www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

+7
misfit
agf
peter23
Vayo
hellasdp
red-5
bonaserras
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  peter23 Κυρ Οκτ 24, 2010 6:14 pm

Στεναχωριέμαι που από ότι δείχνουν τα πράγματα ο ΟΦΗ θα ανέβει στην SUPER και άρα δεν θα παίζουμε μαζί του χρόνου. Γιατί πραγματικά μας αξίζει ένα PSOLIASMA απείρου μεγέθους. Έτσι για να να μπούνε κάποιοι ανάπηροι στην θέση τους.

Vayo έγραψε:
A. Ο όρος κωλοφαρδία προφανώς και στέκει. Όταν είσαι ομάδα με 1 στα 3 σουτ να καταλήγει μέσα. Ούτε η μπάρτσα τέτοια ευστοχία. Οι αντίπαλοι σου έχουν κάνει 25 σουτ περισσότερα από τον δεύτερο πανιώνιο αλλά έχεις φάει λιγότερα σουτ. ΑΜΥΝΑ ΧΩΝΙ.
Β. 100% ευστοχία δεν έχει κανένας παίκτης. Είναι γελοίο να μιλάς για τον επστάιν λες και είναι ο Μέσι. Χαλαρωσε....

Επίτηδες κρατήθηκα για μετά τον αγώνα... Λοιπόν φίλε μου....τι έλεγες; Ποιος είναι ο γελοίος τώρα; Εγώ η SUPER ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΑΡΑ...? Α ναι μην ξεχάσω...έκανε 2 σουτ σήμερα ο Επστάιν και έβαλε ένα γκολ. Τον κρατήσαμε στο 50% ε? Κατόρθωμα. Λίγο έλλειψε να έχει το 100% με πανομοιότυπη φάση στο β ημίχρονο....
Α και μου μιλήσετε για κατοχή, παίξιμο-κράτημα της μπάλας. ΑΝΟΥΣΙΑ πράγματα που αν δεν έχεις επιθετικούς με @@ δεν σημαίνουν τίποτα.
Και μάλλον αντί για τον όρο ευστοχία που λες ρε vayo, ψάξε λίγο τον όρο ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ καλύτερα. Τι λένε οι στατιστικές για αυτήν;

Ο κοκότοβιτς έχει καταλάβει εδώ και 6 αγτωνιστικές ότι όλοι έχουν μυριστεί το τεχνικό offside που παίζει η ομάδα; Θεωρεί τόσο χαζούς τους άλλους προπονητές;

Λοιπόν για να τελειωνουμε. Ευχαριστώ τον Κ θεoδωρίδη που μας απαλλάσει απο νωρίς φέτος και από τώρα και στο εξής θα έχουμε όλα τα Σαββατοκύριακα ελεύθερα.


ΥΓ. Βέβαια υπάρχουν οι χαζοί (ποτέ δεν λείπουν) που ακόμα θα ονειρεύονται έναν διαφορετικό 2ο γύρο, μετά από ενίσχυση τα χριστούγεννα, αλλαγή προπονητή, "κρυφά" χαρτιά του θεοδωρίδη, "ψυχή" των παιχτών κτλ κτλ....Και θα φτάσει ένα ωραίο απόγευμα της άνοιξης όπου η ομάδα θα παίζει καλό ποδόσφαιρο όντας ήδη στην Β εθνική, και οι "περήφανοι" Σερραίοι φίλαθλοι, παρά τον υποβιβασμό της ομάδα τους, θα χειροκροτούν ρυθμικά. κάνοντας όλη την ποδοσφαιρόφιλη Ελλάδα να τους θαυμάζει...΄Οπως ακριβώς και πριν από 2 χρόνια.....



peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  LouP Κυρ Οκτ 24, 2010 6:43 pm

Μετα το ματς με Ακρατητο ελεγα δεν ξαναδινω φραγκο στον περουκα.
Που και που ομως την πατουσα και πηγαινα,ε ετσι και σημερα
Στο πρωτο ημιχρονο απλα δεν υπηρχαμε.
Στο 2ο μπηκαμε δυνατα και σε γενικες γραμμες ημασταν αρκετα καλοι για περιπου 30 λεπτα.
Αν ειχαμε την τυχη να ισοφαρισουμε στο 20λεπτο που πιεζαμε πολυ τωρα ισως να ειχαμε και την νικη
Η ομαδα ομως εχει προβλημα επιθετικο,δεν υπαρχει παιχτης να σκουντηξει τη μπαλα μεσα και οι χαφ παιζουν κυριως για την παρτη τους
Αυτοματισμοι μηδεν(στις προπονησεις τι κανουν?), αμυντικα χαφ αμπαλα και τα επιθετικα απλα φλυαρα.
LouP
LouP
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Registration date : 18/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  bakoth Κυρ Οκτ 24, 2010 7:06 pm

LouP έγραψε:Μετα το ματς με Ακρατητο ελεγα δεν ξαναδινω φραγκο στον περουκα.
Που και που ομως την πατουσα και πηγαινα,ε ετσι και σημερα
Στο πρωτο ημιχρονο απλα δεν υπηρχαμε.
Στο 2ο μπηκαμε δυνατα και σε γενικες γραμμες ημασταν αρκετα καλοι για περιπου 30 λεπτα.
Αν ειχαμε την τυχη να ισοφαρισουμε στο 20λεπτο που πιεζαμε πολυ τωρα ισως να ειχαμε και την νικη
Η ομαδα ομως εχει προβλημα επιθετικο,δεν υπαρχει παιχτης να σκουντηξει τη μπαλα μεσα και οι χαφ παιζουν κυριως για την παρτη τους
Αυτοματισμοι μηδεν(στις προπονησεις τι κανουν?), αμυντικα χαφ αμπαλα και τα επιθετικα απλα φλυαρα.

ασε βρε φιλε....
στις προπονησεις τι κανουν...????????
αυτα βρε φιλε τα λεγαμε πριν 10 μερες..........τιποτα δεν κανουν........ειναι πουτ.......αντε να μην παρεκτραπω αλλο σημερα.....

ρε επρεπε να μπαινουν στον αγωνα σαν να χανουν 3-0.......και αυτοι κανουν το αντιθετο.ασε που δεν παν και τα ποδια τους για πανω απο 20 λεπτα.....εχω ενα φιλο που δουλευουμε μαζι και ειναι απο την χιχον(ισπανια)και επεζε παλια στην αντερλεχτ....σημερα ειδαμε και παλι μαζι το ματς...ξερεις τι μου ειπε..???
αυτοι δεν ειναι λιονταρια αλλα γατες.........καλα οταν πειραμε τον αμο..!!! γελαγε...καλος ηταν μου ελεγε.... αλλα τωρα.....

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  bonaserras Κυρ Οκτ 24, 2010 7:24 pm

Μονο η διοικηη εχει ευθυνη.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  dimitris Κυρ Οκτ 24, 2010 8:04 pm

Δεν μου αρέσει καθόλου η φράση "...το είχα πει..." ειδικά όταν χρειάζεται να την πω εγώ.
Το λάθος μου είναι πως δεν είπα αυτά που σκεφτόμουνα αλλά παρασύρθηκα από το συναίσθημα και ήλπιζα... στο Χ

dimitris έγραψε:Η αλήθεια είναι πως είμαι και εγώ σε αυτούς που πιστεύουν πως δεν έχουμε καμία ελπίδα σωτηρίας.
Είμαι επίσης σε αυτούς που θα στοιχημάτιζαν σημαντικό ποσό ότι όχι απλά θα υποβιβαστούμε αλλά και πως θα είμαστε στην τελευταία θέση.
Αν υπάρχει κάποιος που μπορούμε έστω να είμαστε κοντά.. αυτή είναι η Κέρκυρα.
Σήμερα πιστεύω πως μπορούμε να το παλέψουμε. Μέχρι εκεί...
Βλέπω Χ...
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  Vayo Κυρ Οκτ 24, 2010 8:08 pm

peter23 έγραψε:Στεναχωριέμαι που από ότι δείχνουν τα πράγματα ο ΟΦΗ θα ανέβει στην SUPER και άρα δεν θα παίζουμε μαζί του χρόνου. Γιατί πραγματικά μας αξίζει ένα PSOLIASMA απείρου μεγέθους. Έτσι για να να μπούνε κάποιοι ανάπηροι στην θέση τους.

Vayo έγραψε:
A. Ο όρος κωλοφαρδία προφανώς και στέκει. Όταν είσαι ομάδα με 1 στα 3 σουτ να καταλήγει μέσα. Ούτε η μπάρτσα τέτοια ευστοχία. Οι αντίπαλοι σου έχουν κάνει 25 σουτ περισσότερα από τον δεύτερο πανιώνιο αλλά έχεις φάει λιγότερα σουτ. ΑΜΥΝΑ ΧΩΝΙ.
Β. 100% ευστοχία δεν έχει κανένας παίκτης. Είναι γελοίο να μιλάς για τον επστάιν λες και είναι ο Μέσι. Χαλαρωσε....

Επίτηδες κρατήθηκα για μετά τον αγώνα... Λοιπόν φίλε μου....τι έλεγες; Ποιος είναι ο γελοίος τώρα; Εγώ η SUPER ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΑΡΑ...? Α ναι μην ξεχάσω...έκανε 2 σουτ σήμερα ο Επστάιν και έβαλε ένα γκολ. Τον κρατήσαμε στο 50% ε? Κατόρθωμα. Λίγο έλλειψε να έχει το 100% με πανομοιότυπη φάση στο β ημίχρονο....
Α και μου μιλήσετε για κατοχή, παίξιμο-κράτημα της μπάλας. ΑΝΟΥΣΙΑ πράγματα που αν δεν έχεις επιθετικούς με @@ δεν σημαίνουν τίποτα.
Και μάλλον αντί για τον όρο ευστοχία που λες ρε vayo, ψάξε λίγο τον όρο ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ καλύτερα. Τι λένε οι στατιστικές για αυτήν;

Ο κοκότοβιτς έχει καταλάβει εδώ και 6 αγτωνιστικές ότι όλοι έχουν μυριστεί το τεχνικό offside που παίζει η ομάδα; Θεωρεί τόσο χαζούς τους άλλους προπονητές;

Λοιπόν για να τελειωνουμε. Ευχαριστώ τον Κ θεoδωρίδη που μας απαλλάσει απο νωρίς φέτος και από τώρα και στο εξής θα έχουμε όλα τα Σαββατοκύριακα ελεύθερα.


ΥΓ. Βέβαια υπάρχουν οι χαζοί (ποτέ δεν λείπουν) που ακόμα θα ονειρεύονται έναν διαφορετικό 2ο γύρο, μετά από ενίσχυση τα χριστούγεννα, αλλαγή προπονητή, "κρυφά" χαρτιά του θεοδωρίδη, "ψυχή" των παιχτών κτλ κτλ....Και θα φτάσει ένα ωραίο απόγευμα της άνοιξης όπου η ομάδα θα παίζει καλό ποδόσφαιρο όντας ήδη στην Β εθνική, και οι "περήφανοι" Σερραίοι φίλαθλοι, παρά τον υποβιβασμό της ομάδα τους, θα χειροκροτούν ρυθμικά. κάνοντας όλη την ποδοσφαιρόφιλη Ελλάδα να τους θαυμάζει...΄Οπως ακριβώς και πριν από 2 χρόνια.....



Έχω συγκλονιστικά νεύρα και ειλικρινά δεν θέλω να ξεσπάσω πάνω σου. Αν δεν μπορείς να καταλάβεις έναν σχολιασμό στατιστικής δικαίωμα σου. Εξάλλου σε ότι άλλο λες συμφωνούμε.

Και στο τέλος χειροκτούσαν, δεν πάμε καλά ρε. Θα τρελαθώ. Όλοι βρίζαν τον Κοκο, αντί να βρίζουν τον περούκα. Που δεν έχει δώσει ευρώ. Που πρέπει να ανεχόμαστε τους δανεικούς.Που μόλις έβγαλε τον Αμπού η ομάδα έπαιξε 30 λεπτά μπάλα.ΤΥΦΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ??? Προφανώς όχι. Προφανώς πρέπει αν παίζουν σε κάθε ματς. ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΡΕΖΙΛΙ. Στο διάολο όλοι και ειδικά ο Περούκας. Αλλά με τέτοιους φιλαθλους τι περιμένεις??Πρόβατα...

Vayo
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 78
Registration date : 19/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  peter23 Κυρ Οκτ 24, 2010 8:29 pm

ΤΟ καταλαβαίνω φίλε μου. Τα ίδια νεύρα έχουμε όλοι. Απλά σου επισήμανα ότι την συγκερκιμένη στατιστική εσύ την είδες σαν αδυναμία της Κέρκυρας, εγώ σαν ατού. Ας το αφήσουμε αυτό όμως καθώς δεν αφορά την δική μας "ομάδα". Εγώ βέβαια αποφάσισα όπως είπα και πριν να μην αφήσω τον ευατό μου να επηρεαστεί ξανά από αυτό το θέμα. Δεν αξίζει πια.

Χθες έβλεπα εδώ στην Λάρισα το Βόλος-ΑΕΛ. Έβλεπα κάτι παίχτες στον Ολυμπιακό, βλέπω κάτι παίχτες στην Καβάλα, τους είδα σήμερα στην Κέρκυρα....Πάιχτες που ΔΕΝ ΕΧΕΙ η "ομάδα" μας. Και αν εξαιρέσεις αυτές τις 3 ομάδες ποια μένει για να χτυπηθείς για την παραμονή; Η Ξάνθη, ο Πανιώνιος, ο Ατρόμητος, η ο Εργοτέλης η την Λάρισα; Ποια;;;;

Και αυτό με τους φιλάθλους. Δεν χρειαζεται οι φίλαθλοι να είναι αλήτες και κάφροι σαν αυτα τα χαζοτσογλανάκια με 3-4 φωτοβολίδες ο καθένας για να υπάρχει ομάδα, μην τρελαθούμε. Απλά πρέπει να υπάρχει ποσότητα. Να μιλήσω για τις ασπρόμαυρες προτιμήσεις των Σερραίων φιλάθλων δεν κάνει ε; Κάνει; Οπότε διοίκηση δεν υπάρχει, φίλαθλοι δεν υπάρχουν, πως θα υπάρχει ομάδα; Μήπως τελικά σουβλάκι και μόνο σουβλάκι; Δεν είναι άσχημο.. Και με την κρίση γενικά που επηρεάζει σε μεγαλύτερο βαθμό και τον νομό που είναι ξεχασμένος εδώ και χρόνια, μήπως έχουμε πολλές απαιτήσεις από τον κόσμο περι "ενίσχυσης" της "ομάδας"?


peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  bakoth Κυρ Οκτ 24, 2010 9:18 pm

ΦΙΛΕ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΑΟΚ........ΑΛΛΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟ (ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΤΣΙ.........)..............ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ.............

ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ.............ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΚΕΡΒΕΛΕΔΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΙ......????????

ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩΓ(ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΩΝΩΝ)ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ......

ΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΟΙ ΟΜΑΔΑ.......???????

ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΜΑ.....ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΤΡΑΒΑΕΙ..............

ΑΥΤΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΕ...........ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΚΤΛ ΚΤΛ.........

Ο ΚΟΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΖΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΡΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝ ΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ........

ΠΕΤΡΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΡΝΟΓΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΜΑΛΑΚΑ.........

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ...................

ΦΡΑΓΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΣΕΡΡΑΙΟ ΒΛΑΚΑ.........ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ..........ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΜΑΛΑΚΑ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΙ Ο ΝΟΜΑΡΧΗΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΑΤΙΡΙΑ........ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ...........ΑΑΑΑΑΙΙΙ ΣΙΧΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ..................!!!!!!!!!!!!

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  agf Κυρ Οκτ 24, 2010 10:54 pm

1ο ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΩΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ(ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΑΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ);
2ο ΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ(ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ Α-Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΜΕ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΩΣ),ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΔΙΑΔΟΧΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ;
3ο ΗΡΕΜΗΣΤΕ &ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Οκτ 25, 2010 1:11 pm

Φταει ο Κοκο;;;;;;;;;;;;;;;;; Σε τι φταιει;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Τωρα θα ερθουν οι νικες;;;;;;;;;;;;;;; Το πιστευει κανει;;;;;;;;;;;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση  dimitris Τετ Νοε 03, 2010 9:27 pm

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ - Σελίδα 2 5
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης