www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

+19
peter23
src
doxa i tipota
mavraetos_4
misfit
PANSERAIKOS MIA ZWH!
pistols
sangel
Doxa-to_Dramas
trakas
Σκυφτούλης
thakatir
dimitris
agf
Todis
bonaserras
emperor
ta_blepw_kokkina
red-5
23 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Σαβ Μαρ 13, 2010 6:44 pm

bonaserras έγραψε:Οταν ειχαν ερθει οι δραμινοι στον πρωτο γυρο στα σερρας επιτρεποταν οι μετακινησεις;;;;;

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Μαρ 13, 2010 7:03 pm

Που το [παει ο αγροτικος με τον Χαβο; Τσιμπησε παλι βαθμο μεσα στον εθνικο.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Σαβ Μαρ 13, 2010 7:06 pm

bonaserras έγραψε:Που το [παει ο αγροτικος με τον Χαβο; Τσιμπησε παλι βαθμο μεσα στον εθνικο.

ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟ ΣΩΣΙΜΟ!ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΜΑΣ
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ ΧΤΥΠΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Μαρ 13, 2010 7:23 pm

ta_blepw_kokkina έγραψε:
bonaserras έγραψε:Που το [παει ο αγροτικος με τον Χαβο; Τσιμπησε παλι βαθμο μεσα στον εθνικο.

ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟ ΣΩΣΙΜΟ!ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΜΑΣ
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ ΧΤΥΠΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
Ανετο σωσιμο η θα τους δουμε στα μπαραζ και θα τραβαμε τα μαλια μας.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Σαβ Μαρ 13, 2010 7:26 pm

bonaserras έγραψε:
ta_blepw_kokkina έγραψε:
bonaserras έγραψε:Που το [παει ο αγροτικος με τον Χαβο; Τσιμπησε παλι βαθμο μεσα στον εθνικο.

ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟ ΣΩΣΙΜΟ!ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΜΑΣ
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ ΧΤΥΠΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
Ανετο σωσιμο η θα τους δουμε στα μπαραζ και θα τραβαμε τα μαλια μας.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΣΚΛΙΟΠΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Σαβ Μαρ 13, 2010 7:55 pm

Ante h mera eftase kai ayrio tha kokkinisei h Drama. Ftanei na mhn pathoume kamia plaka ayrio me ta eisithria. Ayti h koroidia me exei koyrasei me ta ektos kai tin apagoreysi. Diladi ama goustarei h Doxa mporei teleytaia stigmi na pei den sas bazo?
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Μαρ 13, 2010 8:01 pm

Διαβαζω στην κενρικη σελιδα πως αναμενονται να πανε περιπου 700 σερραιοι στην δραμα. Δεν ειναι λιγο αισιοδοξη προβλεψη για εποχες δυσκολες σαν αυτες που διανυουμε; 1,50 ΕΥΡΟ πηγε η βενζινα.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Σαβ Μαρ 13, 2010 8:07 pm

red-5 έγραψε:Ante h mera eftase kai ayrio tha kokkinisei h Drama. Ftanei na mhn pathoume kamia plaka ayrio me ta eisithria. Ayti h koroidia me exei koyrasei me ta ektos kai tin apagoreysi. Diladi ama goustarei h Doxa mporei teleytaia stigmi na pei den sas bazo?

ΟΧΙ!ΕΧΕΙ ΕΚΔΟΣΕΙ 1200 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ Θ1
ΕΜΕΙΣ ΤΥΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΥ.ΑΡΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΠΤ
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Σαβ Μαρ 13, 2010 8:47 pm

bonaserras έγραψε:Διαβαζω στην κενρικη σελιδα πως αναμενονται να πανε περιπου 700 σερραιοι στην δραμα. Δεν ειναι λιγο αισιοδοξη προβλεψη για εποχες δυσκολες σαν αυτες που διανυουμε; 1,50 ΕΥΡΟ πηγε η βενζινα.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Μαρ 13, 2010 9:49 pm

ta_blepw_kokkina έγραψε:
red-5 έγραψε:Ante h mera eftase kai ayrio tha kokkinisei h Drama. Ftanei na mhn pathoume kamia plaka ayrio me ta eisithria. Ayti h koroidia me exei koyrasei me ta ektos kai tin apagoreysi. Diladi ama goustarei h Doxa mporei teleytaia stigmi na pei den sas bazo?

ΟΧΙ!ΕΧΕΙ ΕΚΔΟΣΕΙ 1200 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ Θ1
ΕΜΕΙΣ ΤΥΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΥ.ΑΡΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΠΤ
Οι σερραικες πινακιδες θεωρουνται διακριτικα;;;;;;;;; lol! lol! lol! lol!
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Σαβ Μαρ 13, 2010 10:18 pm

Εγω περιμενω κοντα στα 600 ατομα....

Να φωναξουμε, να τσιριξουμε αντε γιατι οι γυρολογοι της Γ' Εθνικης μας εχουν πριξει με το λαο τους....

ΥΓ1: Μη γελιεστε με τον Πηρουνια. Δε θελει με τιποτα να ανεβει. Χρονια τωρα βγαζει καλο μεροκαματο με τα στημενα. Στην Α' δεν εχει δυναμη
ΥΓ2: Α ρε μπακαγιοκο.....
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Μαρ 13, 2010 10:34 pm

Το επεισοδιακό τρίτο ημίχρονο στο Ελληνικό! PDF Εκτύπωση E-mail
Διαβάστε τα όσα έγιναν στο γήπεδο του Ελληνικού μετά το σφύριγμα της λήξης και το ισόπαλο αποτέλεσμα ανάμεσα σε Εθνικό και Αγροτικό Αστέρα. Ο τεχνικός των Πειραιωτών, Μιχάλης Γρηγορίου, άφησε αιχμές για τη διαιτησία της αναμέτρησης, ενώ ο προπονητής των «σταχυοφόρων», Μάκης Χάβος, χαρακτήρισε δίκαιη την ισοπαλία. Το παρών έδωσε και ο πρόεδρος του Εθνικού, Νίκος Πηρούνιας, ο οποίος αναφέρθηκε σε «ηθικούς αυτουργούς» και ανικανότητα. «Ροντέο» στη φυσούνα! Τι έγραψε ο διαιτητής στο Φύλλο Αγώνα. (13/3/2010)

Η συνέντευξη Τύπου

Μάκης Χάβος (προπονητής Αγροτικού Αστέρα): «Θεωρώ ότι είναι δίκαιο το αποτέλεσμα και είμαι ικανοποιημένος από το γεγονός ότι οι παίκτες πάλεψαν μέχρι τα τελευταία λεπτά και κατάφεραν να πάρουν την ισοπαλία. Ο βαθμός που πήραμε σήμερα είναι πολύτιμος στη μάχη που δίνουμε για να βρεθούμε στα πλέι οφ. Στο πρώτο ημίχρονο δεν μπήκαμε καλά και ο Εθνικός ήταν καλύτερος. Στο δεύτερο ισορροπήσαμε την κατάσταση και επομένως θεωρώ το αποτέλεσμα δίκαιο».

Μιχάλης Γρηγορίου (προπονητής Εθνικού): «Μετά από ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο στην επανάληψη μπήκαμε πιο δυνατά και καταφέραμε να πετύχουμε ένα γρήγορο δεύτερο γκολ. Έπειτα από την επίτευξη του δεύτερου τέρματος το μυαλό μας ήταν να διαφυλάξουμε το αποτέλεσμα και να κρατήσουμε την νίκη. Θεωρώ ότι η φάση που γίνεται στο τελευταίο λεπτό καθορίζει το αποτέλεσμα και πιστεύω ότι είναι φαουλ. Ο Επόπτης σηκώνει την σημαία και ο διαιτητής παίρνει την απόφαση πάνω του. Φαίνεται ότι ενοχλεί κάποιους η πορεία μας μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα».



Πηρούνιας: Ανικανότητα ή σκοπιμότητα...

Ο πρόεδρος του Εθνικού, Νίκος Πηρούνιας, έδωσε το παρών στη συνέντευξη Τύπου και μίλησε για τη διαιτησία του αγώνα, δίνοντας παράλληλα συγχαρητήρια στους 22 ποδοσφαιριστές για τη συμπεριφορά τους. Συγκεκριμένα, ο «ισχυρός άνδρας» των Πειραιωτών δήλωσε τα εξής: «Συγχαρητήρια και στους 22 ποδοσφαιριστές για την συμπεριφορά τους στον αγωνιστικό χώρο. Είναι η πρώτη φορά που θα ασχοληθώ με τους ηθικούς αυτουργούς στις 25 αγωνιστικές που έχουμε διανύσει και χαλάνε την εικόνα του αθλήματος. Δεν σέβονται τους ποδοσφαιριστές και δεν μπορώ να καταλάβω αν αυτό είναι ανικανότητα ή σκοπιμότητα. Πρέπει τα αρμόδια όργανα να επιλέξουν τους καλύτερους και θέλω να πιστεύω ότι αυτό το κρούσμα να είναι το τελευταίο. Τέλος, θέλω να δικαιολογήσω τον φίλαθλο κόσμο».


* Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, ο διαιτητής της αναμέτρησης κ. Τίκας έγραψε στο φύλλο αγώνα ότι οπαδός τον έπιασε από τον λαιμό κατά την είσοδο του στη φυσούνα.
** «Θερμό» επεισόδιο ανάμεσα στον φυσιοθεραπευτή του Εθνικού, Βασίλη Τζώρτζη και μέλος της αποστολής του Αγροτικού Αστέρα έλαβε χώρα μετά τη λήξη του αγώνα. Οι δυο άνδρες αρχικά αντάλλαξαν «γαλλικά» στη φυσούνα, αλλά στη συνέχεια ο άνθρωπος των φιλοξενούμενων κινήθηκε απειλητικά προς το μέρος του Τζώρτζη και τον γρονθοκόπησε. Ο φυσιοθεραπευτής των Πειραιωτών σκέφτεται σοβαρά το ενδεχόμενο να προχωρήσει σε μήνυση.
*** Νεκρική σιγή επικρατούσε στα αποδυτήρια των γηπεδούχων μετά το ισόπαλο αποτέλεσμα και τον τρόπο με τον οποίο ήλθε, δηλαδή στις καθυστερήσεις. Οι παίκτες ήταν εμφανώς απογοητευμένοι από το γεγονός για μια ακόμα φορά χάθηκαν βαθμοί στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Μαρ 13, 2010 10:38 pm

Τα παραπανω για τον εθνικο τα εβαλα γιατι πρεπει να σας θυμισω πως το επομενο εντος του ο εθνικος το εχει με μας. Μαλλον παει για τιμωρια αποτι βλεπω.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Κυρ Μαρ 14, 2010 1:12 am

Παιδάκια... προσγειωμένα πράγματα!

Οτιδήποτε πλην της ήττας θα είναι επιτυχία.
Μια νίκη θα είναι ένα μικρό θαύμα, επειδή κυρίως είναι ένα τοπικό ντέρμπι με πολλές παραμέτρους.

Εξακολουθώ να πιστεύω πως ο φετινός Πανσερραϊκός είναι ικανός για το χειρότερο (υποβιβασμός), αλλά και για το καλύτερο (άνοδος).
Αν καταφέρουμε και νικήσουμε αύριο, αφαιρώ από την προηγούμενη μου φράση το ...χειρότερο και πιστεύω πια βάσιμα στο καλύτερο.

Υ.Γ. Η απλή είσοδο στα play-off δεν μου λέει τίποτα. Από το να παίξουμε μερικά παιχνίδια περισσότερα, να τρέχουμε σε Κρήτη, Αγρίνιο και ίσως Αθήνα για παιχνίδια που στο τέλος δεν θα μας δώσουν τίποτα, προτιμώ καλύτερα να τερματίσουμε κάπου στη μέση και να κοιτάξουμε την επόμενη σεζόν και την επόμενη ...προεδρία. Αν μπούμε στα play-off θα το ήθελα μόνο αν ήταν να ανέβουμε.
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  mavraetos_4 Κυρ Μαρ 14, 2010 2:51 am

agf έγραψε:Η ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ:

Πρωτάθλημα Α’ Εθνικής 1985-86
20/10/1985 (7η αγ.) Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός : 0-0


QUIZ:
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ;

Δεν κατάλαβα τι εννοείς.
Μήπως θέλεις να πεις ότι στην απόκρουση του Παχατουρίδη η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή και αδικήθηκε ο Πανσερραϊκός; Αυτό είχε συζητηθεί τότε αρκετά εδώ στις Σέρρες (Σερραίος είμαι).
Δυστυχώς δεν έχω βίντεο από εκείνο τον αγώνα. Τη φάση όμως τη θυμάμαι ακόμα. Δε φαινόταν από το πλάνο της TV πολύ καθαρα τι είχε γίνει. Εγώ φυσικά έβλεπα ότι η μπάλα δεν πέρασε μέσα. Οι συμμαθητές μου τότε στο σχολείο επέμεναν φυσικά ότι ήταν γκολ. Όπως πάντα σ' αυτές τις περιπτώσεις. Κουβέντα να γίνεται. Δε νόμίζω ότι έχει σημασία πια. Η ιστορία έγραψε 0-0.

Κάτι άλλο δεν θυμάμαι από αυτό τον αγώνα.

Δες και το ρεπορτάζ:

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 19851021small


Και μια φωτογραφία από αυτές που είχα κρατήσει από αυτό τον αγώνα:

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 001smalloj

(τη φωτό την είχα κόψει από την εφημερίδα Σέρρες-Σπόρ ή κάπως έτσι που κυκλοφορούσε τότε)


Άντε καληνύχτα. Τα λέμε αύριο στη Δράμα. Να γίνει καλό ματσάκι να ευχαριστηθούμε και όσο για τη νίκη (αν προκύψει) νομίζω θα την κερδίσει αυτός που θα τη θέλει περισσότερο (μέσα στο γήπεδο)...
mavraetos_4
mavraetos_4
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 03/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Κυρ Μαρ 14, 2010 5:52 am

mavraetos_4 έγραψε:
Μήπως θέλεις να πεις ότι στην απόκρουση του Παχατουρίδη η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή και αδικήθηκε ο Πανσερραϊκός; Αυτό είχε συζητηθεί τότε αρκετά εδώ στις Σέρρες (Σερραίος είμαι).


Eισαι Σερραιος αλλα μαυραετος???????????

Μπραβο ρε φιλε... Αντε να εισαι ΠΑΟΚ θα πω ναι ειναι πιο μεγαλη ομαδα απο τον Πανσερραικο. Αντε να εισαι Αρης, Γαυρος, Βαζελος αλλα οχι Σερραιος και μαυραετος....
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Μαρ 14, 2010 10:48 am

Todis έγραψε:
mavraetos_4 έγραψε:
Μήπως θέλεις να πεις ότι στην απόκρουση του Παχατουρίδη η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή και αδικήθηκε ο Πανσερραϊκός; Αυτό είχε συζητηθεί τότε αρκετά εδώ στις Σέρρες (Σερραίος είμαι).


Eισαι Σερραιος αλλα μαυραετος???????????

Μπραβο ρε φιλε... Αντε να εισαι ΠΑΟΚ θα πω ναι ειναι πιο μεγαλη ομαδα απο τον Πανσερραικο. Αντε να εισαι Αρης, Γαυρος, Βαζελος αλλα οχι Σερραιος και μαυραετος....
Μαυραετοι δεν ειναι και οι δραμινοι; Με εχεις μπερδεψει πολυ. Εισαι σερραιος εισαι και μαυραετος κρατας αρχειο απο πανσερραικο η δοξα. Λιγο τουρλουμπουκι.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Μαρ 14, 2010 10:51 am

ΔΡΑΜΑ Κυριακή 14/03/2010 14:00 13 °C 22% 2 Μποφόρ ΝΔ ΛΙΓΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  mavraetos_4 Κυρ Μαρ 14, 2010 12:08 pm

Todis έγραψε:Eισαι Σερραιος αλλα μαυραετος???????????

Μπραβο ρε φιλε... Αντε να εισαι ΠΑΟΚ θα πω ναι ειναι πιο μεγαλη ομαδα απο τον Πανσερραικο. Αντε να εισαι Αρης, Γαυρος, Βαζελος αλλα οχι Σερραιος και μαυραετος....

bonaserras έγραψε:Μαυραετοι δεν ειναι και οι δραμινοι; Με εχεις μπερδεψει πολυ. Εισαι σερραιος εισαι και μαυραετος κρατας αρχειο απο πανσερραικο η δοξα. Λιγο τουρλουμπουκι.

Είμαι Σερραίος και Δοξαίος (...εδώ και λίγες δεκαετίες!)
Μου κάνει εντύπωση που είσαι οπαδός επαρχιακής ομάδας (του Πανσερραϊκού - προς τιμή σου), αλλά θα προτιμούσες να είμαι οπαδός του ΠΑΟΚ, του Άρη, των Γαύρων ή των Βάζελων.
Ειδικά γι' αυτό που λες "Αντε να εισαι ΠΑΟΚ θα πω ναι ειναι πιο μεγαλη ομαδα απο τον Πανσερραικο" δεν είμαι σίγουρος ότι συμφωνούν πολλοί εδώ μέσα.
Εγώ δεν θα το έλεγα ποτέ αυτό για τη Δόξα. (Ούτε και το πιστεύω φυσικά)
Για μένα η Δόξα είναι πολύ μεγαλύτερη ομάδα από όλους τους ΓαυροΧανουμοΒάζελους-ΓριοΣκουληκόΓυφτους κλπ.

Αρχείο κρατώ από Δόξα μόνο. Εννοείται ότι έχω και από Πανσερραϊκό από παιχνίδια που έχει κάνει με τη Δόξα.
Π.χ. η προϊστορία που πήρε από το betafans.net και έβαλε εδώ ο φίλος agf είναι από το αρχείο μου.

Άντε, σε λίγο την κάνουμε για τη Δράμα.
Το θετικό είναι ότι δεν έβρεξε αυτές τις μέρες και το γήπεδο δε θα είναι τόσο βαρύ. Έχουμε ελπίδες λοιπόν για καλό ματσάκι.
Ας νικήσει ο καλύτερος.
Τα λέμε.
mavraetos_4
mavraetos_4
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 03/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  agf Κυρ Μαρ 14, 2010 12:11 pm

mavraetos_4 έγραψε:
agf έγραψε:Η ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ:

Πρωτάθλημα Α’ Εθνικής 1985-86
20/10/1985 (7η αγ.) Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός : 0-0


QUIZ:
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ;

Δεν κατάλαβα τι εννοείς.
Μήπως θέλεις να πεις ότι στην απόκρουση του Παχατουρίδη η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή και αδικήθηκε ο Πανσερραϊκός; Αυτό είχε συζητηθεί τότε αρκετά εδώ στις Σέρρες (Σερραίος είμαι).
Δυστυχώς δεν έχω βίντεο από εκείνο τον αγώνα. Τη φάση όμως τη θυμάμαι ακόμα. Δε φαινόταν από το πλάνο της TV πολύ καθαρα τι είχε γίνει. Εγώ φυσικά έβλεπα ότι η μπάλα δεν πέρασε μέσα. Οι συμμαθητές μου τότε στο σχολείο επέμεναν φυσικά ότι ήταν γκολ. Όπως πάντα σ' αυτές τις περιπτώσεις. Κουβέντα να γίνεται. Δε νόμίζω ότι έχει σημασία πια. Η ιστορία έγραψε 0-0.

Κάτι άλλο δεν θυμάμαι από αυτό τον αγώνα.


Άντε καληνύχτα. Τα λέμε αύριο στη Δράμα. Να γίνει καλό ματσάκι να ευχαριστηθούμε και όσο για τη νίκη (αν προκύψει) νομίζω θα την κερδίσει αυτός που θα τη θέλει περισσότερο (μέσα στο γήπεδο)...

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΤΕ Η ΜΠΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΕΧΑΣΕ ΑΔΙΚΑ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟΙΧΗΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΙΒΑΣΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ ΜΕ ΔΟΞΑ,ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ.
ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΚΑΘ'ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΜΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ,ΜΕ ΠΑΛΜΟ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ.
ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Κυρ Μαρ 14, 2010 12:27 pm

agf έγραψε:
mavraetos_4 έγραψε:
agf έγραψε:Η ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ:

Πρωτάθλημα Α’ Εθνικής 1985-86
20/10/1985 (7η αγ.) Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός : 0-0


QUIZ:
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ;

Δεν κατάλαβα τι εννοείς.
Μήπως θέλεις να πεις ότι στην απόκρουση του Παχατουρίδη η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή και αδικήθηκε ο Πανσερραϊκός; Αυτό είχε συζητηθεί τότε αρκετά εδώ στις Σέρρες (Σερραίος είμαι).
Δυστυχώς δεν έχω βίντεο από εκείνο τον αγώνα. Τη φάση όμως τη θυμάμαι ακόμα. Δε φαινόταν από το πλάνο της TV πολύ καθαρα τι είχε γίνει. Εγώ φυσικά έβλεπα ότι η μπάλα δεν πέρασε μέσα. Οι συμμαθητές μου τότε στο σχολείο επέμεναν φυσικά ότι ήταν γκολ. Όπως πάντα σ' αυτές τις περιπτώσεις. Κουβέντα να γίνεται. Δε νόμίζω ότι έχει σημασία πια. Η ιστορία έγραψε 0-0.

Κάτι άλλο δεν θυμάμαι από αυτό τον αγώνα.


Άντε καληνύχτα. Τα λέμε αύριο στη Δράμα. Να γίνει καλό ματσάκι να ευχαριστηθούμε και όσο για τη νίκη (αν προκύψει) νομίζω θα την κερδίσει αυτός που θα τη θέλει περισσότερο (μέσα στο γήπεδο)...

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΤΕ Η ΜΠΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΕΧΑΣΕ ΑΔΙΚΑ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟΙΧΗΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΙΒΑΣΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ ΜΕ ΔΟΞΑ,ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ.
ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΚΑΘ'ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΜΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ,ΜΕ ΠΑΛΜΟ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ.
ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.
Tote htan alles epoxes kai oi diaithtes epireazotan poly apo tin edra.
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Κυρ Μαρ 14, 2010 12:35 pm

Emeis xekiname gia Drama se ligo. Na prolaboume na pioume kai ena kafedaki stin poli kai meta bour gia gipedo.
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  doxa i tipota Κυρ Μαρ 14, 2010 12:49 pm

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΒΑΨΕΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ(ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ)...ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ(ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ)ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΡΕΜΑ ΚΙ ΩΡΑΙΑ...ΟΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΟΙ Μ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΕΒΕΙΑ...ΕΚΚΛΗΣΗ ΜΗΝ ΦΕΡΕΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ...


ΥΓ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΣΑΣ...ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ...ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΙΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΕΒΑΨΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΙΩΞΤΕ ΤΟΥΣ...

doxa i tipota
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 04/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Μαρ 14, 2010 1:08 pm

doxa i tipota έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΒΑΨΕΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ(ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ)...ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ(ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ)ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΡΕΜΑ ΚΙ ΩΡΑΙΑ...ΟΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΟΙ Μ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΕΒΕΙΑ...ΕΚΚΛΗΣΗ ΜΗΝ ΦΕΡΕΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ...


ΥΓ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΣΑΣ...ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ...ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΙΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΕΒΑΨΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΙΩΞΤΕ ΤΟΥΣ...
Αυτοι ειναι προοκατορες και μην τσιμπατε απο τετοια. Δεν κανουμε τετοια οι σερραιοι. Ακουσατε πουθενα να εχουμε κανει κατι τετοιο;;;; Τι γραφουν τα συνθηματα υπαρχει υπογραφη;;;;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  doxa i tipota Κυρ Μαρ 14, 2010 1:27 pm

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΙΜΑ ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗ ΘΥΡΑ 1 ΟΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ...

doxa i tipota
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 04/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης