www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

+17
agf
saiko
Anapodos
limari
Vayo
bakoth
Todis
Pans3rra1kos
misfit
GeloChe-5-
PANSERAIKOS MIA ZWH!
panserraikos 1964
bonaserras
alten
Macedo
dimitris
ta_blepw_kokkina
21 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Σαβ Αυγ 28, 2010 8:31 pm

To ματς αυτο ηταν φραγμενο πολλες ωρες πριν την εναρξη του...

Η bwin το εφτασε 1.18 το διπλο.....
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Αυγ 28, 2010 8:43 pm

Todis έγραψε:To ματς αυτο ηταν φραγμενο πολλες ωρες πριν την εναρξη του...

Η bwin το εφτασε 1.18 το διπλο.....
Mπεο θεεεεεεεεεεεεεεεε
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  panserraikos 1964 Σαβ Αυγ 28, 2010 9:41 pm

''Περιμένω την Καβάλα μία από τα ίδια, τον Πανσερραϊκό δύσκολα να μένει στη κατηγορία, τον Μπέο να το παλεύει με όλες του τις δυνάμεις, ενώ η Κέρκυρα πήρε καλό τερματοφύλακα, τον Κωνσταντόπουλο, πήρε Στολτίδη και θα το παλέψει. Η Λάρισα θα θελήσει να διεκδικήσει θέση στη πεντάδα, αλλά δεν έχω εικόνα για να δω τι μπορεί να κάνει.

Άντε, μακάρι να δούμε ένα καλό πρωτάθλημα που θα το κερδίσει ο ΠΑΟΚ''

ταδε εφη κολκας,με λιγα λογια βγαζει ολες τις ομαδες ανταγωνιστικες και εμας χωρις ανταγωνισμο για τον υποβιβασμο.
θα εβριζα αγρια αλλα μιλαμε ο συγκεκριμενος οπως και οι ομοιοι του (ραπτοπουλος) ειναι για γιαουρτια και κομπλεξαρες ολκης
panserraikos 1964
panserraikos 1964
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 136
Registration date : 01/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  Vayo Σαβ Αυγ 28, 2010 9:46 pm

panserraikos 1964 έγραψε:''Περιμένω την Καβάλα μία από τα ίδια, τον Πανσερραϊκό δύσκολα να μένει στη κατηγορία, τον Μπέο να το παλεύει με όλες του τις δυνάμεις, ενώ η Κέρκυρα πήρε καλό τερματοφύλακα, τον Κωνσταντόπουλο, πήρε Στολτίδη και θα το παλέψει. Η Λάρισα θα θελήσει να διεκδικήσει θέση στη πεντάδα, αλλά δεν έχω εικόνα για να δω τι μπορεί να κάνει.

Άντε, μακάρι να δούμε ένα καλό πρωτάθλημα που θα το κερδίσει ο ΠΑΟΚ''

ταδε εφη κολκας,με λιγα λογια βγαζει ολες τις ομαδες ανταγωνιστικες και εμας χωρις ανταγωνισμο για τον υποβιβασμο.
θα εβριζα αγρια αλλα μιλαμε ο συγκεκριμενος οπως και οι ομοιοι του (ραπτοπουλος) ειναι για γιαουρτια και κομπλεξαρες ολκης

Χμμ απ'όσα έχεις δει μέχρι στιγμής θεωρείς πως δεν είμαστε η πιο πιθανή ομάδα για υποβιβασμό? Και εγώ θέλω αυτό να είναι ψέμα και μακάρι να πάμε κόντρα στα προγνωστικά αλλά αν και γραφικοί μάλλον έχουν δίκιο, τόσο απλά. Εγώ προσωπικά είμαι ιδιαιτέρος απαγοητευμένος και μας θεωρώ την με διαφορά χειρότερη ομάδα. Αλλά όλα στο χόρτο φαίνονται..

Vayo
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 78
Registration date : 19/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  panserraikos 1964 Σαβ Αυγ 28, 2010 10:12 pm

Vayo έγραψε:
panserraikos 1964 έγραψε:''Περιμένω την Καβάλα μία από τα ίδια, τον Πανσερραϊκό δύσκολα να μένει στη κατηγορία, τον Μπέο να το παλεύει με όλες του τις δυνάμεις, ενώ η Κέρκυρα πήρε καλό τερματοφύλακα, τον Κωνσταντόπουλο, πήρε Στολτίδη και θα το παλέψει. Η Λάρισα θα θελήσει να διεκδικήσει θέση στη πεντάδα, αλλά δεν έχω εικόνα για να δω τι μπορεί να κάνει.

Άντε, μακάρι να δούμε ένα καλό πρωτάθλημα που θα το κερδίσει ο ΠΑΟΚ''

ταδε εφη κολκας,με λιγα λογια βγαζει ολες τις ομαδες ανταγωνιστικες και εμας χωρις ανταγωνισμο για τον υποβιβασμο.
θα εβριζα αγρια αλλα μιλαμε ο συγκεκριμενος οπως και οι ομοιοι του (ραπτοπουλος) ειναι για γιαουρτια και κομπλεξαρες ολκης

Χμμ απ'όσα έχεις δει μέχρι στιγμής θεωρείς πως δεν είμαστε η πιο πιθανή ομάδα για υποβιβασμό? Και εγώ θέλω αυτό να είναι ψέμα και μακάρι να πάμε κόντρα στα προγνωστικά αλλά αν και γραφικοί μάλλον έχουν δίκιο, τόσο απλά. Εγώ προσωπικά είμαι ιδιαιτέρος απαγοητευμένος και μας θεωρώ την με διαφορά χειρότερη ομάδα. Αλλά όλα στο χόρτο φαίνονται..

απλως να θυμισω οτι ο ραπτοπουλος στο σαιτ του ειχε πει για τα play -off οτι πολυ δυσκολα θα ανεβουμε και οτι παμε μονο για μια τιμητικη παρουσια.
να μην αναφερθω καν στον γραφικο κολκα που ελεγε σε αρθρο του παλαιοτερα ''ποιος πανσερραικος?"
panserraikos 1964
panserraikos 1964
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 136
Registration date : 01/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  bakoth Σαβ Αυγ 28, 2010 10:38 pm

ΠΑΙΔΙΑ Ο ΚΑΤΑ 8/11 ΙΔΙΟΣ ΠΑΟΚ ΠΕΡΣΙ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ.....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΜΕΤΡΑΓΕ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΖΑΠΡΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ........ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΤΩΡΑ...ΑΝ ΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΑΜΥΝΑ,ΣΤΗΝ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ......Ο ΚΟΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΣΕ ΑΥΤΑ......

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  limari Σαβ Αυγ 28, 2010 10:50 pm

Με 50ρίσιες διαιτησίες μπορούμε να κόψουμε βαθμούς απο πολλούς, όπως έγινε με Ξανθη και Ηρακλή. Μόνο το 50-50 να υπάρχει. Για την ομάδα δεν ξέρω για αύριο. Υπάρχει πιθανότητα να πάρουμε κάτι καλό γιατί δεν έχουμε τίποτα να χάσουμε.

Α και να διορθωσω κάτι. Καμία εταιρεία στοιχημάτων δεν είχε το 2πλο του Βόλου στο 1,18. Ολες οι εταιρείες το είχαν το σημείο γύρω στο 3,40 μέχρι 3,90 μέχρι να ξεκινησει ο αγώνας.
Ο οπαπ σαν κλασικοί άχρηστοι φοβήθηκαν και το έφραξαν μόνο και μόνο λόγω Μπεου και ενώ το είχαν σε 3αδες. Μπορούσαν πολύ απλά να το κατεβάσουν όπως έκαναν όλες οι εταιρείες.
limari
limari
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1611
Ηλικία : 41
Τόπος : Τσουμπλεκτερε
Registration date : 26/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Σαβ Αυγ 28, 2010 11:13 pm

Πολλες οι εκπληξεις και αρχιζω να φοβαμαι. Καλυτερα να ειχαμε σημερα και χθες φυσιολογικα αποτελεσματα γιατι τωρα ο παιοκ ειναι πιο υποψιασμενος.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  Anapodos Κυρ Αυγ 29, 2010 12:46 am

xmm ..Dyskolo to paixnidi sxedon apagoreytiko alla,,,alla telika thelo na pisteyo pos tha termatisoume pano apo tin Larisa.
Ellas Eyropi Panserraikos.
Anapodos
Anapodos
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 915
Ηλικία : 51
Registration date : 18/04/2008

http://www.teledesign.de

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  panserraikos 1964 Κυρ Αυγ 29, 2010 1:14 am

η κομπλεξαρα ο κοκκινος απο το μετροσπορτ γραφει ακριβως οτι και ο γραφικος κολκας αλλα θα φανε καλα οι ομαδουλες τους συντομα:

Metropolisradio.gr - Το αθλητικό ραδιόφωνο της Μακεδονίας

ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Τι θα δούμε φέτος στην Ελλάδα
08/28/2010 - 19:16

Metrobet > Γρηγόρης Κόκκινος > Τι θα δούμε φέτος στην Ελλάδα

Φίλοι γεια σας και καλό Σαββατοκύριακο. Μετά από καιρό και πάλι μαζί για μια νέα ποδοσφαιρική χρονιά με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον αφού έγιναν αρκετές αλλαγές σε όλες τις ομάδες.
Ο πρωταθλητής Παναθηναϊκός κράτησε το βασικό κορμό της ομάδας ενισχύθηκε αρκετά αλλά θα έχει πάλι αμυντικά κενά αφού δεν έκλεισε τον παίκτη που χρειαζόταν να του κάνει την διαφορά στην άμυνα. Είναι το πρώτο φαβορί για τον τίτλο και μόνο αν αυτοκτονήσει θα το χάσει.
Ο ΠΑΟΚ ενισχύθηκε με τον ερχομό του Σαλπιγγίδη αλλά είναι σε μια μεταβατική περίοδο στην μετά Σάντος εποχή και το μεγάλο στοίχημα είναι το πόσο θα αντέξει σε Ελλάδα και Ευρώπη ταυτόχρονα. Θα είναι στην πρώτη τετράδα αλλά δεν πιστεύω ότι μπορεί να πιάσει κορυφή.
Η ΑΕΚ παρουσιάζετε αρκετά ενισχυμένη σε σχέση με πέρσι και πιστεύω ότι θα είναι στην πρώτη τετράδα δεν ξέρω όμως ο «εσωτερικός» πόλεμος με τον Ντούσαν Μπάγιεβιτς και κάποιους οπαδούς αν θα διαταράξει την ηρεμία της ομάδας και θα την βγάλει εκτός στόχων. Την βλέπω μεταξύ Τρίτης και Τέταρτης θέσης.
Ο Άρης κράτησε τον Έκτορ Ραούλ Κούπερ στον πάγκο της ομάδας έκανε κάποιες αλλαγές αλλά ακόμα δεν με πείθει σαν ομάδα ότι μπορεί να κάνει το κάτι παραπάνω. Τον θεωρώ το βασικό φαβορί για την Πέμπτη θέση και ότι παραπάνω έρθει θα είναι τεράστια επιτυχία με τα σημερινά δεδομένα.
Ο Ολυμπιακός άλλαξε ιδιοκτήτη άλλαξε προπονητή πήρε πολλούς και καλούς ποδοσφαιριστές αλλά δεν ξέρω πότε θα προλάβει να δέσει σαν ομάδα. Ο γρήγορος αποκλεισμός από την Ευρώπη θα του κάνει καλό πιστεύω όμως ότι δεν μπορεί να χτυπήσει πρωτάθλημα και βρεθεί μεταξύ δεύτερης και τέταρτης θέσης.
Η Καβάλα μας εξέπληξε όλους πέρσι θετικά με της αλλαγές όμως που έγιναν στο ρόστερ της ομάδας δείχνει αρκετά αποδυναμωμένη και δεν πιστεύω να μπορεί να επαναλάβει την περσινή καλή πορεία της στο πρωτάθλημα. Πιστεύω ότι θα παλέψει για την παραμονή της στην κατηγορία.
Ο Ατρόμητος διατήρησε τον βασικό κορμό της ομάδας πήρε μόλις δυο νέους ποδοσφαιριστές κι ελπίζει να μπορέσει να μπει στην πρώτη πεντάδα του πρωταθλήματος με τον Δώνη για μια ακόμη σαιζόν στον πάγκο της ομάδας. Θα είναι μεταξύ 5ης και 10ης θέσης.
Η Λάρισα ενισχύθηκε σημαντικά με αρκετά καλούς ποδοσφαιριστές και θέλει να μπει στο καινούργιο της γήπεδο που θα είναι έτοιμο του χρόνου με Ευρωπαϊκές συμμετοχές. Θα παλέψει σκληρά κι αν της βγουν οι μεταγραφές μπορεί να τα καταφέρει και θα βρεθεί μεταξύ 5ης και 8ης θέσης.
Ο Πανιώνιος δείχνει να αποδυναμώθηκε και δεν πιστεύω να μπορέσει να πετύχει φέτος σπουδαία πράγματα. Θα έχει μια μέτρια χρονιά και θα κυμανθεί μεταξύ 8ης και 12ης θέσης χωρίς να δείχνει να μπορεί να χτυπήσει την πόρτα της Ευρώπης.
Ο Ηρακλής πραγματοποίησε πολλές αλλαγές στο ρόστερ της ομάδας άλλαξε προπονητή και δείχνει ενισχυμένος συγκριτικά με πέρσι αλλά δεν ξέρω πόσο γρήγορα θα μπορέσει να γίνει ομάδα αφού είχε ιδιαίτερα προΒ****τική προετοιμασία Θα κυμανθεί μεταξύ 5ης και 10ης θέσης.
Ο Εργοτέλης έκανε ελάχιστες αλλαγές και κράτησε για μία ακόμη χρονιά τον Καραγεωργίου στον πάγκο του. Είναι καλή ομάδα αλλά αρκετά κυκλοθυμική και θα κυμανθεί μεταξύ 5ης και 10ης θέσης αφού δεν είναι σταθερός σε απόδοση και δύσκολα θα αλλάξει κάτι τέτοιο φέτος.
Ο Αστέρας Τρίπολης έκανε πολλές αλλαγές στο ρόστερ της ομάδας και φέτος και μου φαίνεται δύσκολο να προλάβει να δέσει σαν ομάδα αφού δείχνει περισσότερο αποδυναμωμένος παρά ποιο ισχυρός από τα προηγούμενα χρόνια. Πιστεύω ότι θα παλέψει για την παραμονή του στην κατηγορία.
Η Ξάνθη δεν θέλει σε καμία περίπτωση να περάσει τα περσινά και να περιμένει την τελευταία στιγμή για να σωθεί κι έκανε αρκετές μεταγραφές για να ενισχυθεί. Με τα νέα αποκτήματα πιστεύω ότι θα σωθεί σχετικά εύκολα αλλά δύσκολα θα μπορέσει να πετύχει κάτι παραπάνω.
Ο Ολυμπιακός Βόλου επέστρεψε μετά από αρκετά χρόνια στην πρώτη Εθνική κι έκανε αρκετές μεταγραφές προκειμένου να παραμείνει σχετικά εύκολα στην κατηγορία. Κράτησε τον Τζιώλη( τον εκτιμώ πολύ) στον πάγκο της ομάδας και πιστεύω ότι θα παλέψει για να σωθεί.
Η Κέρκυρα έκανε σημαντικές μεταγραφές και κράτησε τον Μπάμπη Τεννέ στον πάγκο της ομάδας. Οι ποιο πολλοί από αυτούς που ήρθαν γνωρίζουν αρκετά καλά το Ελληνικό πρωτάθλημα και θα την βοηθήσουν αρκετά αλλά θα παλέψει κι αυτή για την παραμονή της στην κατηγορία.
Ο Πανσεραικός έκανε αρκετές μεταγραφές αλλά οι περισσότερες είναι με ερωτηματικό για το πόσο θα μπορέσουν να βοηθήσουν την ομάδα στο φετινό πρωτάθλημα. Κράτησε τον Κοκότοβιτς στον πάγκο της ομάδας αλλά θεωρώ ότι είναι το πρώτο φαβορί για τον υποβιβασμό στην Β Εθνική κατηγορία.

To be continued…..
panserraikos 1964
panserraikos 1964
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 136
Registration date : 01/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Κυρ Αυγ 29, 2010 4:08 am

Αρχιζω να πιστευω οτι ειναι η αγωνιστικη της γκελας των προτοπωρων τελικα.....

Ο Παναθηναικος σκονταψε στη παρα πολυ καλη Ξάνθη ενώ ο γαυρος εχασε απο τον ....Ηρακλη.Τι να πει κανεις δηλαδη??? Θεωρητικα και η ΑΕΚ μπορει να σκονταψει στη Κερκυρα,και ο Αρης σιγουρα θα σκονταψει στον big Mac...

Δε μας συμφερουν ολα αυτα(ειδικα η νικη του Ηρακλη), αλλα σαν να αρχιζω να πιστευω οτι μπορουμε να κανουμε ενα ΘΑΥΜΑ....Εμεις παντως θα ειμαστε εκει, και οτι γινει, ας γινει!!!
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  saiko Κυρ Αυγ 29, 2010 12:04 pm

Πρώτα απ' όλα να πω κάτι για τις εκτιμήσεις που διαβάζω ότι κάνουν διάφοροι δημοσιογράφοι-σχολιαστές-ρεπόρτερ-οπαδοί της Θεσσαλονίκης , αλλά και της Αθήνας να διαβάσετε τα ίδια θα λένε.Νομίζω και οπουδήποτε στην Ελλάδα ασχολούντε.Για να καταλάβετε πόσο δύσκολο είναι το εγχείρημα της ομάδας για παραμονή.
Αντικειμενικά ως ουδέτεροι να το δείτε όλοι αυτοί και δεν μπορεί, αλλά και δεν έχουν άδικο.Άλλοστε και στα διάφορα μπουκάδικα οι αποδόσεις που δίνονται για το ποιοι θα υποβιβαστούν μας είχαν πρώτο-δεύτερο φαβορί.Αν το καλοσκεφτείτε δεν μπορεί να είναι και διαφορετικά.Είμαστε νεοφώτιστοι , χωρίς πολλά λεφτά για μεταγραφές , χωρίς μεγάλη εμπειρία ούτε κουβαλάμε τίποτε φοβερά και τρομερά ταλέντα που έχουν βγάλει μάτια και όλοι τα περιμένουν πως και πως να ξεσκίσουν στην μεγάλη κατηγορία.Ομάδα της περιφέρειας ήμαστε.Και αυτό στα μείον είναι.Οι περισσότερες ομάδες και ειδικότερα αυτές που ήταν και πέρυσι στην κατηγορία είναι έστω ένα κλικ(το λιγότερο ) από πάνω μας.Βάλτε και το Βόλο(του Μπέου) που θεωρείτε (αυτή τη στιγμή) ομάδα με μεγαλύτερη δυναμική.Τι μας μένει ; Άντε καμιά Κέρκυρα.
Γι' αυτό εμείς , τη δουλειά μας, ανεπηρέαστα απ' όλα αυτά και πάλη μέχρι εσχάτων που λέμε.Αυτό για μένα είναι το ζητούμενο.Να πουλήσεις ακριβά το τομάρι σου κι ας είναι κόντρα οι πιθανότητες.Ποιος περίμενε πέρυσι ότι ακόμα κι αν προλαβαίναμε το τρένο των play-offs αυτό τελικά θα μας έβγαζε στην αποβάθρα της Σούπερ Λιγκ.Κι όμως έγινε.
Οι πιθανότητές μας θα αυξηθούν στην πορεία.Τώρα πάλι αν οι αντίπαλοί μας αποδειχθούν τόσο δυνατοί, τι να πω; Θα μας μείνει η ικανοποίηση ότι παλέψαμε.Την προηγούμενη φορά δεν το κάναμε.
Έχω γράψει , όπως ίσως διαβάσατε ότι πιστεύω στην ομάδα και ότι έχουν γίνει έξυπνες κινήσεις.Πρέπει όμως να ολοκληρωθούν.Αν μείνουν χτυπητά κενά θα πάνε στο βρόντο και οι σωστές ενέργειες.Χωρίς βασικό και αξιόπιστο αμυντικό χαφ που πάμε; Ο Κάστρο θα βγάλει τα κάστανα από τη φωτιά; Ο επιθετικός; Που είναι ; Μόνο με το Βρούτσινα; Δεξί μπακ; Πρέπει να γίνουν όλα αυτά και επιτυχημένα.Ο ανταγωνισμός , όπως ήδη είδαμε μέχρι σήμερα από τα ματς που έγιναν είναι σκληρός.Όλες οι ομάδες δείχνουν ικανές να κάνουν ζημιές.
Πιστεύω και ελπίζω στον Κοκό.Μετά απ' αυτά που βλέπω , ποντάρω επάνω του.Λάθη θα κάνει.Τις χοντράδες άλλων και μάλιστα παχυλά αμειβόμενων νομίζω , απ' αυτά που μας έχει δείξει ως τα τώρα , θα τις αποφύγει.

Για το σημερινό αγώνα τι να πούμε.Είναι όπως και να το κάνουμε πολύ δύσκολος.
Καταρχήν η παράδοση.0-5-18.
Δηλαδή νίκη καμία σε 23 αγώνες.Βέβαια μιλάμε για παλιά.Οπότε θα πει κάποιος δεν πολυμετράει και σωστά.Προ διετίας σε αδιάφορο ματς για εμάς 1-4.
Η παράδοση είναι παλιά αλλά η δυναμικότητα των ομάδων δεν έχει αλλάξει τουλάχιστον υπέρ μας.Ίσα ίσα , εμείς ήμαστε απλά μια νεοφώτιστη ομάδα και ο ΠΑΟΚ δευτεραθλητής.Άρα απ΄αυτήν την άποψη τα πράγματα είναι χειρότερα.Απλά το ποδόσφαιρο έχει αλλάξει.Στις μέρες μας πιο δύσκολα κερδίζει το φαβορί ακόμα και στην έδρα του.Μια ομάδα που θα παίξει σωστά μπορεί να δυσκολέψει τον αντίπαλο περισσότερο απ΄ότι γινόταν πριν 20, 30 και 40 χρόνια.Αυτό είναι στα υπέρ μας.
Όπως θεωρητικά τουλάχιστον στα υπέρ μας είναι και ότι μιλάμε για πρεμιέρα.Λέω θεωρητικά διότι οι πρεμιέρες των πρωταθλημάτων κρύβουν εκπλήξεις λόγω κυρίως της ανετοιμότητας των ομάδων.Το θέμα είναι ότι ο ΠΑΟΚ είναι η πιο έτοιμη αγωνιστικά ομάδα του πρωταθλήματος.Οι λόγοι είναι απλοί.Είναι η ίδια ομάδα με πέρυσι, συν τον Σαλπιγγίδη που δεν έχει κανένα πρόβλημα ενσωμάτωσης αλλά και ταυτόχρονα είναι και η καλύτερα προετοιμασμένη αφού έχει δώσει 4 δύσκολους και σημαντικούς αγώνες τη στιγμή που στην προκειμένη περίπτωση εμείς ήμαστε ακόμα σε μοντάρισμα έχοντας μόνο φιλικά παιχνίδια.
Στο τέλος να συμπληρώσω ότι η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι ο ΠΑΟΚ των ημερών μας και πιθανότερα ο φετινός είναι ο καλύτερος από το 1979-80 που ξεκίνησε το επαγγελματικό πρωτάθλημα.Καλύτερος και από την ομάδα του 84-85 που πήρε το πρωτάθλημα.Γνώμη μου είναι (την έχω για πρώτη φορά) ότι πραγματικά(και όχι στο μιλητό και την κλάψα) αν δεν έχει αναποδιές θα διεκδικήσει το πρωτάθλημα.Δεν ξέρω αν θα το πάρει.Θα το διεκδικήσει κάτι που δεν έκανε -πέραν της χρονιάς που το κατέκτησε - ποτέ ξανά τα τελευταία 30 χρόνια.Να φανταστείτε ότι κατά τη γνώμη μου πάντα ο αμέσως καλύτερος ΠΑΟΚ όλων αυτών των χρόνων με διαφορά ήταν σίγουρα ο περσινός.
Όπως καταλαβαίνετε από όλα τα παραπάνω το ματς είναι πολύ δύσκολο.Υπέρ μας, είναι ότι αυτοί το θεωρούν του χεριού τους.Πάνε για γιορτή και δεν αναμένουν καμία δυσκολία.Εδώ ακριβώς ελλοχεύουν οι όποιες ελπίδες μας.Όταν κάποιος μπει σε έναν αγώνα πιστεύοντας ότι δεν θα συναντήσει αντίσταση(είναι σίγουρο ότι θα το πιστεύουν αυτό, ότι δηλώσεις κι αν κάνουν προπονητής , πρόεδρος και παίκτες πριν το ματς)τότε αν στραβώσει το πράγμα δεν είναι έτοιμος να αντιδράσει.Αυτό είναι το μυστικό που θα αυξήσει τις πιθανότητές μας.Αντίσταση και πίστη στο απότέλεσμα.Στο ότι μπορούμε να κάνουμε , αν έχουμε και την τύχη με το μέρος μας, τη ζημιά.Όχι δικά μας λάθη.Να δυσκολευτούν.Δεν θα είναι έτοιμοι για κάτι τέτοιο.
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση σε καθαρά αγωνιστικά θέματα και σε απουσίες(ο Παοκ έχει, αλλά εδώ εμείς ακόμα δεν ολοκληρώσαμε το ρόστερ μας).Ούτε κούραση και τέτοια υπάρχουν.Ίσα ίσα αυτοί είναι και σε αγωνιστικό ρυθμό.
Παρότι πιστεύω στο αγωνιστικό κομμάτι της ομάδας του ΠΑΟΚ, τη δεδομένη χρονικά στιγμή, πιστεύω ότι πρέπει να κυνηγήσουμε την έκπληξη και το αποτέλεσμα.Δεν με ενδιαφέρει η απλά καλή εμφάνιση.Αν μπούμε με τέτοιο σκεπτικό θα χάσουμε τα αυγά και τα πασχάλια.
Καλή τύχη σήμερα.Σε όλους μας.

saiko
saiko
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 856
Ηλικία : 55
Τόπος : Σέρρας
Registration date : 17/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty *

Δημοσίευση  GeloChe-5- Κυρ Αυγ 29, 2010 7:23 pm

1-1 ημιχρονο ο Μπελιτς με υπεροχη προσπαθεια στο 19΄,ο Βιερηνια στο εκπνοη του ημιχρονου γραφει το 1-1
GeloChe-5-
GeloChe-5-
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 308
Ηλικία : 29
Τόπος : Σερρες ρε
Registration date : 02/06/2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/gelo.tsifoutis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  agf Κυρ Αυγ 29, 2010 7:27 pm

ΓΚΟΛΑΡΑ ΜΠΕΛΙΤΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ "ΦΑΓΑΜΕ" ΣΤΟ 45'+.
ΚΡΙΜΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ,ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΒΙΕΡΙΝΙΑ & ΙΒΙΤΣ.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΡΑΝΤΜΑΝ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ Β',ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  agf Κυρ Αυγ 29, 2010 7:45 pm

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΓΜΤ,ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ Β' ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ,ΚΑΝΑΜΕ ΗΡΩΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΙΑΡΙ ΤΟ ΤΣΙΡΙΛΟ.
ΟΜΑΔΙΚΟΣ ΥΠΝΟΣ ΤΗΣ ΑΜΥΝΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΟΛ...
ΚΡΙΜΑ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  agf Κυρ Αυγ 29, 2010 7:48 pm

ΜΠΕΛΙΤΣ ΠΑΙΚΤΑΡΑ,2-2 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  gugusiss Κυρ Αυγ 29, 2010 8:28 pm

3 - 2 τελικό
Τα μηνύματα όμως θετικά. Μάλλον βρήκαμε τερματοφύλακα μετά από χρόνια. Γενικά είμαι αισιόδοξος για το μέλλον.
gugusiss
gugusiss
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 59
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 24/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty *

Δημοσίευση  GeloChe-5- Κυρ Αυγ 29, 2010 8:35 pm

3-2 τελικο..............
GeloChe-5-
GeloChe-5-
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 308
Ηλικία : 29
Τόπος : Σερρες ρε
Registration date : 02/06/2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/gelo.tsifoutis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  Anapodos Κυρ Αυγ 29, 2010 8:36 pm

,,krima mporousame kati perissotero.
ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 614101
Anapodos
Anapodos
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 915
Ηλικία : 51
Registration date : 18/04/2008

http://www.teledesign.de

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  panserraikos 1964 Κυρ Αυγ 29, 2010 8:37 pm

γαμωτο τον μακακα διαιτητη,καθαρο πεναλτι στον γεωργιαδη δεν εδωσε και μας εκοβε καθε αντεπιθεση με ανυπαρκτα φαουλ.
με τις μεταγραφες και με διαιτησια 50-50% εστω στα μικρα ματς δεν τιθεται θεμα παραμονης.
panserraikos 1964
panserraikos 1964
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 136
Registration date : 01/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  src Κυρ Αυγ 29, 2010 8:40 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.....
ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
src
src
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 38
Τόπος : ATHENS
Registration date : 22/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  agf Κυρ Αυγ 29, 2010 8:59 pm

ΚΑΛΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΤΗΡΟΥΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΑΝΑΛΟΓΙΩΝ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΟΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΑΦΟΥ ΕΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟΙ ΣΕ ΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ(ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΧΗ ΗΜΙΧΡΟΝΩΝ)ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ.
ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΠΕΛΙΤΣ,ΡΑΝΤΜΑΝ,ΚΑΣΤΡΟ,ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ,ΠΑΛΕΨΕ ΜΟΝΟΣ Ο ΒΡΟΥΤΣΙΝΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΥΝΑΣ ΜΑΣ ΕΚΤΕΘΗΚΕ ΣΤΑ ΓΚΟΛ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,Η ΗΤΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ,ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΗ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΜΕ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΥ ΦΟΡ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  panserraikos 1964 Κυρ Αυγ 29, 2010 9:08 pm

ο γαλανοπουλος πραγματικα μαυρη τρυπα αφου αναγκαζοταν ο αμο να του δινει βοηθειες και ετσι ειχαμε επροβλημα και στο κεντρο της αμυνας.
ο αμπουμπακαρι καλος χρυσος,αλλα χρειαζομαστε απαραιτητα κοφτη επιπεδου οπως και ενα κανονικο σεντερ φορ.
panserraikos 1964
panserraikos 1964
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 136
Registration date : 01/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  alten Κυρ Αυγ 29, 2010 9:13 pm

μπράβο στα παιδιά για την εμφάνιση, εγώ κρατάω τα θετικά, καλός τερματοφύλακας, καλός προπονητής, όλα θα πάνε καλά, θα το δείτε!
alten
alten
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ SUPERLEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 57
Registration date : 05/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑ'Ι'ΚΟΣ

Δημοσίευση  limari Κυρ Αυγ 29, 2010 9:16 pm

Γύρισα απο το γήπεδο ικανοποιημένος απο την προσπάθεια των παικτών μας. Εκαναν ότι μπορουσαν. Ο Μπελιτς μου άρεσε πάρα πολύ. Δυστυχώς έχουμε πρόβλημα στη θέση του δεξιού μπακ. Επίσης δεν έχουμε αλλαγή για σεντερ φορ. Μπήκε ο Γεωργιάδης για αλλαγή εκεί. Η διαιτησία έπαιξε έδρα κλείνοντας μας στην περιοχή με τα ανύπαρκτα φάουλ. Ο τερματοφύλακας έκανε ότι μπορούσε. Είμαι ευχαριστημένος με τον Ραντμαν. Το πέναλτι δεν υπάρχει. Είναι αστείο. Σαν σκατό έπεσε ο Γεωργιαδης.
Πάντως τους κάναμε να ανησυχήσουν πολύ στο τέλος.
Στο τέλος φυσικά πάλι τα ίδια. Μόνο ο Μπελιτς και ο Ραντμαν ήρθαν προς εμας να χειροκροτήσουν. Οι άλλοι συνεχίζουν το ίδιο βιολί να μας αγνοούν. Αρκετά πια με αυτή τη συμπεριφορά.
Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι με αυτές τις εμφανίσεις και θα πάνε όλα θετικά.
limari
limari
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1611
Ηλικία : 41
Τόπος : Τσουμπλεκτερε
Registration date : 26/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης