www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ανέκδοτα

+27
PANSERAIKOS MIA ZWH!
leao-5-
Breadmaker
thakatir
papakostas
triadiotis
Jokerman
Todis
Rapid
tokos
inos
gate5
limari
van-damme
emperor
Σακης
socrates
dr.geo
panthrax
Only_SERRES
antigrafakias
tsik67
Soubaskiouliwths
Σάκης
$ Bl@ckJ@ck $
Fofonca-5-
dimitris
31 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Ανέκδοτα

Δημοσίευση  dimitris Πεμ Ιαν 24, 2008 2:18 pm

Post-αρετε τα αγαπημένα σας ανέκδοτα.


Υ.Γ. Αν πρόκειται να χρειαστούμε... πάλτο, να μας ενημερώνετε πρώτα! Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Παρ Ιαν 25, 2008 9:05 am, 1 φορά
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  Fofonca-5- Πεμ Ιαν 24, 2008 6:09 pm

Είναι ένας τυπάς με ένα ροτβάιλερ πολύ βαρβάτο.Το φροντίζει, το ταΐζει, το ποτίζει και το πηγαίνει σε κυνομαχίες στις οποίες κερδίζει χαλαρά.Σε κάποια φάση έρχεται ένας και τον προκαλεί σε κυνομαχία με ένα πράγμα που έμοιαζε με κανίς και περπατούσε κάπως περίεργα, σαν να κουτσαίνει σαν να σέρνεται.Ο τυπάς ξεκαρδίζεται στα γέλια.Του λέει ρε φίλε πού πας μ'αυτό το πράγμα να τα βάλεις με τον Τζακ;Του λέει ο άλλος δεν πειράζει έχω λεφτά για το στοίχημα τι σε χαλάει;Δέχεται λοιπόν ο ιδιοκτήτης του ροτβάιλερ.Αρχίζει η κυνομαχία.Φωνάζει ο ιδιοκτήτης του ροτβάιλερ:Τζακ όρμα και σκίστο.Ορμάει το θηρίο, αλλά με μια περίεργη κίνηση το μικρό κόβει το ένα πόδι από τον Τζακ.Σαστισμένος ο ιδιοκτήτης φωνάζει:Μη μασάς Τζακ όρμα και διέλυσέ το.Ξαναορμάει ο Τζακ, ξανά την ίδια περίεργη κίνηση το μικρό πάει κι άλλο πόδι του Τζακ.Ξανά Τζακ.Ξαναορμάει.Σε 2 λεπτά δεν έχει μείνει τίποτα από τον Τζακ.Ο ιδιοκτήτης του Τζακ σε μία γωνιά κλαίει.Τον πλησιάζει ο άλλος και του λέει δεν πειράζει ρε φιλαράκι για το στοίχημα, που έχασες τα λεφτά.Του λέει ο άλλος δεν κλαίω για τα λεφτά, για το σκυλί που έχασα κλαίω.Ξέρεις πόσο το είχα αγαπήσει;Ξέρεις πόσο χρόνο του είχα αφιερώσει;Ξέρεις πόσες φορές το τάιζα το γύμναζα τρέχαμε μαζί;
Και του λέει ο άλλος:Τι μου λες ρε φίλε;Εμένα ξέρεις πόσο μου πήρε να κάνω καμουφλάζ τον κροκόδειλο;

(Ελπίζω να μη χρειάστηκε παλτό)
Fofonca-5-
Fofonca-5-
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1916
Registration date : 08/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  dimitris Πεμ Ιαν 24, 2008 9:35 pm

Fofonca-5- έγραψε:Είναι ένας τυπάς με ένα ροτβάιλερ πολύ βαρβάτο.Το φροντίζει, το ταΐζει, το ποτίζει και το πηγαίνει σε κυνομαχίες στις οποίες κερδίζει χαλαρά.Σε κάποια φάση έρχεται ένας και τον προκαλεί σε κυνομαχία με ένα πράγμα που έμοιαζε με κανίς και περπατούσε κάπως περίεργα, σαν να κουτσαίνει σαν να σέρνεται.Ο τυπάς ξεκαρδίζεται στα γέλια.Του λέει ρε φίλε πού πας μ'αυτό το πράγμα να τα βάλεις με τον Τζακ;Του λέει ο άλλος δεν πειράζει έχω λεφτά για το στοίχημα τι σε χαλάει;Δέχεται λοιπόν ο ιδιοκτήτης του ροτβάιλερ.Αρχίζει η κυνομαχία.Φωνάζει ο ιδιοκτήτης του ροτβάιλερ:Τζακ όρμα και σκίστο.Ορμάει το θηρίο, αλλά με μια περίεργη κίνηση το μικρό κόβει το ένα πόδι από τον Τζακ.Σαστισμένος ο ιδιοκτήτης φωνάζει:Μη μασάς Τζακ όρμα και διέλυσέ το.Ξαναορμάει ο Τζακ, ξανά την ίδια περίεργη κίνηση το μικρό πάει κι άλλο πόδι του Τζακ.Ξανά Τζακ.Ξαναορμάει.Σε 2 λεπτά δεν έχει μείνει τίποτα από τον Τζακ.Ο ιδιοκτήτης του Τζακ σε μία γωνιά κλαίει.Τον πλησιάζει ο άλλος και του λέει δεν πειράζει ρε φιλαράκι για το στοίχημα, που έχασες τα λεφτά.Του λέει ο άλλος δεν κλαίω για τα λεφτά, για το σκυλί που έχασα κλαίω.Ξέρεις πόσο το είχα αγαπήσει;Ξέρεις πόσο χρόνο του είχα αφιερώσει;Ξέρεις πόσες φορές το τάιζα το γύμναζα τρέχαμε μαζί;
Και του λέει ο άλλος:Τι μου λες ρε φίλε;Εμένα ξέρεις πόσο μου πήρε να κάνω καμουφλάζ τον κροκόδειλο;

(Ελπίζω να μη χρειάστηκε παλτό)
Καλοοοοοο...
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Πεμ Ιαν 24, 2008 11:19 pm

Fofonca-5- έγραψε:Είναι ένας τυπάς με ένα ροτβάιλερ πολύ βαρβάτο.Το φροντίζει, το ταΐζει, το ποτίζει και το πηγαίνει σε κυνομαχίες στις οποίες κερδίζει χαλαρά.Σε κάποια φάση έρχεται ένας και τον προκαλεί σε κυνομαχία με ένα πράγμα που έμοιαζε με κανίς και περπατούσε κάπως περίεργα, σαν να κουτσαίνει σαν να σέρνεται.Ο τυπάς ξεκαρδίζεται στα γέλια.Του λέει ρε φίλε πού πας μ'αυτό το πράγμα να τα βάλεις με τον Τζακ;Του λέει ο άλλος δεν πειράζει έχω λεφτά για το στοίχημα τι σε χαλάει;Δέχεται λοιπόν ο ιδιοκτήτης του ροτβάιλερ.Αρχίζει η κυνομαχία.Φωνάζει ο ιδιοκτήτης του ροτβάιλερ:Τζακ όρμα και σκίστο.Ορμάει το θηρίο, αλλά με μια περίεργη κίνηση το μικρό κόβει το ένα πόδι από τον Τζακ.Σαστισμένος ο ιδιοκτήτης φωνάζει:Μη μασάς Τζακ όρμα και διέλυσέ το.Ξαναορμάει ο Τζακ, ξανά την ίδια περίεργη κίνηση το μικρό πάει κι άλλο πόδι του Τζακ.Ξανά Τζακ.Ξαναορμάει.Σε 2 λεπτά δεν έχει μείνει τίποτα από τον Τζακ.Ο ιδιοκτήτης του Τζακ σε μία γωνιά κλαίει.Τον πλησιάζει ο άλλος και του λέει δεν πειράζει ρε φιλαράκι για το στοίχημα, που έχασες τα λεφτά.Του λέει ο άλλος δεν κλαίω για τα λεφτά, για το σκυλί που έχασα κλαίω.Ξέρεις πόσο το είχα αγαπήσει;Ξέρεις πόσο χρόνο του είχα αφιερώσει;Ξέρεις πόσες φορές το τάιζα το γύμναζα τρέχαμε μαζί;
Και του λέει ο άλλος:Τι μου λες ρε φίλε;Εμένα ξέρεις πόσο μου πήρε να κάνω καμουφλάζ τον κροκόδειλο;

(Ελπίζω να μη χρειάστηκε παλτό)
Oχι ενταξει, με ζακετα ημουν εγγυηση! Πλακα κανω, καλο!

Υ.Γ. Απο μενα παλι μην περιμενετε και πολλα στα ανεκδοτα! Ετσι οπως μου τα λενε ετσι τα ξεχναω εκτος και αν μου ερθει ποτε καμια φλασια και θυμηθω τπτ!

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 666 θέματα

Δημοσίευση  Σάκης Παρ Ιαν 25, 2008 12:25 am

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 666 θέματα
Σάκης
Σάκης
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 392
Ηλικία : 47
Registration date : 10/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  Soubaskiouliwths Παρ Ιαν 25, 2008 3:02 am

Καλό το ανέκδοτο!! Laughing
Εμένα πάλι με μένουν τα ανέκδοτα αλλά τα λέω μέτρια στους άλλους,υπάρχουν κάποια άτομα που και να μην αξίζει το ανέκδοτο όπως το λένε γελάς!!!

Ορίστε και από μένα δύο:
H γυναίκα είναι πολύπλοκο όν. Aν τη φιλήσεις, είσαι αγενής. Aν δεν τη φιλήσεις, δεν είσαι άντρας. Aν συμφωνείς με ό,τι θέλει, σε σέρνει από τη μύτη. Aν διαφωνείς, δεν έχεις κατανόηση. Aν τη βλέπεις συχνά, βαριέται. Aν όχι, σε κατηγορεί για αδιαφορία. Aν ζηλεύεις, λέει ότι είναι κακό. Aν δεν ζηλεύεις, δεν την αγαπάς. Aν «κάνεις κίνηση» γρήγορα, δεν τη σεβάστηκες. Aν δεν κάνεις, δεν σου αρέσει. Aν τη φιλάς μία στις τόσες, σε λέει ψυχρό. Aν τη φιλάς συχνά, λέει ότι την εκμεταλλεύεσαι. Aν δεν τη βοηθήσεις να κάνει κάτι, δεν έχεις τρόπους. Aν τη βοηθήσεις, είναι απλώς ακόμα μια αντρική τακτική για να τη «ρίξεις». Aν μιλάς, θέλει να ακούς. Aν ακούς, θέλει να μιλάς.

Άβυσσος!

Ηρθε η ώρα να παραδεχτείς ότι είσαι χοντρός όταν:
- Χορεύεις στην πίστα και η ορχήστρα πηδάει νότες απο τα τραντάγματα.
- Μπορείς να νοικιάσεις τον ίσκιο σου.
- Πηγαίνεις στον ζωολογικό κήπο και οι ελέφαντες σου πετάνε φυστίκια.
- Εχεις τον δικό σου ταχυδρομικό κώδικα.
- Οι αστρονόμοι παρακολουθούν τις κινήσεις σου και κάνουν διορθώσεις στην τροχιά της γης.
- Ο χμ... σου είναι αχαρτογράφητη περιοχή.
- Ξαπλώνεις στην παραλία για ηλιοθεραπεία κι έρχονται οι άνθρωποι της Greenpeace και σε σπρώχνουν προς τη θάλασσα.
Soubaskiouliwths
Soubaskiouliwths
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 584
Τόπος : Αττική
Registration date : 09/01/2008

http://clubs.pathfinder.gr/stathis_psaltis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  dimitris Παρ Ιαν 25, 2008 9:47 am

Πως λέγεται ο ΕΜΟ που έχει και πατέρα και μητέρα ΕΜΟ;;;
.
.
.
.
.
.
.
.
Καθαρο-ΕΜΟ
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Σαβ Ιαν 26, 2008 11:48 am

dimitris έγραψε:Πως λέγεται ο ΕΜΟ που έχει και πατέρα και μητέρα ΕΜΟ;;;
.
.
.
.
.
.
.
.
Καθαρο-ΕΜΟ
Τι πρεπει να κανεις σε εναν ΕΜΟ για να κλαψει???
.
.
.
.
.
.
.
.
''ΤΙΠΟΤΑ''!!!

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  dimitris Σαβ Ιαν 26, 2008 11:55 am

$ Bl@ckJ@ck $ έγραψε:Τι πρεπει να κανεις σε εναν ΕΜΟ για να κλαψει???
.
.
.
.
.
.
.
.
''ΤΙΠΟΤΑ''!!!
Ανέκδοτα ZD616A11M
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Σαβ Ιαν 26, 2008 12:09 pm

dimitris έγραψε:
$ Bl@ckJ@ck $ έγραψε:Τι πρεπει να κανεις σε εναν ΕΜΟ για να κλαψει???
.
.
.
.
.
.
.
.
''ΤΙΠΟΤΑ''!!!
Ανέκδοτα ZD616A11M
Sad Sad Sad Sad Sad

Υ.Γ. ΠΕΣ ΜΕ ΒΕ ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  tsik67 Δευ Ιαν 28, 2008 1:36 pm

Ποιο ειναι το επαγγελμα του Αραπου? Καρδιοχειρουργος

tsik67
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 296
Τόπος : Ευοσμος
Registration date : 10/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  Fofonca-5- Δευ Ιαν 28, 2008 4:39 pm

Σε ένα σαλούν στην Άγρια Δύση επικρατεί ηρεμία.Σε κάποια φάση μπαίνει μέσα ένας τύπος έντρομος και λέει μαζέψτε τα και φεύγουμε αμέσως!Έρχεται ο Μαύρος Πιτ!Όλοι σηκώνονται από τις καρέκλες κι αρχίζουν να μαζεύουν γρήγορα τα πράγματά τους.Πριν προλάβουν να φύγουν ανοίγει η πόρτα του σαλούν και μπαίνει ένας κακομοίρης τυπάκος μέσα.Πηγαίνει στο μπαρ και λέει με άγρια φωνή και χτυπώντας το τραπέζι: Βάλε μου να πιω.Φοβισμένος ο μπάρμαν του βάζει και του ξαναβάζει να πιει.Σηκώνεται ο τύπος και λέει με κοφτή φωνή.Ό,τι λεφτά έχετε όλοι σας να τα αφήσετε μπροστά μου.Χεσμένοι πάνω τους όλοι, του δίνουν τα λεφτά τους.Όσες γυναίκες υπάρχουν εδώ μέσα να στηθούν στα 4 τώρα.Φοβισμένες κι αυτές παίρνουν πόζα στα 4.Τις φερμάρει όλες από έναν ο τυπάκος και λέει με άγρια φωνή υπογράψτε μου όλοι αμέσως συμβόλαια με τα οποία μου παραχωρείτε τα σπίτια σας.Έντρομοι όλοι τον υπακούν.Μαζεύει τα συμβόλαια ο τυπάς και λέει με φοβισμένη φωνή:Και τώρα μαλάκες πάμε γρήγορα να φύγουμε γιατί έρχεται ο Μαύρος Πιτ!
Fofonca-5-
Fofonca-5-
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1916
Registration date : 08/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Δευ Ιαν 28, 2008 5:16 pm

Fofonca-5- έγραψε:Σε ένα σαλούν στην Άγρια Δύση επικρατεί ηρεμία.Σε κάποια φάση μπαίνει μέσα ένας τύπος έντρομος και λέει μαζέψτε τα και φεύγουμε αμέσως!Έρχεται ο Μαύρος Πιτ!Όλοι σηκώνονται από τις καρέκλες κι αρχίζουν να μαζεύουν γρήγορα τα πράγματά τους.Πριν προλάβουν να φύγουν ανοίγει η πόρτα του σαλούν και μπαίνει ένας κακομοίρης τυπάκος μέσα.Πηγαίνει στο μπαρ και λέει με άγρια φωνή και χτυπώντας το τραπέζι: Βάλε μου να πιω.Φοβισμένος ο μπάρμαν του βάζει και του ξαναβάζει να πιει.Σηκώνεται ο τύπος και λέει με κοφτή φωνή.Ό,τι λεφτά έχετε όλοι σας να τα αφήσετε μπροστά μου.Χεσμένοι πάνω τους όλοι, του δίνουν τα λεφτά τους.Όσες γυναίκες υπάρχουν εδώ μέσα να στηθούν στα 4 τώρα.Φοβισμένες κι αυτές παίρνουν πόζα στα 4.Τις φερμάρει όλες από έναν ο τυπάκος και λέει με άγρια φωνή υπογράψτε μου όλοι αμέσως συμβόλαια με τα οποία μου παραχωρείτε τα σπίτια σας.Έντρομοι όλοι τον υπακούν.Μαζεύει τα συμβόλαια ο τυπάς και λέει με φοβισμένη φωνή:Και τώρα μαλάκες πάμε γρήγορα να φύγουμε γιατί έρχεται ο Μαύρος Πιτ!
γ@μ@το Laughing Laughing Laughing

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  AAAA Δευ Ιαν 28, 2008 5:40 pm

AISXOS STO PANSERRAIKOS.GR. DEN EXEI OYTE MIA FOTO APO TOYS RED LIONS STIN ATHINA

AAAA
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Δευ Ιαν 28, 2008 5:43 pm

AAAA έγραψε:AISXOS STO PANSERRAIKOS.GR. DEN EXEI OYTE MIA FOTO APO TOYS RED LIONS STIN ATHINA
what??? geek lol!

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Sold Out η Τούμπα έμαθα χθες...καλή φάση σε λέω...

Δημοσίευση  Σάκης Δευ Ιαν 28, 2008 5:57 pm

AAAA έγραψε:AISXOS STO PANSERRAIKOS.GR. DEN EXEI OYTE MIA FOTO APO TOYS RED LIONS STIN ATHINA

Υπάρχει αδερφέ, αλλά επειδή τ' αδέρφια των R.L. θέλανε να κάνουν ΚΑΙ πράξη το πανό επέλεξαν να καθίσουν με τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ και πρόεδρο της ΕΠΑΕ Β-Γ Εθνικής, κ. Πέτρο Θεοδωρίδη.
Σάκης
Σάκης
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 392
Ηλικία : 47
Registration date : 10/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Δευ Ιαν 28, 2008 6:00 pm

AAAA έγραψε:AISXOS STO PANSERRAIKOS.GR. DEN EXEI OYTE MIA FOTO APO TOYS RED LIONS STIN ATHINA
Toυλαχιστον το post μπηκε στο καταλληλο topic!

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  Soubaskiouliwths Τρι Ιαν 29, 2008 11:01 pm

Φθινόπωρο και πρώτη μέρα στα θρανία για τους μαθητές του αμερικανικού κολεγίου. Η δασκάλα παρουσιάζει στα αμερικανάκια έναν καινούριο συμμαθητή τους, τον Ιάπωνα Σακίρο Σουζούκι (γιο του διευθυντή της Sony) και το μάθημα αρχίζει με μικρές ερωτήσεις ιστορίας:

- Για να δούμε λοιπόν, πόσο καλοί είστε στην αμερικανική ιστορία; λέει η δασκάλα. Ποιος είπε

"δώστε μου ελευθερία ή δώστε μου θάνατο";

Κάποιοι μουρμουρίζουν αλλά κανείς δεν σηκώνει το χέρι του, εκτός από τον καινούριο:

- Ο Πάτρικ Χένρυ το 1775 στη Φιλαδέλφεια, απαντά.

- Μπράβο Σουζούκι. Και ποιος είπε: "Κυβέρνηση του λαού, από το λαό και για το λαό"; ξαναρωτά την τάξη η δασκάλα.

- Ο Αβραάμ Λίνκολν, το 1863 στο Γκέτυσμπουργκ, απαντά και πάλι ο Σουζούκι.

Η δασκάλα κοιτάζει αυστηρά την τάξη και λέει:

- Ντροπή σας! Ο Σουζούκι είναι γιαπωνέζος και ξέρει την αμερικανική ιστορία καλύτερα από σας!

Τη σιωπή στην τάξη σπάει μια μικρή φωνή από τα πίσω θρανία:

- Ρε δεν πάτε να γα**θείτε όλοι, μα**κες γιαπωνέζοι!

- Ποιος το είπε αυτό; ρωτάει αυστηρά η δασκάλα.

Ο Σουζούκι σηκώνει το χέρι του και χωρίς να περιμένει λέει:

- Ο στρατηγός Μακάρθουρ, το 1942, στη διώρυγα του Παναμά και ο Λι Ιακόκα, το 1982 στη γενική συνέλευση της Τζένεραλ Μότορς.

Η τάξη βυθίζεται στη σιωπή.

- Θέλω να ξεράσω, ακούγεται μια ξεψυχισμένη φωνή.

- Ποιος το είπε αυτό; ξαναρωτάει με το ίδιο βλοσυρό ύφος η δασκάλα.

Και ο Σουζούκι πετάγεται πάλι:

- Ο Τζορτζ Μπους ο πρώτος, στον πρωθυπουργό Τανάκα κατά τη διάρκεια επίσημου δείπνου στο Τόκιο το 1991.

Ένας μαθητής σηκώνεται όρθιος και ξεσπάει:

- Ρε δε μας παίρνεις καμιά πίπα, λέω γω!

Και ο Σουζούκι, ψύχραιμα:

- Μπιλ Κλίντον στη Μόνικα Λεβίνσκι, το 1997, στο οβάλ γραφείο του Λευκού Οίκου.

Δυο τρεις μαθητές πετάγονται και φωνάζουν:

- Αϊ γα**σου ρε μα**κισμένο, Σουζούκι.

Ατάραχος ο γιαπωνέζος:

- Βαλεντίνο Ρόσσι, παγκόσμιο πρωτάθλημα μοτοσικλέτας, ράλι Νότιας Αφρικής, το 2002.

Κόλαση στην τάξη, οι μαθητές ουρλιάζουν και πετάνε καρέκλες, η δασκάλα έχει σωριαστεί λιπόθυμη και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει ο διευθυντής:

- Ε, μα την Παναγία δεν έχω ξαναδεί τέτοιο μπουρδέλο.

Και στο βάθος ακούγεται πάλι η φωνή του Σουζούκι:

- Ο πρωθυπουργός της Ελλάδας, Κώστας Καραμανλής, το 2008, στο πρώτo υπουργικό συμβούλιο της κυβέρνησής του.
Soubaskiouliwths
Soubaskiouliwths
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 584
Τόπος : Αττική
Registration date : 09/01/2008

http://clubs.pathfinder.gr/stathis_psaltis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Τρι Ιαν 29, 2008 11:20 pm

Soubaskiouliwths έγραψε:Φθινόπωρο και πρώτη μέρα στα θρανία για τους μαθητές του αμερικανικού κολεγίου. Η δασκάλα παρουσιάζει στα αμερικανάκια έναν καινούριο συμμαθητή τους, τον Ιάπωνα Σακίρο Σουζούκι (γιο του διευθυντή της Sony) και το μάθημα αρχίζει με μικρές ερωτήσεις ιστορίας:

- Για να δούμε λοιπόν, πόσο καλοί είστε στην αμερικανική ιστορία; λέει η δασκάλα. Ποιος είπε

"δώστε μου ελευθερία ή δώστε μου θάνατο";

Κάποιοι μουρμουρίζουν αλλά κανείς δεν σηκώνει το χέρι του, εκτός από τον καινούριο:

- Ο Πάτρικ Χένρυ το 1775 στη Φιλαδέλφεια, απαντά.

- Μπράβο Σουζούκι. Και ποιος είπε: "Κυβέρνηση του λαού, από το λαό και για το λαό"; ξαναρωτά την τάξη η δασκάλα.

- Ο Αβραάμ Λίνκολν, το 1863 στο Γκέτυσμπουργκ, απαντά και πάλι ο Σουζούκι.

Η δασκάλα κοιτάζει αυστηρά την τάξη και λέει:

- Ντροπή σας! Ο Σουζούκι είναι γιαπωνέζος και ξέρει την αμερικανική ιστορία καλύτερα από σας!

Τη σιωπή στην τάξη σπάει μια μικρή φωνή από τα πίσω θρανία:

- Ρε δεν πάτε να γα**θείτε όλοι, μα**κες γιαπωνέζοι!

- Ποιος το είπε αυτό; ρωτάει αυστηρά η δασκάλα.

Ο Σουζούκι σηκώνει το χέρι του και χωρίς να περιμένει λέει:

- Ο στρατηγός Μακάρθουρ, το 1942, στη διώρυγα του Παναμά και ο Λι Ιακόκα, το 1982 στη γενική συνέλευση της Τζένεραλ Μότορς.

Η τάξη βυθίζεται στη σιωπή.

- Θέλω να ξεράσω, ακούγεται μια ξεψυχισμένη φωνή.

- Ποιος το είπε αυτό; ξαναρωτάει με το ίδιο βλοσυρό ύφος η δασκάλα.

Και ο Σουζούκι πετάγεται πάλι:

- Ο Τζορτζ Μπους ο πρώτος, στον πρωθυπουργό Τανάκα κατά τη διάρκεια επίσημου δείπνου στο Τόκιο το 1991.

Ένας μαθητής σηκώνεται όρθιος και ξεσπάει:

- Ρε δε μας παίρνεις καμιά πίπα, λέω γω!

Και ο Σουζούκι, ψύχραιμα:

- Μπιλ Κλίντον στη Μόνικα Λεβίνσκι, το 1997, στο οβάλ γραφείο του Λευκού Οίκου.

Δυο τρεις μαθητές πετάγονται και φωνάζουν:

- Αϊ γα**σου ρε μα**κισμένο, Σουζούκι.

Ατάραχος ο γιαπωνέζος:

- Βαλεντίνο Ρόσσι, παγκόσμιο πρωτάθλημα μοτοσικλέτας, ράλι Νότιας Αφρικής, το 2002.

Κόλαση στην τάξη, οι μαθητές ουρλιάζουν και πετάνε καρέκλες, η δασκάλα έχει σωριαστεί λιπόθυμη και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει ο διευθυντής:

- Ε, μα την Παναγία δεν έχω ξαναδεί τέτοιο μπουρδέλο.

Και στο βάθος ακούγεται πάλι η φωνή του Σουζούκι:

- Ο πρωθυπουργός της Ελλάδας, Κώστας Καραμανλής, το 2008, στο πρώτo υπουργικό συμβούλιο της κυβέρνησής του.
Γ@Μ@ΤΟ Laughing Laughing Laughing

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  antigrafakias Τετ Ιαν 30, 2008 12:00 am

cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol! lol!
antigrafakias
antigrafakias
ΑΡΧΙΣΥΝΤΑΚΤΗΣ
ΑΡΧΙΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 1960
Ηλικία : 32
Τόπος : Εκεί που οι τροβαδούροι λεν "πεθαίνω", πριν να ξημερώσει το πρωΐ...
Registration date : 02/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Τετ Ιαν 30, 2008 12:33 pm

Κανα Στεφανακη δεν ακουσαμε (καλυτερα..διαβασαμε) ακομα lol!

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  dimitris Κυρ Φεβ 03, 2008 8:22 am

Ο Έλληνας υπουργός Δημοσίων Έργων συναντιέται με τον Γερμανό ομόλογό του στη Γερμανία και επισκέπτονται διάφορα έργα που έχουν γίνει κατά τη διάρκεια της υπουργικής θητείας του Γερμανού.
- Τη βλέπεις αυτή τη γέφυρα; λέει ο Γερμανός. Κόστος 150 εκατομμύρια μάρκα και 15 εκατομμύρια στην τσέπη μου.
Πηγαίνουν παρακάτω και δείχνει στο δικό μας μια ανισόπεδη διάβαση.
- Τη βλέπεις αυτή την ανισόπεδη διάβαση; Κόστος 200 εκατομμύρια μάρκα, 20 εκατομμύρια στην τσέπη μου.
H ξενάγηση συνεχίζεται με τον ίδιο τρόπο. Μετά από λίγο καιρό, ο Γερμανός, ως επίσημος προσκεκλημένος του Έλληνα ομόλογού του, επισκέπτεται την Ελλάδα. Ο Έλληνας υπουργός τον ξεναγεί στα διάφορα έργα. Φτάνουν και πάνω από τη Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου και τον ρωτά:
- Τη βλέπεις αυτή την υπερσύγχρονη γέφυρα, τη μεγαλύτερη στην Ευρώπη;
- Ποια γέφυρα;, απορεί ο Γερμανός.
- 3 δισεκατομμύρια δραχμές στην τσέπη μου
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απλά μαθηματικά...

Δημοσίευση  Σάκης Κυρ Φεβ 03, 2008 8:39 am

Ποιά η διαφορά του ΑΡΗ από τον Ζαχόπουλο;
Ο ΑΡΗΣ έπεσε 2 φορές ενώ ο Ζαχόπουλος μόνο μία...
Σάκης
Σάκης
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 392
Ηλικία : 47
Registration date : 10/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση  dimitris Κυρ Φεβ 17, 2008 10:38 am

Ήταν ένας ναυαγός σ' ένα νησί επί πολλά χρόνια μόνος του. Επιβίωνε με μπανάνες, καρύδες, κάνα ψάρι κλπ... Μια μέρα καθώς καθόταν και χάζευε τον ωκεανό, παρατηρεί κάτι μπουρμπουλήθρες. Οι μπουρμπουλήθρες πλησίαζαν προς το μέρος του και γίνονταν όλο και περισσότερες! Ξάφνου, προβάλλει μία θεσπέσια θηλυκή φιγούρα με στολή δύτη! Με μία κίνηση slow - motion (a - la Hollywood) βγάζει την κουκούλα και τη μάσκα αποκαλύπτοντας το ονειρεμένο της πρόσωπο. Ο ναυαγός είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό! Η γκόμενα αρχίζει να κινείται προς το μέρος του με εμφανώς σεξουαλικές διαθέσεις...

Ανοίγοντας αργά και βασανιστικά το φερμουάρ της στολής της, κοιτάει με λάγνο βλέμμα τον ναυαγό & του λέει:
- Ναυαγέ, από πότε έχεις να καπνίσεις ένα καλό τσιγαράκι;
- Ουου, θα' ναι και 5 χρόνια! απαντάει εκείνος.

Βγάζει η γκόμενα ένα πακέτο Camel μέσα απ' τη στολή της και του το πετάει! Κατεβάζοντας το φερμουάρ ακόμα χαμηλότερα, λίγο πιο κάτω από το στήθος, και κάνοντας το λάγνο βλέμμα ακόμα πιο έντονο του λέει:
- Ναυαγέ, από πότε έχεις να πιεις ένα καλό ουίσκυ "15 ετών";
- Ουου, θα είναι και 7 χρόνια!

Με μια κίνηση, η γκόμενα βγάζει ένα Dimple από τη στολή της και του το πετάει! Έχοντας πλέον κατεβάσει το φερμουάρ μέχρι τον αφαλό, κοιτάει το ναυαγό στα μάτια και όλο νόημα του λέει:
- Ναυαγέ, από πότε έχεις να... περάσεις καλά;
Αυτός γουρλώνει τα μάτια του και χωρίς να μπορεί να πιστέψει στα αυτιά του για την τύχη του, της απαντάει με δάκρυα χαράς στα μάτια:
- Αν μου πεις ότι έχεις και Sony Play Station εκεί μέσα, θα πεθάνω!!!
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα Empty ΑΠΟΡΙΑ!?

Δημοσίευση  Only_SERRES Κυρ Φεβ 17, 2008 12:03 pm

dimitris έγραψε:
Αυτός γουρλώνει τα μάτια του και χωρίς να μπορεί να πιστέψει στα αυτιά του για την τύχη του, της απαντάει με δάκρυα χαράς στα μάτια:
- Αν μου πεις ότι έχεις και Sony Play Station εκεί μέσα, θα πεθάνω!!!

lol! lol! lol!


Εκεινος που ανταλλασε στις αγγελιες την γιαγια του με Play Station 2 τελικα βρηκε ανταποκριση? confused
Only_SERRES
Only_SERRES
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ,ΣΕΡΡΕΣ,ΣΕΡΡΕΣ,ΣΕΡΡΕΣ,ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 05/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης