www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

+12
saiko
serres
costas2004
misfit
gate5
Todis
red-5
limari
ta_blepw_kokkina
dimitris
emperor
bonaserras
16 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Μάης 10, 2010 9:56 am

Εγω θα μιιλησω για το πεναλτι. Νομιζω πως αυτο το παιδι ειναι πολυ παιδι περισοτερο και απο οσο πρεπει. Το να χανεις μια ευκαιρια δεν ειναι και τοσο σπουδαιο. Ολα μπαινουν και ολα χανονται. Αλλα το να χανει η ομαδα σου με 0-1 και να χτυπας το πενλτι με μαγκια και για να το δουνε μαλον τα γκομενακια πως το κανεις δεν ειναι απλα ανοριμοτιτα αλλα και ηλιθιοτητα. Ελεγα καποτε πως θα μεγαλωσει αλλα δεν το βλεπω. Θυμαμαι ακομα περυσι εδω μεσα στο παγκρητιο τη φαση που εχασε στο 90 και ελεγα πως μικρο κοπελι ειναι θα πιξει η κεφαλα του. Αλλα αυτο το χθεσινο οταν το ειδα στις φασεις δεν μπορουσα να το χωνεψω. Δηλαδη αν τελικα δεν το καναμε 2-1 θα μπορει να χαναμε μια ολοκληρη χρονια για την ψευτομαγκιτσα του γεωργιαδη;;;;;;;;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  agf Δευ Μάης 10, 2010 10:42 am

bonaserras έγραψε:Εγω θα μιιλησω για το πεναλτι. Νομιζω πως αυτο το παιδι ειναι πολυ παιδι περισοτερο και απο οσο πρεπει. Το να χανεις μια ευκαιρια δεν ειναι και τοσο σπουδαιο. Ολα μπαινουν και ολα χανονται. Αλλα το να χανει η ομαδα σου με 0-1 και να χτυπας το πενλτι με μαγκια και για να το δουνε μαλον τα γκομενακια πως το κανεις δεν ειναι απλα ανοριμοτιτα αλλα και ηλιθιοτητα. Ελεγα καποτε πως θα μεγαλωσει αλλα δεν το βλεπω. Θυμαμαι ακομα περυσι εδω μεσα στο παγκρητιο τη φαση που εχασε στο 90 και ελεγα πως μικρο κοπελι ειναι θα πιξει η κεφαλα του. Αλλα αυτο το χθεσινο οταν το ειδα στις φασεις δεν μπορουσα να το χωνεψω. Δηλαδη αν τελικα δεν το καναμε 2-1 θα μπορει να χαναμε μια ολοκληρη χρονια για την ψευτομαγκιτσα του γεωργιαδη;;;;;;;;

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.
ΟΝΤΩΣ ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ(π.χ.ΤΕΛΙΚΟΙ ΤΣ.ΛΙΓΚ,ΜΟΥΝΤΙΑΛ κτλ) ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΣΤΙΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕ.ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΔΙΚΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΞΥΝΗ ΓΕΥΣΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΙΣΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.
ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΩΣ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΑΝΑΛΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ο ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΥΓΚΑΤΑΛΕΓΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ.
agf
agf
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 780
Ηλικία : 49
Registration date : 01/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Μάης 10, 2010 11:18 am

agf έγραψε:
bonaserras έγραψε:Εγω θα μιιλησω για το πεναλτι. Νομιζω πως αυτο το παιδι ειναι πολυ παιδι περισοτερο και απο οσο πρεπει. Το να χανεις μια ευκαιρια δεν ειναι και τοσο σπουδαιο. Ολα μπαινουν και ολα χανονται. Αλλα το να χανει η ομαδα σου με 0-1 και να χτυπας το πενλτι με μαγκια και για να το δουνε μαλον τα γκομενακια πως το κανεις δεν ειναι απλα ανοριμοτιτα αλλα και ηλιθιοτητα. Ελεγα καποτε πως θα μεγαλωσει αλλα δεν το βλεπω. Θυμαμαι ακομα περυσι εδω μεσα στο παγκρητιο τη φαση που εχασε στο 90 και ελεγα πως μικρο κοπελι ειναι θα πιξει η κεφαλα του. Αλλα αυτο το χθεσινο οταν το ειδα στις φασεις δεν μπορουσα να το χωνεψω. Δηλαδη αν τελικα δεν το καναμε 2-1 θα μπορει να χαναμε μια ολοκληρη χρονια για την ψευτομαγκιτσα του γεωργιαδη;;;;;;;;

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.
ΟΝΤΩΣ ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ(π.χ.ΤΕΛΙΚΟΙ ΤΣ.ΛΙΓΚ,ΜΟΥΝΤΙΑΛ κτλ) ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΣΤΙΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕ.ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΔΙΚΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΞΥΝΗ ΓΕΥΣΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΙΣΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.
ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΩΣ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΑΝΑΛΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ο ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΥΓΚΑΤΑΛΕΓΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ.
Δεν αντιλεγω και αλωστε ειμαι απο αυτους που ειπα πως μας εχει δωσει πολους ποντους στο παρελθον. Δεν γινεται ομως παντα να ανταλασεις παντα το καλο με μια βλακεια. Αδικεις τον εαυτο σου και μπαινεις στην παροιμια που λεει πως δεκα καλα να κανεις και ενα κακο το κακο ειναι που μενει συνηθως στους αλλους.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  limari Δευ Μάης 10, 2010 11:22 am

Ευτυχώς το γύρισε η ομάδα και δεν μείναμε στα αν. Αλλά σε τόσο κρίσιμη στιγμή τέτοια πέναλτι δεν πρέπει καν να περνάνε απο την άκρη του μυαλού ότι θα το βαρέσεις έτσι. Ας ήταν 2-1 το σκορ και ας το βαρούσε έτσι. Δηλαδή για μια μαγκιά, πιθανότατα προς τις γκόμενες, παραλίγο να την πληρώναμε. Και λέω για τις γκόμενες γιατί σε όλους τους πανηγυρισμούς του πήγαινε πάντα προς τα εκεί.
Μου άρεσε και το πανο με το χώρο πανηγυρισμού των γκολ που το είχε και στα αγγλικά. Ήταν πετυχημένο.
limari
limari
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1611
Ηλικία : 41
Τόπος : Τσουμπλεκτερε
Registration date : 26/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Δευ Μάης 10, 2010 11:34 am

dimitris έγραψε:-Για άλλη μια φορά φάνηκε πως αυτή η ομάδα έχει τρομερές τάσεις... αυτοκτονίας. Μάλλον κάποια στιγμή δεν θα αποφευχθεί και θα κλαίμε.
-Το πέναλτι του Γεωργιάδη παρακαλώ να το αφήσουμε ασχολίαστο.
- Τον Αθανασιάδη τον γιουχάρατε, Τράκις και Μπανγκουρά θέλατε και παραλίγο να έχουμε ολέθρια αποτελέσματα. Τώρα ποιον άλλον θα βρίσουμε προπονητάρες μου;;; (πάει σε αυτούς που διαφεντεύουν την κερκίδα)
-Άλλη μια "αδιάφορη" ομάδα που παραλίγο να μας στείλει στο καναβάτσο. Ευτυχώς που ο Θρασύβουλας την άλλη Κυριακή έχει στόχους.
-Και 5 ευρώ να ήταν το εισιτήριο, πάλι εμείς και εμείς θα ήμασταν.
-Ο φίλος μου ο gate5 μου είπε στον pre-game καφέ πως αλλάζω απόψεις τελευταία. Οφείλω να το ομολογήσω πως όντως είμαι πολύ μπερδεμένος. Μέχρι χθες πίστευα στο "καθαρό" Χ του Πιερικού και μέχρι τέλους (όταν είχε γίνει 2-2) πίστευα πως το Αιγάλεω θα κάνει τη ζημιά στο Διαγόρα. Τώρα το τι αλχημείες έγιναν στο 90+ και ως εκ θαύματος μπήκαν δυο γκολ που μπορεί να μας κοστίσουν, ποιός ξέρει;;;
-Αλλάζω και πάλι άποψη και εκεί που έλεγα πως στις φιέστες σε Βόλο και Κέρκυρα δύσκολα να έχουμε δυο διπλά, τώρα το ξανασκέφτομαι.

1)Γιατι δε βγαλανε ουτε φωνη οταν ειχε την μπαλα ο Αθανασιαδης?????????????????Πολυ μεγαλη απορια το εχω....
2)Συμφωνω με αυτο για τα 5 ευρω εισητηριο
3)Συνεχιζω να πιστευω πως τα πλει οφ δε χανονται με τιποτα.... Δε γινεται να κερδισει και ο Πιερικος και ο Διαγορας και ο Εθνικος, καποιος θα στραβοπατησει
4)Το θεμα ομως ειναι στα πλει οφ τι θα γινει.....
5)Με το που εβαλε γκολ το Αιγαλεω φανηκε οτι θα γινει ανατροπη του ματς.
6)Μεγαλη μαλακια του Πηρουνια, αν τελικα το εκανε αυτος.....
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Μάης 10, 2010 2:07 pm

Todis έγραψε:
dimitris έγραψε:-Για άλλη μια φορά φάνηκε πως αυτή η ομάδα έχει τρομερές τάσεις... αυτοκτονίας. Μάλλον κάποια στιγμή δεν θα αποφευχθεί και θα κλαίμε.
-Το πέναλτι του Γεωργιάδη παρακαλώ να το αφήσουμε ασχολίαστο.
- Τον Αθανασιάδη τον γιουχάρατε, Τράκις και Μπανγκουρά θέλατε και παραλίγο να έχουμε ολέθρια αποτελέσματα. Τώρα ποιον άλλον θα βρίσουμε προπονητάρες μου;;; (πάει σε αυτούς που διαφεντεύουν την κερκίδα)
-Άλλη μια "αδιάφορη" ομάδα που παραλίγο να μας στείλει στο καναβάτσο. Ευτυχώς που ο Θρασύβουλας την άλλη Κυριακή έχει στόχους.
-Και 5 ευρώ να ήταν το εισιτήριο, πάλι εμείς και εμείς θα ήμασταν.
-Ο φίλος μου ο gate5 μου είπε στον pre-game καφέ πως αλλάζω απόψεις τελευταία. Οφείλω να το ομολογήσω πως όντως είμαι πολύ μπερδεμένος. Μέχρι χθες πίστευα στο "καθαρό" Χ του Πιερικού και μέχρι τέλους (όταν είχε γίνει 2-2) πίστευα πως το Αιγάλεω θα κάνει τη ζημιά στο Διαγόρα. Τώρα το τι αλχημείες έγιναν στο 90+ και ως εκ θαύματος μπήκαν δυο γκολ που μπορεί να μας κοστίσουν, ποιός ξέρει;;;
-Αλλάζω και πάλι άποψη και εκεί που έλεγα πως στις φιέστες σε Βόλο και Κέρκυρα δύσκολα να έχουμε δυο διπλά, τώρα το ξανασκέφτομαι.

1)Γιατι δε βγαλανε ουτε φωνη οταν ειχε την μπαλα ο Αθανασιαδης?????????????????Πολυ μεγαλη απορια το εχω....
2)Συμφωνω με αυτο για τα 5 ευρω εισητηριο
3)Συνεχιζω να πιστευω πως τα πλει οφ δε χανονται με τιποτα.... Δε γινεται να κερδισει και ο Πιερικος και ο Διαγορας και ο Εθνικος, καποιος θα στραβοπατησει
4)Το θεμα ομως ειναι στα πλει οφ τι θα γινει.....
5)Με το που εβαλε γκολ το Αιγαλεω φανηκε οτι θα γινει ανατροπη του ματς.
6)Μεγαλη μαλακια του Πηρουνια, αν τελικα το εκανε αυτος.....
Μπορει να βαλανε μυαλο.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Macedo Δευ Μάης 10, 2010 3:18 pm

δεν νομίζω ότι έφταιγε το ότι έπαιζαν μαζί Τράκις και Μπαγκουρά για το πρώτο 30λεπτο
κάποιος είχε ξεχάσει να βάλει και κέντρο στην ομάδα
με Καλί και Κωνσταντινίδη στο κέντρο δεν νομίζω να μπορούσαμε να νικήσουμε ούτε την κωλοπετινίτσα
δεν λέω έτρεξε ο Καλί, πάλεψε αλλά μέχρι εκεί
ευτυχώς μπήκε το παλικάρι ο Ανάκογλου και πήρε μπρος η ομάδα
τέλος καλό όλα καλά
Macedo
Macedo
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1621
Ηλικία : 41
Τόπος : Γήπεδο Σερρών
Registration date : 30/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  ta_blepw_kokkina Δευ Μάης 10, 2010 3:41 pm

ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ!
ΠΑΙΔΙΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΥΤΕ ΗΜΙΧΡΟΝΟ!
ΑΦΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ!ΟΥΤΕ 20 ΜΕΤΡΑ ΣΠΡΙΝΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!
Κ ΑΝΤΕ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ?
ta_blepw_kokkina
ta_blepw_kokkina
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1069
Ηλικία : 36
Τόπος : Α ΒΕ ΣΕΡΡΕΣ ΒΕ
Registration date : 18/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Μάης 10, 2010 7:20 pm

ta_blepw_kokkina έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ!
ΠΑΙΔΙΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΥΤΕ ΗΜΙΧΡΟΝΟ!
ΑΦΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ!ΟΥΤΕ 20 ΜΕΤΡΑ ΣΠΡΙΝΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!
Κ ΑΝΤΕ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ?
Και γιατι τον κραταει ο κοκοτοβιτς; Αφου ειχε λυσεις χθες γιατι τον εβαλε;
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Δευ Μάης 10, 2010 8:53 pm

Θα σταθώ μόνο στο πέναλτι αν και είπα να μην το σχολιάσω...
Λέμε πως το εκτέλεσε έτσι ο Γιώργος για τα "γκομενάκια" της κερκίδας. Μήπως αδικούμε το παιδί χωρίς λόγο;;;
Εντάξει, δεν ήταν και η καλύτερη εκτέλεση, δεν ήταν και το χρονικό σημείο κατάλληλο, αλλά γιατί βγάζουμε συμπεράσματα που αν δεν είναι σωστά, τότε αδικούν τον άλλον και του βγάζουν μια λάθος εικόνα.
Είμαι της αρχής... "Καλύτερα να αθωώσεις ένα ένοχο, παρά να τιμωρήσεις έναν αθώο". Και ξαναλέω.. αυτό αφορά στα σχόλια και όχι για την εκτέλεση που ήταν όντως κακή.

Πάντως (για να αλλάξουμε λίγο θέμα) οι μεγαλύτεροι θα θυμάστε τον Βελίτσκοφ και τις εκτελέσεις πέναλτι του. Μήπως και αυτός τις έκανε έτσι ηια τα... γκομενάκια;;; ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 53657
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Μάης 10, 2010 9:29 pm

dimitris έγραψε:Θα σταθώ μόνο στο πέναλτι αν και είπα να μην το σχολιάσω...
Λέμε πως το εκτέλεσε έτσι ο Γιώργος για τα "γκομενάκια" της κερκίδας. Μήπως αδικούμε το παιδί χωρίς λόγο;;;
Εντάξει, δεν ήταν και η καλύτερη εκτέλεση, δεν ήταν και το χρονικό σημείο κατάλληλο, αλλά γιατί βγάζουμε συμπεράσματα που αν δεν είναι σωστά, τότε αδικούν τον άλλον και του βγάζουν μια λάθος εικόνα.
Είμαι της αρχής... "Καλύτερα να αθωώσεις ένα ένοχο, παρά να τιμωρήσεις έναν αθώο". Και ξαναλέω.. αυτό αφορά στα σχόλια και όχι για την εκτέλεση που ήταν όντως κακή.

Πάντως (για να αλλάξουμε λίγο θέμα) οι μεγαλύτεροι θα θυμάστε τον Βελίτσκοφ και τις εκτελέσεις πέναλτι του. Μήπως και αυτός τις έκανε έτσι ηια τα... γκομενάκια;;; ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 53657
Μηπως μονος του αδικει τον εαυτοτο του; Αφου εχουν ακουστει και διαφορα γιαυτον και αφου του εχουν καταλογισει κατακαιρους πολα δεν θα επρεπε να ειναι και λιγο προσεχτικος και να μην προκαλει τον κοσμο με τετοια; Μπορει οντος να μην ειχε κακη προθεση γαι γκομενες και τετοια αλλα μια μαγκιτσα πηγε να την κανει. Ειδα και πως πηγε στον κοσμο να πανηγυρισει που μου φανηκε καπως στημενο αφου δεν το εχει κανει αλλη φορα αποτι θυμαμαι.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Δευ Μάης 10, 2010 10:17 pm

Eιναι ενα απο τα αδικαιολογητα κολληματα του.......
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Δευ Μάης 10, 2010 10:46 pm

Τελευταία ποσταρίσματα.
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  emperor Τρι Μάης 11, 2010 12:02 am

agonistika i omada einai ftiagmeni gia to 4-5-1 kai to 4-3-3 oxi gia 4-4-2..

emperor
SUPER-ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ
SUPER-ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Ηλικία : 113
Τόπος : σερρες
Registration date : 21/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Τρι Μάης 11, 2010 4:04 pm

emperor έγραψε:agonistika i omada einai ftiagmeni gia to 4-5-1 kai to 4-3-3 oxi gia 4-4-2..
Ενας μουρινιο γενιεται.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Τρι Μάης 11, 2010 5:17 pm

Κλειδώνει...
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Τρι Μάης 11, 2010 5:18 pm

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ - Σελίδα 4 196-31-padlock-slider
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης