www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

+9
alten
red-5
ΕΤΖΙΣ5
limari
PANSERAIKOS MIA ZWH!
agf
bakoth
dimitris
bonaserras
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Παρ Ιαν 21, 2011 1:17 pm

αν ο ατρόμητος κυνηγήσει το διπλό έχουμε κάποιες ελπίδες, αν όμως κλειστεί πίσω για την ισοπαλία και παίξει με αντεπιθέσεις τότε το φοβάμαι πολύ το ματς.
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Παρ Ιαν 21, 2011 5:00 pm

alten έγραψε:αν ο ατρόμητος κυνηγήσει το διπλό έχουμε κάποιες ελπίδες, αν όμως κλειστεί πίσω για την ισοπαλία και παίξει με αντεπιθέσεις τότε το φοβάμαι πολύ το ματς.
Το κακο ειναι πως αυτο σκεφτονται και αυτοι. Αρα;;;;;;;;;;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Παρ Ιαν 21, 2011 5:50 pm

bonaserras έγραψε:
alten έγραψε:αν ο ατρόμητος κυνηγήσει το διπλό έχουμε κάποιες ελπίδες, αν όμως κλειστεί πίσω για την ισοπαλία και παίξει με αντεπιθέσεις τότε το φοβάμαι πολύ το ματς.
Το κακο ειναι πως αυτο σκεφτονται και αυτοι. Αρα;;;;;;;;;;

φόβος!!!!!!!!
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Παρ Ιαν 21, 2011 7:55 pm

Όσο και να μας το παίζει περίεργος ο Θεοδωρίδης... σίγουρα δεν είναι χαζός.
Ξέρει πως τα πράγματα είναι δύσκολα και από δω και πέρα αρχίζει το θέατρο.
Θα το δείτε την Κυριακή!
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Ιαν 22, 2011 9:59 am

dimitris έγραψε:Όσο και να μας το παίζει περίεργος ο Θεοδωρίδης... σίγουρα δεν είναι χαζός.
Ξέρει πως τα πράγματα είναι δύσκολα και από δω και πέρα αρχίζει το θέατρο.
Θα το δείτε την Κυριακή!
Με ηττα τελειωνουν σχεδον ολα και αρα δεν χρειαζεται να το παλεψει και πολυ με τις μεταγραφες. Με νικη συνεχιζουμε αλλα θα χφειαστουν φραγκα και παικτες. Με ισοπαλια ειναι σαν ηττα αλλα μπορει να πασαρει οτι το παλευουμε. Οικονομικα μπορει να τον <<συμφερει>> η ηττα αλλα μετα ποιος κραταει τον κοσμο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  peter23 Σαβ Ιαν 22, 2011 1:28 pm

Αρης, Λάρισα, Καβάλα όμως είναι ΜΗ Αθηναικές ομάδες.....αυτά για τον γουρλή τριτσώνη...
Αν και έχω την υποψία ότι για να χάσουμε δεν θα χρειαστούμε την βοήθεια του διαιτητή.....μπορούμε και μόνοι μας.... ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 434698

peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  Macedo Σαβ Ιαν 22, 2011 2:40 pm

Η αποστολή για το ματς με Ατρόμητο
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον αυριανό αγώνα με τον Ατρόμητο που θα διεξαχθεί στο δημοτικό γήπεδο Σερρών στις τρεις το μεσημέρι. Αμέσως μετά την ολοκλήρωση της πρωινής προπόνησης ο Ντράγκαν Κοκότοβιτς ανακοίνωσε τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που απαρτίζουν τη σύνθεση της αποστολής.

Αποστολή
Radman, Βαλσαμάκης, Amo, Kiss, Ανάκογλου, Παπάζογλου, Γεωργιάδης, Παντελιάδης, Parker, Belijic, Maweve, Alvarez, Castro, Kerla, Leozinho, Shumbinho, Τριανταφύλλου, Dale, Sindjic.


Ντράγκαν Κοκότοβιτς : «Νίκη σε ένα γεμάτο γήπεδο»
«Ο αυριανός αγώνας είναι ένας τελικός και οι βαθμοί της νίκης θα είναι υπέρ πολύτιμοι για τη συνέχεια του πρωταθλήματος της Super League. ΓιΆ αυτό και το δημοτικό γήπεδο Σερρών θα πρέπει να είναι γεμάτο ώστε για μια ακόμη φορά οι φίλαθλοι μας να αποτελούν το 12ο παίκτη και να εμψυχώνουν συνέχεια τους ποδοσφαιριστές μας. Η ομάδα μας είναι πανέτοιμη, ήρθαν νέοι παίκτες που είναι στη διάθεση της ομάδας για την αυριανή αναμέτρηση, ξεπεράστηκαν προβλήματα τραυματισμών και αύριο θα παραταχθούμε αποφασισμένοι για την κατάκτηση της νίκης και των τριών βαθμών».

από το επίσημο

βρε μπας και θέλει πολύ κόσμο για να του λέμε πάλι πότε να κάνει αλλαγή ;;;;;;;
γιατί αν περιμένουμε να αποφασίσει μόνος του πάλι θα λέει "δεν έβγαινε η μπάλα έξω"
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 705722
Macedo
Macedo
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1621
Ηλικία : 41
Τόπος : Γήπεδο Σερρών
Registration date : 30/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bakoth Σαβ Ιαν 22, 2011 5:06 pm

ΣΤΟ PANSERRAIKOS.BLOGSPOT ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΟΚΟ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΕΛΙΩΜΕΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΜΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑΝΤΙΤΣ...

ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Ο ΚΟΚΟ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ....

ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΕΘΕΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΟΜΑΔΑΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΜΑΔΑ........ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ......???????? ΑΥΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ...??????

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Σαβ Ιαν 22, 2011 6:22 pm

bakoth έγραψε:ΣΤΟ PANSERRAIKOS.BLOGSPOT ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΟΚΟ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΕΛΙΩΜΕΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΜΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑΝΤΙΤΣ...

ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Ο ΚΟΚΟ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ....

ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΕΘΕΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΟΜΑΔΑΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΜΑΔΑ........ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ......???????? ΑΥΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ...??????
κάπου σε μιά εφημερίδα σήμερα γράφτηκε ήδη το όνομα γκόγκιτς
(τι δηλώσεις έκαναν αμπου και τάντιτς?)
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bakoth Σαβ Ιαν 22, 2011 7:04 pm

ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ''Metrosport'' ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ ΚΩΣΤΑ ΑΔΑΛΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕ Ο ΜΠΟΖΙΝΤΑΡ ΤΑΝΤΙΤΣ.

Ο ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΡΑΓΚΑΝ ΚΟΚΟΤΟΒΙΤΣ,ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΚΡΥΨΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΥ.

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΟΣΑ ΕΙΠΕ Ο ''ΤΑΝΤΙΑ'' ΚΑΘΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ:

ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΚΟΤΟΒΙΤΣ:
''Από το ξεκίνημα της χρονιάς ο Κοκότοβιτς φαινόταν ότι τα είχε βάλει με εμένα και τον Αμπουμπακάρι. Χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος. Δε το λέω από πικρία.

Αν προσέξει κανείς το πότε αγωνιστήκαμε, το πότε γίναμε αλλαγή θα καταλάβει πάρα πολλά. Στη συνέχεια βέβαια ήρθε και ο τραυματισμός και εκεί κάπου τελείωσαν όλα.

Ο Κοκότοβιτς πέρυσι ήρθε και βρήκε έτοιμη ομάδα. Προετοιμασμένη που απλά χρειαζόταν ψυχολογία. Ένα χρόνο δεν έχει αλλάξει προπόνηση. Κάθε ημέρα ξέραμε τι θα κάνουμε. Απλά δε μιλάει κανείς. Ευτυχώς που ήρθε τώρα ο νέος γυμναστής και κάνουμε κάτι διαφορετικό και έχει γίνει λίγο καλύτερη η προπόνηση.

Μακάρι η ομάδα να πάει καλά, μακάρι η ομάδα να σωθεί είτε με τον Κοκότοβιτς είτε με οποιονδήποτε άλλον. Ας σωθεί ο Πανσερραϊκός.

Από το ξεκίνημα της σαιζόν έλεγε ότι χρειαζόταν μεταγραφές. Μόλις ξεκίνησαν οι αγώνες. Έβαζε συνεχώς τους ίδιους 11 παίκτες και δε το λέω μόνο για εμένα.

Μας πρόδιδε όλους όταν έβγαινε συνεχώς μετά τα παιχνίδια και έλεγε ότι θέλω μεταγραφές και ότι με αυτούς τους παίκτες που έχω αυτά μπορώ να κάνω. Αυτοί οι παίκτες κέρδισαν κάποια παιχνίδια και μετά μας μοίραζε μπράβο.

Δε με ενδιαφέρει σαν προπονητής. Νιώθω πως είναι κακός άνθρωπος απλά. Λέει στις συνεντεύξεις τύπου και γράφονται την μια ημέρα στις εφημερίδες ότι δεν έχω παίκτες, δε μου κάνουν και μετά από έναν αγώνα που κερδίσαμε λέει μπράβο. Είναι νορμάλ αυτό;

Είναι βαμμένος με όλα τα χρώματα σαν ένα σπίτι που το βάφεις με πολλές και διαφορετικές μπογιές. Και καλός και κακός και πολλά, πολλά άλλα… Όλες τις προπονήσεις τις ξέρουμε.

Τους παίκτες που έρχονται δε τους ξέρει. Δεν τους έχει δει ούτε σε dvd. Ρωτάει τον Ράντμαν, ρωτάει εμένα, τον Μπέλιτς είναι καλός αυτός; Μπορεί να βοηθήσει;

Νιώθω ότι τους κοροϊδεύει όλους.


Αυτό που έγινε στον αγώνα με τον Πανιώνιο(τον φώναξε, τον ξανγύρισε για ζέσταμα κλπ) σίγουρα με πείραξε αλλά είμαι επαγγελματίας. Μπορώ να τα ανεχτώ όλα. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Δεν είμαστε σκουπίδια όμως να μη μας κοροϊδεύει. Αυτή είναι η αλήθεια.

Εγώ πίστευω ότι κανένας παίκτης δε γουστάρει τον Κοκότοβιτς. Νομίζω πως όποιον και να ρωτήσεις αυτά θα σου πεί. Απλά δε θέλουν να μιλήσουν.

Με αυτόν τον προπονητή δε ξέρω αν η ομάδα μπορεί να σωθεί. Έχουμε πολλούς καλούς παίκτες αλλά χρειαζόμαστε μεταγραφές. Δυσκολευόμαστε να βάζουμε γκολ, τρώμε εύκολα.

Δεν έχει αποτελέσματα και δεν αλλάζει το σύστημα. Το είπε και ο πρόεδρος αυτό. Τόσα χρόνια είναι στο ποδόσφαιρο αυτός. Οι άλλοι πρέπει να του πουν.

Δεν είναι ότι έκανε κακό σε εμένα αλλά στην ομάδα. Υπήρχαν παίκτες που έπρεπε να παίζουν παραπάνω όπως π.χ ο Ανάκογλου. Δεν είναι θέμα ότι ο Τάντιτς δεν έπαιζε. Ο Τάντιτς μπορεί του χρόνου να μην υπάρχει.

Το κλίμα στα αποδυτήρια είναι ήρεμο. Κάποια παιδιά σκέφτονται όπως εγώ αλλά καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να μιλήσουμε.

Όλα αυτά που σου έχω πει τα έχω πει στους ανθρώπους της ομάδας. Τα έχω πει και στον πρόεδρο για να ξέρουν τι γίνεται στην ομάδα.

Μου έλεγε κάθε ημέρα «εγώ δε θέλω να σε αδικήσω, θέλω να σε βοηθήσω» και μετά με μαχαίρωνε πισώπλατα. Μου έλεγε ότι είμαστε πατριώτες, δε θέλω να σε καταστρέψω. Μπορώ μόνο να σε βοηθήσω.

¶λλο προπονητής, άλλο άνθρωπος. Είμαι από 14 χρονών στον δρόμο και δεν έχω συναντήσει τόσο κακούς ανθρώπους.

Δεν είμαστε μια οικογένεια. Γιατί να κράζεις τους παίκτες σου που αύριο θα πρέπει να παίξουν για σένα, για να κερδίσουν και να μείνεις εσύ στην ομάδα;

Την Κυριακή εννοείται ότι θα είμαι στο γήπεδο και θα πανηγυρίσω αν κερδίσει η ομάδα. Δεν έχω και τίποτα καλύτερο να κάνω.

Δε θέλω να έχω καμία σχέση μαζί του και δε θα τον χαιρετήσω όταν θα φύγω όπως όλους τους υπόλοιπους''.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ:
''Τον πρόεδρο τον αγαπάω σαν πατέρα μου. Έτσι νιώθω από την πρώτη στιγμή που ήρθα στην ομάδα. Έτσι μου συμπεριφέρθηκε. Έχουμε εξαιρετικές σχέσεις ακόμα και τώρα. Δεν έχω καμία πίκρα από αυτόν. Είναι ένας και μοναδικός. Τον σέβομαι και πιστεύω και ξέρω ότι με σέβεται και αυτός. Είναι καλύτερο να φύγω αυτή τη στιγμή γιατί δε θέλω να με κοροϊδεύουν. Είμαι 4,5 χρόνια στις Σέρρες. Την αγάπησα αυτή την ομάδα. Έζησα και καλά και άσχημα πράγματα.

Μίλησα μαζί του και τον ρώτησα «τι μπορώ να προσφέρω όταν αγωνίζομαι πέντε λεπτά»; Μου είπε ότι δεν εννοούσε εμένα''.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΟΥ:
''Εύχομαι τα καλύτερα για τον Πανσερραϊκό.

Ο κόσμος ξέρει ότι τον αγαπάω και ότι πάντα έδινα το 100% για την ομάδα.



Εδώ και 10 ημέρες γνώριζα ότι θα φύγω. Και να μην ερχόταν ξένος είχα ήδη μιλήσει και είχα ζητήσει να φύγω από τη στιγμή που δεν έπαιζα. Ήθελα να τελειώσουν όλα γρήγορα.

¶σχημο πράγμα ήταν που πέσαμε και σίγουρα τα αξέχαστα είναι οι άνοδοι με την ομάδα. Έκανα πολλούς φίλους στον Πανσερραϊκό.

Θέλω να ξαναγυρίσω στον Πανσερραϊκό και μπορεί. Έχουμε άριστες σχέσεις με τον πρόεδρο και δε ξέρεις τι μπορεί να σου φέρει η ζωή.

Τώρα θα πάρω τα γυναίκα μου και θα πάμε μήνα του μέλιτος…τρίμηνο, επειδή δε πήγαμε για τον γάμο. Δε ξέρω πραγματικά. Θα δούμε τις επόμενες ημέρες αν προκύψει κάτι και είναι καμιά ομάδα εδώ κοντά μπορεί να πάω κάπου. Το καλοκαίρι θα είμαι Έλληνας και θέλω να πάω κάπου καλά. Δε στεναχωρέθηκα καθόλου. Έχω μάθει να επιβιώνω και σε πιο δύσκολες καταστάσεις''.

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Σαβ Ιαν 22, 2011 7:21 pm

δηλαδή κουμάντο κάνει ο κοκότοβιτς με τα λεφτά του προέδρου?
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bakoth Σαβ Ιαν 22, 2011 7:36 pm

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ............

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Σαβ Ιαν 22, 2011 7:39 pm

ο πρόεδρος δεν τα βλέπει αυτά? δεν τα ξέρει? δεν είναι δα και κανένας χθεσινός στον χώρο του ποδσφαίρου.....κάτι δεν μου αρέσει στην όλη ιστορία!
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bakoth Σαβ Ιαν 22, 2011 7:53 pm

ΚΟΙΤΑΞΕ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΘΕΣΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟ...

ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ο ΤΑΝΤΙΤΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΛΙΓΟ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ...

ΑΛΛΑ ΟΤΙ Ο ΚΟΚΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ( ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ ΕΠΕΖΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ) ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟ...

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Σαβ Ιαν 22, 2011 7:59 pm

κακή χημεία?
ασχετοσύνη?
σκοπιμότητα?

πάντως όλα αυτά που συμβαίνουν δεν βγάζουν ϋγεία¨προς τα έξω....
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Σαβ Ιαν 22, 2011 8:03 pm

μόλις τό ΄κατσε η κέρκυρα, 1-0
πάει η μία ομάδα (λάρισα), μένουν άλλες δύο.....
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Ιαν 22, 2011 8:06 pm

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να κανει δηλωσεις ο θεοδωριδης εναντιον του κοκοτοβιτς και αυτος να απανταει μεσω συνεντεξης παλι και ολα μετα να ειναι μελι γαλα. Τον θεοδωριδη τον ξερουμε τι ξερη κεφαλη εχει και ποσο εγωιστης ειναι. Πως ειναι δυνατον να τα ανεχεται αυτα η και να κανει δηλωσεις δημοσια εναντιον του κοκο χωρις να τον φωναζει κατιδιαν να του τραβηξει το αυτι. Νομιζω πως μας δουλευουν και πως καποιο λακο εχει η φαβα.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Σαβ Ιαν 22, 2011 8:12 pm

bonaserras έγραψε:Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να κανει δηλωσεις ο θεοδωριδης εναντιον του κοκοτοβιτς και αυτος να απανταει μεσω συνεντεξης παλι και ολα μετα να ειναι μελι γαλα. Τον θεοδωριδη τον ξερουμε τι ξερη κεφαλη εχει και ποσο εγωιστης ειναι. Πως ειναι δυνατον να τα ανεχεται αυτα η και να κανει δηλωσεις δημοσια εναντιον του κοκο χωρις να τον φωναζει κατιδιαν να του τραβηξει το αυτι. Νομιζω πως μας δουλευουν και πως καποιο λακο εχει η φαβα.
απλά θέλουν να περάσουν προς τα έξω πως νιάζονται για την ομάδα.....
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Ιαν 22, 2011 9:13 pm

Toυλαχιστον οτι και να γινει δεν θα ειμαστε τελευταιοι την Κυριακη. Τα τυρια εχασαν αλλα ξεφευγει η κερκυρα και ο μπεος παει για νικη μεσα στην αεκ. Τι να λεμε τωρα;;;;;;;;;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  peter23 Σαβ Ιαν 22, 2011 10:13 pm

Να μην λέτε τίποτα.
Να κάνετε σχέδια για την επόμενη χρονία, χωρίς κοκότοβιτς, Θεοδωρίδη και πολλούς άλλους. Ή, το καλύτερο, είναι να σταματήσετε να ασχολείστε παντελώς.

peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Ιαν 23, 2011 10:08 am

peter23 έγραψε:Να μην λέτε τίποτα.
Να κάνετε σχέδια για την επόμενη χρονία, χωρίς κοκότοβιτς, Θεοδωρίδη και πολλούς άλλους. Ή, το καλύτερο, είναι να σταματήσετε να ασχολείστε παντελώς.
Αυτη η αποστασιοποιηση και ο ωχαδελφισμος <δεν το λεω για σενα συντεκνε> βολευει τον θεοδωριδη και τους αλλους. Αυτη μας βλεπουν μονο σαν στρατο και αν πεντοχιλιαρο στην κερκιδα. Αν τους αφησουμε να κανουν οτι θελουν θα τα μαμισουν ολα.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bakoth Κυρ Ιαν 23, 2011 7:03 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ Η ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ Η ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΚΟΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ......

ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΥ......ΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΟΚΟ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΑΝΗΚΟΒΛΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ....

ΠΡΩΤΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.......

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  alten Κυρ Ιαν 23, 2011 7:13 pm

μας κοροιδεύουν ψιλό γαζί, χεσμένη την έχουν την ομάδα, τώρα ο πρόεδρος θα κάνει τις κινήσεις που πρέπει, αυτές που άλλοι τις κάνουν το καλοκαίρι.....καληνύχτα πρόεδρε και όνειρα γλυκά......
νάαανι ναναααάκια.........................................................................................................
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Ιαν 23, 2011 7:19 pm

Ακομα και οταν δεν επαιζαν καλα ο Ταντιτσ ο Αμπουμπακαρι ο Γαλανοπουλος εβλεπες πως ενιωθαν το παιχνιδι. Τωρα βλεπεις μια χουφτα μισθωφορους που δεν ξερουν τι φορανε στο στηθος και εναν κοκοτοβιτς να σκεφτεται τη μεταφορικη εταιρια πουθ θα παρει για τη μετακομιση. Χαλια!!!!!!!!!!
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Δημοσίευση  Vayo Κυρ Ιαν 23, 2011 7:28 pm

Δεν ξέρω αν ειναι καλή ή κακή η ήττα. Σε περίπτωση νίκης ο Κοκότοβιτς θα έμενε στον πάγκο.Οι παίχτες θα συνεχίζαν να μην ενδιαφέροντε καθόλου και ο Θεωδορίδης θα ήταν ευχαριστημένος με τις κινήσεις και θα την έλεγε στον κόσμο που δεν γέμισε το γήπεδο.

Τώρα όμως ο Κοκότοβιτς φεύγει, ίσως λοιπόν οι παίχτες αποκτήσουν πειθαρχία. Και μπορεί να μην θέλουν να παίξουν για την ομάδα αλλά ίσως θελήσουν να παίξουν για τον προπονητή και το κεφάλι τους. Τον Κοκό τον διώξανε. Και ο περούξ ξέρει πως αν συνεχίσουμε έτσι θα πρεπει να την κάνει από την ομάδα. Για αυτό ίσως αυτή η ήττα να ήταν καλή..Ίσως, βέβαια είμαστε με το 1,5 ποδι στην β' αλλά αν υπάρχουν οι συνθήκες για το θαύμα τώρα είναι η ευκαιρία.

Vayo
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 78
Registration date : 19/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης