www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

+9
bakoth
agf
costas2004
red-5
PANSERAIKOS MIA ZWH!
ta_blepw_kokkina
dimitris
bonaserras
ΕΤΖΙΣ5
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  alten Πεμ Φεβ 17, 2011 1:40 pm

PANSERAIKOS MIA ZWH! έγραψε:Σκέψεις για πρόστιμο

Πέμπτη 17/02/11

Ο πρόεδρος του Πανσσερραϊκού, Πέτρος Θεοδωρίδης σκέφτεται σοβαρά το ενδεχόμενο επιβολής προστίμου στους παίκτες της ομάδας σε περίπτωση που συνεχίσουν τις αρνητικές εμφανίσεις και δεν καταφέρουν να πάρουν το τρίποντο κόντρα στην Καβάλα.

Με τον τρόπο αυτό ο ισχυρός άνδρας του συλλόγου θέλει να «αφυπνίσει» τους ποδοσφαιριστές του, ώστε να διεκδικήσουν με αξιώσεις τις λιγοστές ελπίδες παραμονής στην κατηγορία.

Φήμες αναφέρουν ότι τα έσοδα από τα πρόστιμα προορίζονται για έργα συντήρησης της ταμπέλας για το νέο γήπεδο στον Λευκώνα!!!
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Πεμ Φεβ 17, 2011 2:10 pm

PANSERAIKOS MIA ZWH! έγραψε: ... ώστε να διεκδικήσουν με αξιώσεις τις λιγοστές ελπίδες παραμονής στην κατηγορία.
Εγώ σας λέω ότι το ματς είναι ¨τελικός¨ αλλά εσείς γελάτε!!!
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  limari Πεμ Φεβ 17, 2011 3:02 pm

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 772535 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 772535 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 53657
limari
limari
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1611
Ηλικία : 41
Τόπος : Τσουμπλεκτερε
Registration date : 26/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Πεμ Φεβ 17, 2011 8:53 pm

Tin kopria ton Babali den mporw na ton blepw. Einai teleiws psiriaris kai giovanakis. Alla simera thelw poly na dw ti tha poune oi organwmenoi. Elpizw mono na katalabei o kosmos pws einai anthrwpos tou perouka kai ola einai stimena gia na paramithiasei tous filathlous.
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  PANSERAIKOS MIA ZWH! Πεμ Φεβ 17, 2011 9:00 pm

red-5 έγραψε:Tin kopria ton Babali den mporw na ton blepw. Einai teleiws psiriaris kai giovanakis. Alla simera thelw poly na dw ti tha poune oi organwmenoi. Elpizw mono na katalabei o kosmos pws einai anthrwpos tou perouka kai ola einai stimena gia na paramithiasei tous filathlous.
paidia h ekpomph den tha bgei o masise ligo ta pragmata.......alla den meinei etsi sigoyra tha bgei ekpomph mallon thn kyriakh
PANSERAIKOS MIA ZWH!
PANSERAIKOS MIA ZWH!
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Registration date : 12/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Πεμ Φεβ 17, 2011 9:47 pm

PANSERAIKOS MIA ZWH! έγραψε:
red-5 έγραψε:Tin kopria ton Babali den mporw na ton blepw. Einai teleiws psiriaris kai giovanakis. Alla simera thelw poly na dw ti tha poune oi organwmenoi. Elpizw mono na katalabei o kosmos pws einai anthrwpos tou perouka kai ola einai stimena gia na paramithiasei tous filathlous.
paidia h ekpomph den tha bgei o masise ligo ta pragmata.......alla den meinei etsi sigoyra tha bgei ekpomph mallon thn kyriakh
Sigoyra? Giati exei mpesa o psiriaris o Babalis?
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Πεμ Φεβ 17, 2011 9:51 pm

costas2004 έγραψε:παληκαρια κωλοτουμπες δεν εκανα ουτε και στο γυμνασιο οταν μου της επεβαλλε ο γυμναστης μου ,ποσο μαλλον σημερα....
θα παρακαλουσα οποιον δεν διαθετει ευρυτητα πνευματος και σκεψης να σταματησει την αναγνωση,αλλως θα ειναι υπεθυνος για ολα οσα αντιληφθει ή ΟΧΙ
εκφραζω συγκεκριμενες αποψεις συγκεκριμενων στιγμων με σαφη μεροληψια
αλλα με γνωμονα παντα την εσωτερικη μου ειλικρινεια,αν τωρα καποιοι ενοχληθηκαν ή
θα ενοχληθουν απο ολα ασα αναφερω
συγνωμη και καλη καρδια,αλλα εγω δεν υπευθυνος για την ατομικη αντιληπτικοτητα σας.....
ναι τα λεω χυμα και ειναι χαρακτηριστικο μικροψυχων υπερφιαλων εγωκεντρικων ανθρωπων με κοπμλεξ,χωρις
ιχνος σεβασμου για την προσωπικοτητα του αλλου
μονο εγω μπορω να σας αναψω να σας ξεσηκωσω να σας δραπετευσω εστω και για λιγο
απο την ατελειωτη εσωτερικη σας μιζερια και μικροτητα
ποδοσφαιρομοφρονουντες μην κατεβαζετε τους τονους μην επιδειξεται ψυχραιμιαμονο κερδος θα εχουμε αν συνεχισουμε να
αλληλοβριζομαστε,να μπινελικιαζομαστε,αυτο ειναι δημιουργια ,κτισιμο ελπιδας,υλοποιηση οραματων,ναι λοιπον στις ακροτητες και στους παροξυσμους ναι στην φανατιλα και τους τσαμπουκαδες ναι στο ξεχειλισμα συναισθηματων και εκφρασεων
η μεγαλη μου δυστυχια ειναι οτι εγω γνωριζω οτι αυτα που ξερω δεν θα επρεπε να τα ξερω,εσεις ρε
μαλακες μηπως νομιζετε οτι ξερετε αυτα που δεν ξερετε;;;
μηπως ξερετε τι δεν ξερω εγω;;;
μπαα κανεις δεν ξερει τι πραγματι δεν ξερει

και για να απαντησω αποσπασματικα
bakoth εχεις δικιο αλλα ειναι δυνατον ρε αγορι μου να αγοραζεις ενα προιον χωρις να εχει κυκλοφορησει επειδη καποιοι σου υποσχεθηκαν κατι και μετα να μιζεριαζεσαι με αυτους και οχι με την παρτη σου που δε επεδειξες την απαραιτητη προνοητικοτητα ,,,,η αποψη μου ηταν και ειναι,υπο αλλο καθεστως εαν η καθε παε λειτουργουσε εντος των πλαισιων που οριζουν οι νομοι της επιχειρηματικοτητας,να κινηθεις νομικα για παραπλανητικη διαφημιση
καποια αλλα ταγκαλακια μεψευδοτιτλους πανσερρακαρα -τα βλεπω ολα κοκκινα -κοκκινοι και κλαιν μαιν ,πρωτα ας βγαλουν τις καποτες που φορανε στην μαπα τους και κρυβονται μεσα σε αυτες,να μιλησουν επωνυμα για να εχει ο λογος τους την ειδικη βαρυτητα που θα ηθελαν και οι ιδιοι να εχει,θα σταματησουν να νομιζουν και το εγω τους θα οριζουν.....
ναι οι οπαδοι δεν πρεπι να εχουν μονο υποχρεωσεις αλλα και δικαιωματα,δεν πρεπει να ειναι μονο χειροκροτητες αλλα και εκφραστες ποδοσφαιρικων αντιληψεων,αλλα ειμαι καθετος σε σκοπιμοτητες σε τραμπουκισμους που γινονται στον βωμο μιας κατευθυντηριας γραμμης,που ολα διεξαγωνται για την συσκευασια,οχι το περιεχομενο,οχι την ουσια,οταν η ομαδα μας γινεται πεδιο για την επιβολη μισους,κανεις δεν μπορει να ειναι ησυχος,οταν η αγαπη σου για την ομαδα μας σου βγαζει τον πιο κακο σου ευατο καθως ενδιαφερεσαι μονο για να ταπεινωσεις,κανεις μας δεν μπορει να σε αντιμετωπιζει ΄΄αθωα΄΄νεοπαδε της παπαριας,οπαδος ρε μαλακα ειναι αυτος που καταθετει λευκη επιταγη στον αρχοντα της ψυχης του ,παπαρα

alten η μπαλλα λατρευει αλλα και διασυρει ταυτοχρονα,το παθος της δεν ειναι μονοδρομος εχει δυο κατευθυνσεις,την αποδοκιμασια που ειναι η αλλα πλευρα της αποθεωσης,ο θεοδωριδης ειναι πετυχημενος ειτε ετσι ειτε αλλιως


Η ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΡΑ Κ Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΟΥ
ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΑΓΚΑΛΑΚΙ Η ΟΧΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ
ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ
ΛΕΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ
ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ
ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟΥ ΠΕΡΟΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΕ ΣΤΑ 4 ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΟΛΗ
Κ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΕ ΚΑΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΤΕΣ
ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΣΤΗ Δ ΕΘΝΙΚΗ
ΕΣΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
ΕΠΩΝΥΜΑ ΜΙΛΑΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΚΟΜΗ Κ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΩ,ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΖΗΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΨΕΥΤΟ ΣΝΟΜΠ ΕΠΙΠΕΔΟ Κ ΔΗΘΕΝ ΔΙΑΝΟΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ
Υ.Γ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ....
ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΜΙΛΑΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  PANSERAIKOS MIA ZWH! Πεμ Φεβ 17, 2011 10:00 pm

red-5 έγραψε:
PANSERAIKOS MIA ZWH! έγραψε:
red-5 έγραψε:Tin kopria ton Babali den mporw na ton blepw. Einai teleiws psiriaris kai giovanakis. Alla simera thelw poly na dw ti tha poune oi organwmenoi. Elpizw mono na katalabei o kosmos pws einai anthrwpos tou perouka kai ola einai stimena gia na paramithiasei tous filathlous.
paidia h ekpomph den tha bgei o masise ligo ta pragmata.......alla den meinei etsi sigoyra tha bgei ekpomph mallon thn kyriakh
Sigoyra? Giati exei mpesa o psiriaris o Babalis?
mpesa kaneis den exei alla elpizw pws arga h grhgora tha mas afhsoyn na akoystoyme!!!allwste mhn xexname pws thn deytera o petros tha bgei na mas mhlhsei
PANSERAIKOS MIA ZWH!
PANSERAIKOS MIA ZWH!
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Registration date : 12/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Πεμ Φεβ 17, 2011 10:01 pm

PANSERAIKOS MIA ZWH! έγραψε:
red-5 έγραψε:
PANSERAIKOS MIA ZWH! έγραψε:
red-5 έγραψε:Tin kopria ton Babali den mporw na ton blepw. Einai teleiws psiriaris kai giovanakis. Alla simera thelw poly na dw ti tha poune oi organwmenoi. Elpizw mono na katalabei o kosmos pws einai anthrwpos tou perouka kai ola einai stimena gia na paramithiasei tous filathlous.
paidia h ekpomph den tha bgei o masise ligo ta pragmata.......alla den meinei etsi sigoyra tha bgei ekpomph mallon thn kyriakh
Sigoyra? Giati exei mpesa o psiriaris o Babalis?
mpesa kaneis den exei alla elpizw pws arga h grhgora tha mas afhsoyn na akoystoyme!!!allwste mhn xexname pws thn deytera o petros tha bgei na mas mhlhsei
Pou tha bgei na milisei?
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Πεμ Φεβ 17, 2011 10:13 pm

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (19/2 - 19:30, Γηπ. "Ανθή Καραγιάννη")
Διαιτητής: Μιχάλης Τσινιάρης (Αθηνών)
Α' Βοηθός: Λεωνίδας Βασιλειάδης (Μακεδονίας)
Β' Βοηθός: Αλέξανδρος Γρεβενης (Χαλκιδικής)
4ος Διαιτητής: Ευθαλία Μήτση (Πειραιά)
Παρατηρητής: Θεόδωρος Γκαϊτατζής (Δράμας)
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Παρ Φεβ 18, 2011 4:51 pm

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ''GOAL news'', ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ ΕΧΘΕΣ ΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΟ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ, Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ,ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΙΜΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΙΣ 100.000 ΕΥΡΩ!!!

ΒΕΒΑΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ.

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΓΝΩΣΤΟ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Παρ Φεβ 18, 2011 8:57 pm

Αν ήσασταν ο Θεοδωρίδης πως θα σκεφτόσασταν τώρα;;;
Νομίζω πως ο πρόεδρας πιστεύει πως η μπόρα πέρασε, ο θυμός ξεθύμανε, η πίεση έπεσε και ο χρόνος λειτουργεί υπέρ του για εκτόνωση.
Είναι έτσι;;;
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Φεβ 19, 2011 11:59 am

7 μιση ο αγωνας και την ιδια ωρα ο γαυρος με τον βαζελο. Δηλαδη ολο το ηρακλειο να γυρισω τηλεοραση με νοβα να παιζει πανσερραικο δεν βρισκω με τιποτα!!!!!!!!!!!!
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  alten Σαβ Φεβ 19, 2011 12:20 pm

bonaserras έγραψε:7 μιση ο αγωνας και την ιδια ωρα ο γαυρος με τον βαζελο. Δηλαδη ολο το ηρακλειο να γυρισω τηλεοραση με νοβα να παιζει πανσερραικο δεν βρισκω με τιποτα!!!!!!!!!!!!

δοκίμασε στη σητεία, μπορεί να το βρεις εκεί....χα,χα,χα..
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Φεβ 19, 2011 2:55 pm

alten έγραψε:
bonaserras έγραψε:7 μιση ο αγωνας και την ιδια ωρα ο γαυρος με τον βαζελο. Δηλαδη ολο το ηρακλειο να γυρισω τηλεοραση με νοβα να παιζει πανσερραικο δεν βρισκω με τιποτα!!!!!!!!!!!!

δοκίμασε στη σητεία, μπορεί να το βρεις εκεί....χα,χα,χα..
Αντε εδω ειναι και κρητη και ουτος η αλλος δυσκολα βλεπει πανσερραικο μετα τα περσυνα. Φοβαμαι μη γινεται ετσι και στα σερρας/
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Φεβ 20, 2011 9:17 am

ΙΣΟΠΑΛΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338 ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 992338
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  red-5 Δευ Φεβ 21, 2011 10:21 am

Eytyxws pou eixe to ntermpi tou gavrovazelou kai den eidan polloi to xali mas. Koimithikan oi Kavaliwtes, koimithikan oi dikoi mas, koimithikan oi filathloi stis kerkides, alla oi tiletheates den koimithikan afou kaneis den evlepe.
red-5
red-5
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ηλικία : 39
Τόπος : serres
Registration date : 01/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Φεβ 21, 2011 2:53 pm

red-5 έγραψε:Eytyxws pou eixe to ntermpi tou gavrovazelou kai den eidan polloi to xali mas. Koimithikan oi Kavaliwtes, koimithikan oi dikoi mas, koimithikan oi filathloi stis kerkides, alla oi tiletheates den koimithikan afou kaneis den evlepe.
Καλα που τουσ βρισκουμε και στο ιντερνετ και δεν χρειαζεται να παμε στις καφετεριες.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  costas2004 Τρι Φεβ 22, 2011 5:50 pm

Ταγκαλακι
αν κρινω την αντιληπτικοτητα σου απο το πως καταννοεις τα γραφομενα μου σε δικαιολογω και για τα ολα οσα συμπερανες απο την κουβεντα μου με τον αναστασιαδη
Ταγκαλακι
μια απο τις παροχες μελων διοικητικου συμβουλιου ποδοσφαιρικης ανωνυμης εταιρειας ειναι η απολαυση της λεζαντας πες το φιγουρας πες το οπως θελεις,ουδεποτε το εκρυψα και δεν εχω κανενα προβλημα να το ομολογησω
Ταγκαλακι
η ανωνυμια και τα προσωπικα δεδομενα ειναι δικαιωμα που δεν πρεπει να καταπατα και να εχει προσβαση σε αυτα κανενας οταν δεν εχει την συγκαταθεση μας,εξαλλου η ανωνυμια απο τους περισσοτερους χρηστες του ιντερνετ θεωρειται ως ΄΄κατακτηση΄΄,φυσικα οι λατρεις της ανωνυμιας
αρεσκονται να κινουνται μακρυα απο την κοινωνικη αποδοκιμασια ασχετως αν τα γραφομενα τους ειναι ανοητα απρεπη υβριστικα
Αλοιμονο μου αν εδιδα στον λογο σου καποια βαρυτητα ή σκεψεις πιθανολογουμενων λαθεμενων συμπερασματων μου και σε καθε περιπτωση ειναι χειροτερο οταν μπαινεις στην διαδικασια να απαντησεις σε ενοχλητικες αναληθειες
Ταγκαλακι μου
ο προεδρος προυπηρχε στον κυκλο των γνωριμιων μου πολυ πριν απο την ενταξη μου στην διοκηση και υπαρχει ακομα και σημερα,και θα υπαρχει και μετα πανσερραικου εποχη πραγμα που απευχομαι εκτος αν υπαρχει διαδοχη κατασταση που θα υλοποιησει τα ΄΄ονειρα΄΄σου

παμε τωρα για εμας
αναβληθηκε λεει η εκπομπη του βαβαλη και καποια καλοπαιδα εχοντας το θαρρος της αποψης του την ειπανε,επωνυμως......
αναρωτιεμαι ,εγω που ζω εκτος και αν μου διαφευγει κατι
θα αποφασισουν οι ''ξεβρακωτοι''για το τι μελει γεννεσθαι στο σπιτι του αλλουνου
δηλαδη βλεπω ενα ωραιο παραθαλλασιο μπουκαρω και αποφασιζω,ελα εδω ιδιοκτητη μαζεψε τα και δινε του
παω για ουζο και μου σερβιρει μεζεδες για κορκοδειλους και ουζο νοθο φωναζω τον εστιατορα και του λεω,μην μου κανεις τον λογαριασμο απλα δινε του απο το μαγαζι σου
ρε τρελλαθηκατε
αν γουσταρεις αλλαγη ιδιοκτησιακου καθεστωτος σε μια εταιρεια εχεις αλλους δρομους
επισκεπτεσαι τον ιδιοκτητη και του την πεφτεις,εμαθα οτι πουλας και επειδη ενδιαφερομαι για το εμπορευμα σου ηρθα να κανουμε κονε να βρουμε τα σημεια επαφης να οικονομησουμε αμφοτεροι αν ειναι δυνατον
δεν υπαρχει τετοια κατασταση δεν πειραζει,παμε αλλιως
πως θα αναγκασω καποιον οπου φυγει-φυγει,απλα δεν αγοραζω ρε μαγκα μου αυτο που παραγεις και να σε δω ποσο θα αντεξεις,ναι γουσταρω τα ερυθρολευκα γκαβλωνω με την μυρωδια του χορτου αλλα θα κανω υπομονη και θα τσουβαλιασθω στον καναπε,κανενας να μην παρει διαρκειας,κανενας να μην πατησει στο γηπεδο,πληρη απαξιωση απο το σερραικο κοινωνικο γιγνεσθαι στην εταιρεια του συγκεκριμενου
ΑΛΛΑ
λογια του αερα θα δωσει σε δυο λεβεντοπαιδα απο ενα γερο μπαξισι και θα χειραγωγησουν για ακομα μια φορα τον πελατη και οποιος καταλαβε καταλαβε....................



costas2004
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Registration date : 22/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Τρι Φεβ 22, 2011 9:09 pm

costas2004 έγραψε:Ταγκαλακι
αν κρινω την αντιληπτικοτητα σου απο το πως καταννοεις τα γραφομενα μου σε δικαιολογω και για τα ολα οσα συμπερανες απο την κουβεντα μου με τον αναστασιαδη
Ταγκαλακι
μια απο τις παροχες μελων διοικητικου συμβουλιου ποδοσφαιρικης ανωνυμης εταιρειας ειναι η απολαυση της λεζαντας πες το φιγουρας πες το οπως θελεις,ουδεποτε το εκρυψα και δεν εχω κανενα προβλημα να το ομολογησω
Ταγκαλακι
η ανωνυμια και τα προσωπικα δεδομενα ειναι δικαιωμα που δεν πρεπει να καταπατα και να εχει προσβαση σε αυτα κανενας οταν δεν εχει την συγκαταθεση μας,εξαλλου η ανωνυμια απο τους περισσοτερους χρηστες του ιντερνετ θεωρειται ως ΄΄κατακτηση΄΄,φυσικα οι λατρεις της ανωνυμιας
αρεσκονται να κινουνται μακρυα απο την κοινωνικη αποδοκιμασια ασχετως αν τα γραφομενα τους ειναι ανοητα απρεπη υβριστικα
Αλοιμονο μου αν εδιδα στον λογο σου καποια βαρυτητα ή σκεψεις πιθανολογουμενων λαθεμενων συμπερασματων μου και σε καθε περιπτωση ειναι χειροτερο οταν μπαινεις στην διαδικασια να απαντησεις σε ενοχλητικες αναληθειες
Ταγκαλακι μου
ο προεδρος προυπηρχε στον κυκλο των γνωριμιων μου πολυ πριν απο την ενταξη μου στην διοκηση και υπαρχει ακομα και σημερα,και θα υπαρχει και μετα πανσερραικου εποχη πραγμα που απευχομαι εκτος αν υπαρχει διαδοχη κατασταση που θα υλοποιησει τα ΄΄ονειρα΄΄σου

παμε τωρα για εμας
αναβληθηκε λεει η εκπομπη του βαβαλη και καποια καλοπαιδα εχοντας το θαρρος της αποψης του την ειπανε,επωνυμως......
αναρωτιεμαι ,εγω που ζω εκτος και αν μου διαφευγει κατι
θα αποφασισουν οι ''ξεβρακωτοι''για το τι μελει γεννεσθαι στο σπιτι του αλλουνου
δηλαδη βλεπω ενα ωραιο παραθαλλασιο μπουκαρω και αποφασιζω,ελα εδω ιδιοκτητη μαζεψε τα και δινε του
παω για ουζο και μου σερβιρει μεζεδες για κορκοδειλους και ουζο νοθο φωναζω τον εστιατορα και του λεω,μην μου κανεις τον λογαριασμο απλα δινε του απο το μαγαζι σου
ρε τρελλαθηκατε
αν γουσταρεις αλλαγη ιδιοκτησιακου καθεστωτος σε μια εταιρεια εχεις αλλους δρομους
επισκεπτεσαι τον ιδιοκτητη και του την πεφτεις,εμαθα οτι πουλας και επειδη ενδιαφερομαι για το εμπορευμα σου ηρθα να κανουμε κονε να βρουμε τα σημεια επαφης να οικονομησουμε αμφοτεροι αν ειναι δυνατον
δεν υπαρχει τετοια κατασταση δεν πειραζει,παμε αλλιως
πως θα αναγκασω καποιον οπου φυγει-φυγει,απλα δεν αγοραζω ρε μαγκα μου αυτο που παραγεις και να σε δω ποσο θα αντεξεις,ναι γουσταρω τα ερυθρολευκα γκαβλωνω με την μυρωδια του χορτου αλλα θα κανω υπομονη και θα τσουβαλιασθω στον καναπε,κανενας να μην παρει διαρκειας,κανενας να μην πατησει στο γηπεδο,πληρη απαξιωση απο το σερραικο κοινωνικο γιγνεσθαι στην εταιρεια του συγκεκριμενου
ΑΛΛΑ
λογια του αερα θα δωσει σε δυο λεβεντοπαιδα απο ενα γερο μπαξισι και θα χειραγωγησουν για ακομα μια φορα τον πελατη και οποιος καταλαβε καταλαβε....................
Ο τροποσ που μιλας σε καποιον που απλα σου εκανε απλη κριτικη ειναι απαραδεκτος και προκλητικος. Ησουν δημοσιο προσωπο και εχει δικαιομα ο κοσμος να σε κρινει. Δεν ξεχναμε το στυλ σου πριν λιγο καιρο και το συγκρινουμε με το στυλ σου τωρα. Τεραστια διαφορα και μια υποπτη μεταστροφη που δειχνει μαλλον για προετοιμασια νεου ρολου στο διοικητικο σχημα. Αν αυτη η θεση που φαινεται πως θα καταλαβεις ηταν αποτελεσμα γνωσεων σου η αλλων προσοντον σου παει καλος. Αλλα επειδη ειναι αποτελεσμα μονο της υποδουλωσεισ σου στον περουξ για μενα ειναι ενα τιποτα.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Τρι Φεβ 22, 2011 9:28 pm

costas2004 έγραψε:Ταγκαλακι
αν κρινω την αντιληπτικοτητα σου απο το πως καταννοεις τα γραφομενα μου σε δικαιολογω και για τα ολα οσα συμπερανες απο την κουβεντα μου με τον αναστασιαδη
Ταγκαλακι
μια απο τις παροχες μελων διοικητικου συμβουλιου ποδοσφαιρικης ανωνυμης εταιρειας ειναι η απολαυση της λεζαντας πες το φιγουρας πες το οπως θελεις,ουδεποτε το εκρυψα και δεν εχω κανενα προβλημα να το ομολογησω
Ταγκαλακι
η ανωνυμια και τα προσωπικα δεδομενα ειναι δικαιωμα που δεν πρεπει να καταπατα και να εχει προσβαση σε αυτα κανενας οταν δεν εχει την συγκαταθεση μας,εξαλλου η ανωνυμια απο τους περισσοτερους χρηστες του ιντερνετ θεωρειται ως ΄΄κατακτηση΄΄,φυσικα οι λατρεις της ανωνυμιας
αρεσκονται να κινουνται μακρυα απο την κοινωνικη αποδοκιμασια ασχετως αν τα γραφομενα τους ειναι ανοητα απρεπη υβριστικα
Αλοιμονο μου αν εδιδα στον λογο σου καποια βαρυτητα ή σκεψεις πιθανολογουμενων λαθεμενων συμπερασματων μου και σε καθε περιπτωση ειναι χειροτερο οταν μπαινεις στην διαδικασια να απαντησεις σε ενοχλητικες αναληθειες
Ταγκαλακι μου
ο προεδρος προυπηρχε στον κυκλο των γνωριμιων μου πολυ πριν απο την ενταξη μου στην διοκηση και υπαρχει ακομα και σημερα,και θα υπαρχει και μετα πανσερραικου εποχη πραγμα που απευχομαι εκτος αν υπαρχει διαδοχη κατασταση που θα υλοποιησει τα ΄΄ονειρα΄΄σου

παμε τωρα για εμας
αναβληθηκε λεει η εκπομπη του βαβαλη και καποια καλοπαιδα εχοντας το θαρρος της αποψης του την ειπανε,επωνυμως......
αναρωτιεμαι ,εγω που ζω εκτος και αν μου διαφευγει κατι
θα αποφασισουν οι ''ξεβρακωτοι''για το τι μελει γεννεσθαι στο σπιτι του αλλουνου
δηλαδη βλεπω ενα ωραιο παραθαλλασιο μπουκαρω και αποφασιζω,ελα εδω ιδιοκτητη μαζεψε τα και δινε του
παω για ουζο και μου σερβιρει μεζεδες για κορκοδειλους και ουζο νοθο φωναζω τον εστιατορα και του λεω,μην μου κανεις τον λογαριασμο απλα δινε του απο το μαγαζι σου
ρε τρελλαθηκατε
αν γουσταρεις αλλαγη ιδιοκτησιακου καθεστωτος σε μια εταιρεια εχεις αλλους δρομους
επισκεπτεσαι τον ιδιοκτητη και του την πεφτεις,εμαθα οτι πουλας και επειδη ενδιαφερομαι για το εμπορευμα σου ηρθα να κανουμε κονε να βρουμε τα σημεια επαφης να οικονομησουμε αμφοτεροι αν ειναι δυνατον
δεν υπαρχει τετοια κατασταση δεν πειραζει,παμε αλλιως
πως θα αναγκασω καποιον οπου φυγει-φυγει,απλα δεν αγοραζω ρε μαγκα μου αυτο που παραγεις και να σε δω ποσο θα αντεξεις,ναι γουσταρω τα ερυθρολευκα γκαβλωνω με την μυρωδια του χορτου αλλα θα κανω υπομονη και θα τσουβαλιασθω στον καναπε,κανενας να μην παρει διαρκειας,κανενας να μην πατησει στο γηπεδο,πληρη απαξιωση απο το σερραικο κοινωνικο γιγνεσθαι στην εταιρεια του συγκεκριμενου
ΑΛΛΑ
λογια του αερα θα δωσει σε δυο λεβεντοπαιδα απο ενα γερο μπαξισι και θα χειραγωγησουν για ακομα μια φορα τον πελατη και οποιος καταλαβε καταλαβε....................



ΛΕΓΕ ΜΕ ΤΑΓΚΑΛΑΚΙ ΟΣΟ ΘΕΣ
ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ
ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΚΥΒΕΙΣ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΑΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΣΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΟ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ
ΜΕ ΤΙΜΑ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΤΑΓΚΑΛΑΚΙ ΕΣΥ!ΜΕ ΤΙΜΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ Κ ΕΣΕΝΑ!
ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΛΟΙΠΟΝ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕ ΕΚΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΟΥ...


ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΤΟ ΤΑΓΚΑΛΑΚΙ
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Τρι Φεβ 22, 2011 9:36 pm

Λυπάμαι που διακόπτω... αλλά αυτό πρέπει να κλειδώσει.
Τα σχόλια σας μεταφέρονται σε άλλο τοπικ.
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Τρι Φεβ 22, 2011 9:38 pm

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 2 19
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης