www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Δημοσίευση  socrates Τετ Απρ 02, 2008 10:52 am

ΠΑΡΜΕΝΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ www.infoserres.gr

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Amf-110

Σήμερα όλοι οι Έλληνες, όλοι οι Μακεδόνες, όλοι οι Σερραίοι, είμαστε στο πλευρό του πρωθυπουργού της χώρας, Κώστα Καραμανλή, και στον αγώνα που δίνει στο Βουκουρέστι, για την προώθηση των ελληνικών θέσεων, στο ζήτημα της ονομασίας της ΠΓΔΜ.
Μέσα σε ένα αντίξοο κλίμα, οι (θεωρητικά) σύμμαχοί μας στο ΝΑΤΟ δεν θέλουν να κατανοήσουν τις ελληνικές θέσεις και ανησυχίες και τι συνεπάγεται η εμμονή της ΠΓΔΜ στη χρήση του όρου Μακεδονία, μακεδονικό κλπ.
Στις πιέσεις κατά της χώρας μας, πρωτοστατεί ο «φίλος» πρόεδρος των Η.Π.Α, George Bush, που προφανώς μπερδεύει την αρχαία Μακεδονία με τα McDonald's.Του υπενθυμίζουμε τι έγραφε το 1944 ο τότε υπουργός εξωτερικών της χώρας του, Έντουαρντ Στετίνιους : «Η κυβέρνηση μας θεωρεί το ενδεχόμενο δημιουργίας ενός Μακεδονικού έθνους ή μιας Μακεδονικής Πατρίδας ή μιας Μακεδονικής Εθνικής Συνείδησης, ΩΣ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΔΗΜΑΓΩΓΙΑ, αφού καμιά από τις οντότητες αυτές δεν εκπροσωπεί ούτε εθνική, ούτε πολιτική πραγματικότητα, παρά μόνο κάθε μια αποβλέπει στην παρούσα αναβίωσή της, σαν ένα πιθανό πρόσχημα για ΕΠΙΘΕΤΙΚΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ».
Την ίδια ώρα οι γείτονες συνεχίζουν τις προκλήσεις τους, διεκδικώντας ακόμη και το σύμβολο του νομού Σερρών, το λιοντάρι της Αμφίπολης. Από εθνικιστές του εξωτερικού, κυκλοφορεί στο διαδίκτυο αφίσα που περιλαμβάνει την προτομή του Μεγάλου Αλεξάνδρου, το λιοντάρι της Αμφίπολης, αλλά και το νόμισμα που έκοψε η πόλη της Αμφίπολης με την ένδειξη «ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΠΡΩΤΗΣ» στα ελληνικά βεβαίως.
socrates
socrates
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 4564
Ηλικία : 65
Τόπος : ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΘΥΡΑ 5
Registration date : 06/01/2008

http://www.esoterica.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty Σερραίος, από τη Σαλονίκη που υποστηρίζει το βάζελο...καλά!!

Δημοσίευση  Σάκης Τετ Απρ 02, 2008 6:16 pm

Ψιλή βροχή στη Ζουαζιλάνδη...
Σάκης
Σάκης
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 392
Ηλικία : 47
Registration date : 10/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty Απ: ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Δημοσίευση  Διαγραμμένος χρήστης Πεμ Απρ 03, 2008 8:24 pm

Σάκης έγραψε:Σερραίος, από τη Σαλονίκη που υποστηρίζει το βάζελο...καλά!!

Ψιλή βροχή στη Ζουαζιλάνδη...
ο τελευταίος που πρέπει να μιλάει εδώ μέσα για αυτά τα θέματα είσαι εσύ.
Διαγραμμένος χρήστης
Διαγραμμένος χρήστης
ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ
ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Registration date : 03/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty Απ: ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Δημοσίευση  Σάκης Πεμ Απρ 03, 2008 11:22 pm

Συμφωνώ απόλυτα...κ τώρα πιες το ουϊσκάκάκι σου, φόρα το μπλου τζιν σου, αγόρασε το χαμπεργκέρ σου κι οδήγα το ΚΙΑ σου...αχμάκ'...
Σάκης
Σάκης
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 392
Ηλικία : 47
Registration date : 10/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty Απ: ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Δημοσίευση  Διαγραμμένος χρήστης Παρ Απρ 04, 2008 8:16 am

Σάκης έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα...κ τώρα πιες το ουϊσκάκάκι σου, φόρα το μπλου τζιν σου, αγόρασε το χαμπεργκέρ σου κι οδήγα το ΚΙΑ σου...αχμάκ'...
:;Εχω τουλάχιστον και ΚΙΑ και το ουισκάκι που πίνω το πληρώνω εγώ και δεν το εχω στην τράκα και στην αμακα κερασμένο.
Διαγραμμένος χρήστης
Διαγραμμένος χρήστης
ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ
ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Registration date : 03/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty Απ: ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Δημοσίευση  socrates Παρ Απρ 04, 2008 10:44 am

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 614101

Η ΣΚΟΠΙΑΝΗ ΑΔΙΑΛΑΞΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.
Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΟΥ ΒΕΤΟ.
ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΑΤΛΑΝΤΙΚΟΙ ΜΑΣ ΣΥΜΑΧΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΩΜΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ.
ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΛΟΓΩ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΙΡΑΚ ΚΑΙ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ.
ΣΟΠΙΑΝΟΙ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΒΛΗΤΑ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΕΘΝΟΤΗΤΑ.
ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ.
ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ.
ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΝ ΤΑ ΓΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΚΕΦΑΛΑΙΟΚΡΑΤΕΣ(ΓΕΡΜΑΝΟΙ-ΑΓΓΛΟΙ).
ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΠΙΑ-ΝΟΥΣ...
socrates
socrates
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 4564
Ηλικία : 65
Τόπος : ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΘΥΡΑ 5
Registration date : 06/01/2008

http://www.esoterica.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty Απ: ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Δημοσίευση  Σάκης Παρ Απρ 04, 2008 6:16 pm

Ε, αφού τα κάνεις όλ' αυτά πούλα κ την υπόλοιπη Κύπρο, βομβάρδισε κ καμιά ομόδοξη Σερβία κ μην μας σπας τ' αρχίδια κωλοφασίστα μηδενιστή!
kasapis έγραψε:
Σάκης έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα...κ τώρα πιες το ουϊσκάκάκι σου, φόρα το μπλου τζιν σου, αγόρασε το χαμπεργκέρ σου κι οδήγα το ΚΙΑ σου...αχμάκ'...
:;Εχω τουλάχιστον και ΚΙΑ και το ουισκάκι που πίνω το πληρώνω εγώ και δεν το εχω στην τράκα και στην αμακα κερασμένο.
Σάκης
Σάκης
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 392
Ηλικία : 47
Registration date : 10/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ Empty Απ: ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Δημοσίευση  Διαγραμμένος χρήστης Παρ Απρ 04, 2008 11:00 pm

Σάκης έγραψε:Ε, αφού τα κάνεις όλ' αυτά πούλα κ την υπόλοιπη Κύπρο, βομβάρδισε κ καμιά ομόδοξη Σερβία κ μην μας σπας τ' αρχίδια κωλοφασίστα μηδενιστή!
kasapis έγραψε:
Σάκης έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα...κ τώρα πιες το ουϊσκάκάκι σου, φόρα το μπλου τζιν σου, αγόρασε το χαμπεργκέρ σου κι οδήγα το ΚΙΑ σου...αχμάκ'...
:;Εχω τουλάχιστον και ΚΙΑ και το ουισκάκι που πίνω το πληρώνω εγώ και δεν το εχω στην τράκα και στην αμακα κερασμένο.
Βρε ουστ ψωμόλυσα
Διαγραμμένος χρήστης
Διαγραμμένος χρήστης
ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ
ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Registration date : 03/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης