www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

+19
peter23
src
doxa i tipota
mavraetos_4
misfit
PANSERAIKOS MIA ZWH!
pistols
sangel
Doxa-to_Dramas
trakas
Σκυφτούλης
thakatir
dimitris
agf
Todis
bonaserras
emperor
ta_blepw_kokkina
red-5
23 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Μαρ 14, 2010 2:08 pm

doxa i tipota έγραψε:ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΙΜΑ ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗ ΘΥΡΑ 1 ΟΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ...
Ολα να πανε καλα και να κερδισει ο καλυτερος
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  src Κυρ Μαρ 14, 2010 4:17 pm

0 - 1 !!!!
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ... ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 334347
src
src
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 38
Τόπος : ATHENS
Registration date : 22/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  src Κυρ Μαρ 14, 2010 4:20 pm

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΣΟΙ ΣΕΡΡΑΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ?
ΑΝΤΕ ΡΕ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ... ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 25996
src
src
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 38
Τόπος : ATHENS
Registration date : 22/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  peter23 Κυρ Μαρ 14, 2010 4:22 pm

Οκ είναι νωρίς ακόμα....αλλά ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΕΕΣ?????? Γιατί βάζουμε πια τόσο εύκολα ΓΚΟΛ????

peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  peter23 Κυρ Μαρ 14, 2010 5:56 pm

TΕΛΟΣ
1-1

Κρίμα...Δεν πειράζει...ΔΕν χάσαμε..΄)

peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  doxa i tipota Κυρ Μαρ 14, 2010 6:52 pm

ΗΤΑΝ ΝΤΕΡΜΠΥ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ... ΤΟ ΕΤΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠ'ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ... ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑ ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΠΟΥ ΕΒΑΨΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ(ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΞΕΒΑΦΕ)... ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ... ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

doxa i tipota
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 04/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Μαρ 14, 2010 7:18 pm

src έγραψε:ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΣΟΙ ΣΕΡΡΑΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ?
ΑΝΤΕ ΡΕ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ... ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 25996
Αν και ειμαι πολυ μακρια τηλεφωνικη πληροφοριση μου λεει για πανω απο 500-600
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Macedo Κυρ Μαρ 14, 2010 7:57 pm

δεν ξέρω τί έγινε στον αγώνα αφού λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα ούτε από το ράδιο να ακούσω το παιχνίδι
θετικό αποτέλεσμα το Χ και από ότι μου είπαν φίλοι που βρέθηκαν στο γήπεδο δίκαιο αποτέλεσμα
ένα ερώτημα μόνο :
ο Ανάκογλου γιατί τρώει τόσο ρίξιμο τώρα τελευταία; μια μένει εκτός 18άδας την άλλη (σήμερα) μπαίνει στο 89
Macedo
Macedo
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1621
Ηλικία : 41
Τόπος : Γήπεδο Σερρών
Registration date : 30/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Pans3rra1kos Κυρ Μαρ 14, 2010 8:47 pm

molis girisa apo drama kalo to 1-1 ala pistevw pos mborousame kai diplo an prosexame ligo parapano kai den trogame ekino to psalidaki...
Pans3rra1kos
Pans3rra1kos
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Ηλικία : 31
Τόπος : Σερρες
Registration date : 03/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Κυρ Μαρ 14, 2010 9:27 pm

mavraetos_4 έγραψε:
Todis έγραψε:Eισαι Σερραιος αλλα μαυραετος???????????

Μπραβο ρε φιλε... Αντε να εισαι ΠΑΟΚ θα πω ναι ειναι πιο μεγαλη ομαδα απο τον Πανσερραικο. Αντε να εισαι Αρης, Γαυρος, Βαζελος αλλα οχι Σερραιος και μαυραετος....

bonaserras έγραψε:Μαυραετοι δεν ειναι και οι δραμινοι; Με εχεις μπερδεψει πολυ. Εισαι σερραιος εισαι και μαυραετος κρατας αρχειο απο πανσερραικο η δοξα. Λιγο τουρλουμπουκι.

Είμαι Σερραίος και Δοξαίος (...εδώ και λίγες δεκαετίες!)
Μου κάνει εντύπωση που είσαι οπαδός επαρχιακής ομάδας (του Πανσερραϊκού - προς τιμή σου), αλλά θα προτιμούσες να είμαι οπαδός του ΠΑΟΚ, του Άρη, των Γαύρων ή των Βάζελων.
Ειδικά γι' αυτό που λες "Αντε να εισαι ΠΑΟΚ θα πω ναι ειναι πιο μεγαλη ομαδα απο τον Πανσερραικο" δεν είμαι σίγουρος ότι συμφωνούν πολλοί εδώ μέσα.
Εγώ δεν θα το έλεγα ποτέ αυτό για τη Δόξα. (Ούτε και το πιστεύω φυσικά)
Για μένα η Δόξα είναι πολύ μεγαλύτερη ομάδα από όλους τους ΓαυροΧανουμοΒάζελους-ΓριοΣκουληκόΓυφτους κλπ.

Αρχείο κρατώ από Δόξα μόνο. Εννοείται ότι έχω και από Πανσερραϊκό από παιχνίδια που έχει κάνει με τη Δόξα.
Π.χ. η προϊστορία που πήρε από το betafans.net και έβαλε εδώ ο φίλος agf είναι από το αρχείο μου.

Άντε, σε λίγο την κάνουμε για τη Δράμα.
Το θετικό είναι ότι δεν έβρεξε αυτές τις μέρες και το γήπεδο δε θα είναι τόσο βαρύ. Έχουμε ελπίδες λοιπόν για καλό ματσάκι.
Ας νικήσει ο καλύτερος.
Τα λέμε.

Καλησπερα παλικαρια και απο μενα......
Θα τα πουμε λιγο αργοτερα για το ματς, απλα εστειλα τωρα για να απαντησω στον φιλο απο Σερρες αλλα υποστιριζει Δραμα ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 772535 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 772535 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 772535

Κατ'αρχας παρερμηνευσες τα λογια μου...
Δεν ειπα οτι θα προτιμουσα να εισαι ΠΑΟΚακι, ή σκουλικι ή Βαζελος. Αυτο που ειπα εγω οτι αν θα ησουν ΠΑΟΚ για παραδειγμα δε θα μου φαινοταν τοσο παραλογο, γιατι ειναι πολλοι οι Σερραιοι οι οποιοι θελουν να βλεπουν μεγαλα παιχνιδια και να που υποστηριζουν μια ομαδα η οποια παιζει με τον Αρη και τον Παναθηναικο, οχι με τον Ιωνικο και τη Καρδιτσα. Αλλα το να υποστιριζεις Δοξα αντι για τον Πανσερραϊκο, να εχεις τον μαυραετο σαν αβαταρ να μου λες ποσο μεγαλη ειναι η Δοξα αλλα να εισαι και Σερραιος το βρισκω τουλαχιστον χαζο...

Και επι της ευκαιρειας, αν νομιζεις οτι ο Πανσερραϊκος ή Δοξα ειναι μεγαλυτερες ομαδες απο τον Ολυμπιακο λη τον ΠΑΟΚ, τοτε δεν αγαπας την ομαδα, απλα εισαι στενομυαλος και φορας παροπιδες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  mavraetos_4 Κυρ Μαρ 14, 2010 10:17 pm

Todis έγραψε:Καλησπερα παλικαρια και απο μενα......
Κατ'αρχας παρερμηνευσες τα λογια μου...
Δεν ειπα οτι θα προτιμουσα να εισαι ΠΑΟΚακι, ή σκουλικι ή Βαζελος. Αυτο που ειπα εγω οτι αν θα ησουν ΠΑΟΚ για παραδειγμα δε θα μου φαινοταν τοσο παραλογο, γιατι ειναι πολλοι οι Σερραιοι οι οποιοι θελουν να βλεπουν μεγαλα παιχνιδια και να που υποστηριζουν μια ομαδα η οποια παιζει με τον Αρη και τον Παναθηναικο, οχι με τον Ιωνικο και τη Καρδιτσα.
Αν παρερμήνευσα ζητώ συγνώμη. Αλλά μάλλον έχουμε διαφορετικά κριτήρια για το τί θεωρούμε "μεγάλο". Δεν πειράζει, μάλλον είσαι σχετικά μικρός.
Εγώ πέρυσι, όταν εδώ έπαιζε ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ, προτιμούσα να πηγαίνω στη Δράμα και να βλέπω τη Δοξάρα να αγωνίζεται ενάντια στον Φωκικό, τον Πυρσό Γρεβενών και τον Εθνικό Φιλιππιάδας.

Todis έγραψε:
... απλα εστειλα τωρα για να απαντησω στον φιλο απο Σερρες αλλα υποστιριζει Δραμα ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 772535 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 772535 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 772535

Αλλα το να υποστιριζεις Δοξα αντι για τον Πανσερραϊκο, να εχεις τον μαυραετο σαν αβαταρ να μου λες ποσο μεγαλη ειναι η Δοξα αλλα να εισαι και Σερραιος το βρισκω τουλαχιστον χαζο...

Και επι της ευκαιρειας, αν νομιζεις οτι ο Πανσερραϊκος ή Δοξα ειναι μεγαλυτερες ομαδες απο τον Ολυμπιακο λη τον ΠΑΟΚ, τοτε δεν αγαπας την ομαδα, απλα εισαι στενομυαλος και φορας παροπιδες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, όχι ότι περίμενα και κάτι διαφορετικό. Δεν πρόκειται να σου κάνω τη χάρη και να σου δώσω λογαριασμό γιατί είμαι Δόξα και όχι Πανσερραϊκός ή κάτι άλλο. Ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να καταλάβεις. Τέλος εδώ.
Τελικά δεν είχα άδικο που τόσους μήνες δε μπήκα στο φορουμ σας και δε νομίζω να ξαναμπώ.

Υ.Γ. Κρίμα που τη φάγατε από τον Άρη σήμερα. Αλήθεια θα ήθελα κι εγώ αυτό το πρωτάθλημα να μη πάει στην Αθήνα ή τον Πειραιά αλλά τι να γίνει... Του χρόνου ίσως...
mavraetos_4
mavraetos_4
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 03/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Κυρ Μαρ 14, 2010 10:43 pm

-Δε χρειαζεται να σου αποδειξω ποσο μισω τον ΠΑΟΚ και ολες τις μεγαλες ομαδες ή αντιθετα ποσο αγαπω τον Πανσερραικο. Οσοι πρεπει να το ξερουν, το ξερουν και το βλεπουν.

-Μην εχεις την απαιτηση να σε σεβαστω περισσοτερο επειδη εισαι μεγαλυτερος. Σε ενα φορουν ολοι ειμαστε ισοι.

-Αν και μπαινουν αρκετοι φιλαθλοι αλλων ομαδων εδω μεσα και χαιρομαι να μιλαω μαζι τους, γιατι παντα θελω να ακουω τη γνωμη των απλων φιλαθλων και οχι των δημοσιογραφων, περιεργως δε θα πολυστεναχωρηθω εγω και ολοι εδω μεσα αν δεν σου αρεσει το φορουμ . Ειμαι ενα απο τα πιο φανατικα μελη του,δεν ειμαι διαχειριστης, αλλα παιρνω τη πρωτοβουλια να σου δειξω το δρομο προς την εξοδο αν δεν σου αρεσουν πια τοσο πολυ οι αποψεις μας. Μαλλον η ομαδα σου ειναι για να παιξει με την Φωκικαρα και την Εορδαικαρα....

-Δε νομιζω επισης να νοιαζεται κανεις γιατι εισαι ''Δοξαρα'' και οχι Πανσερραϊκος. Ασχολεισου εκει με την ομαδουλα σου επιπεδου Γ'Εθνικης, και οταν λεω Γ'Εθνικη εννοω σε ολα τα επιπεδα(γηπεδο, λαος, παικτες, οργανωση, εγκαταστασεις) και στο καλο....
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  agf Κυρ Μαρ 14, 2010 10:55 pm

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ:
ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΞΑ & ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΑΦΕΛΕΣΤΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΤΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ Η ΔΟΞΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΓΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΩ ΣΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ.ΜΟΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΝ (ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ) ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ(ΚΟΡΥΦΑΙΟΥ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ Β' ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΑΥΤΟΥ) ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΚΑΛΤΖΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΡΘΕ ΣΤΑ ΙΣΙΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΟΥΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΦΑΣΕΙΣ ΕΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ.ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΙΚΑΙΑ ΕΛΗΞΕ Χ ΑΛΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ Η ΠΙΚΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ.
Υ.Γ.1 ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 700 ΑΤΟΜΑ.
Υ.Γ.2 Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.
Υ.Γ.3 Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ & ΧΡΟΝΟΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ,ΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ(ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ)
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ,ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ,ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΡΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΑΚΟ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Μαρ 14, 2010 11:12 pm

agf έγραψε:ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ:
ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΞΑ & ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΑΦΕΛΕΣΤΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΤΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ Η ΔΟΞΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΓΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΩ ΣΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ.ΜΟΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΝ (ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ) ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ(ΚΟΡΥΦΑΙΟΥ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ Β' ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΑΥΤΟΥ) ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΚΑΛΤΖΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΡΘΕ ΣΤΑ ΙΣΙΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΟΥΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΦΑΣΕΙΣ ΕΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ.ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΙΚΑΙΑ ΕΛΗΞΕ Χ ΑΛΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ Η ΠΙΚΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ.
Υ.Γ.1 ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 700 ΑΤΟΜΑ.
Υ.Γ.2 Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.
Υ.Γ.3 Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ & ΧΡΟΝΟΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ,ΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ(ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ)
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ,ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ,ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΡΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΑΚΟ.
Και οι δραμινοι στα φοροθμ τους λενε πως αξιζανε τη νικη.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  doxa i tipota Κυρ Μαρ 14, 2010 11:18 pm

ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ Σ'ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΑΜΦΙΡΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΜΑΔΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΛΟΓΩ ΛΑΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΑΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Α' ΚΑΙ ΣΤΗΝ Β'...

doxa i tipota
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 04/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  emperor Κυρ Μαρ 14, 2010 11:20 pm

kalo apotelesma kai tha mpoume sta play off opos kai na exei..

emperor
SUPER-ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ
SUPER-ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Ηλικία : 113
Τόπος : σερρες
Registration date : 21/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Μαρ 14, 2010 11:27 pm

Διαβασατε πουθενα δηλωσειεσ;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  doxa i tipota Κυρ Μαρ 14, 2010 11:28 pm

bonaserras έγραψε:Διαβασατε πουθενα δηλωσειεσ;


http://www.mikriliga.com/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=7747:2010-03-14-19-50-27&catid=1:latest-news&lang=el

doxa i tipota
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 04/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Κυρ Μαρ 14, 2010 11:45 pm

Eγω φιλε Δραμινε απογοητευτηκα παρα πολυ απο το κοσμο της Δοξας. Δε ξερω αν ετυχε σημερα, αλλα εγω ηξερα οτι στο γηπεδο σας γινεται χαμος. Ξερω για μια καυτη εδρα. Ε πραγματικα σου μιλαω δε βρηκα καμια διαφορα με τη Κατερινη.....

Οσο για το αγωνιστικο ειστε μια τυπικη καλη ομαδα Β Εθνικης. Αλλα φετος τουλαχιστον δεν εχετε τα φοντα για ανοδο

ΥΓ: Εγω να χαρω τις ομαδαρες που παιζουν στην Α', αλλα βρε πασακαμ' εχεις ενα γηπεδο το οποιο δεν εχει ακομη προβολεις.....
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  gate5 Κυρ Μαρ 14, 2010 11:45 pm

Η Δοξα αυτο που δικαιουταν το πηρε και με το παραπανω!!!
Χαρη της καναμε με το 1-1 και οποιος καταλαβε καταλαβε!!
Περιμενα πιο πολλους δραμινους στο γηπεδο και πιο καυτη ατμοσφαιρα!!!
Δυστυχως με απογοητευσανε!
Ομαδουλα της σειρας η οποια θα κανει ζημιες εκει που πρεπει!!!!
Α ρε φουστρα ΤΣΙΜΠΛΙΔΗ!!!!!!!!!!!!
gate5
gate5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 285
Τόπος : Σερραϊσταν
Registration date : 09/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Δευ Μαρ 15, 2010 12:08 am

ΕΓΩ ημουν ο πρωτος που τον εβρισε ατομικα
ΕΓΩ ημουν αυτος που ξεκινησε το κλασσικο πλεον Τσιμπλιδη μπινε....
ΕΓΩ ημουν αυτος που οποτε ερχοταν κοντα συνεχιζα να τον βριζω

Τελικα μαλλον ειχα πολυ δικαιο......
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  doxa i tipota Δευ Μαρ 15, 2010 12:18 am

Todis έγραψε:Eγω φιλε Δραμινε απογοητευτηκα παρα πολυ απο το κοσμο της Δοξας. Δε ξερω αν ετυχε σημερα, αλλα εγω ηξερα οτι στο γηπεδο σας γινεται χαμος. Ξερω για μια καυτη εδρα. Ε πραγματικα σου μιλαω δε βρηκα καμια διαφορα με τη Κατερινη.....

Οσο για το αγωνιστικο ειστε μια τυπικη καλη ομαδα Β Εθνικης. Αλλα φετος τουλαχιστον δεν εχετε τα φοντα για ανοδο

ΥΓ: Εγω να χαρω τις ομαδαρες που παιζουν στην Α', αλλα βρε πασακαμ' εχεις ενα γηπεδο το οποιο δεν εχει ακομη προβολεις.....

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΦΙΛΕ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΑΔΕΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗ..ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗ ΩΡΑ ΤΟΥΣ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΦΕΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ 12ΑΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ +2 ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ, ΚΙ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΓΙΝΕ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ...ΑΛΛΑ ΑΠ'ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ...ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ(1000 ΑΤΟΜΑ)...ΕΛΕΟΣ...

doxa i tipota
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 04/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Μαρ 15, 2010 12:25 am

bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Δευ Μαρ 15, 2010 12:01 pm

Οι περισσότεροι νομίζω ήσασταν στο παιχνίδι και δεν χρειάζεται να πούμε περισσότερο.
Κρατάμε φυσικά το πανό των Δραμινών...

"Στην Τζούλια λέτε ΝΑΙ, στις μετακινήσεις φιλάθλων ΌΧΙ"
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Δευ Μαρ 15, 2010 2:23 pm

Synhthos ta topika ntermpi den exoun nikhth. Sto xthesino mas paixnidi omos einai entelos akatanohtos o logos poy sto deytero kathise toso poly h omada. Oi apoysies kai oi allages theseon den einai dikaiologia gia mena. Nomizo pos to grigoro gkol tis Doxas tromaxe tous paiktes kai thelisan na krathsoun esto thn isopalia.
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης