www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

+14
thakatir
gtgreat
MORBITELLAKIAS
ta_blepw_kokkina
Macedo
limari
dimitris
hellasdp
agf
Anapodos
bonaserras
Todis
bakoth
ΕΤΖΙΣ5
18 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  vavas Δευ Φεβ 08, 2010 9:52 pm

Τι έγινε ρε παιδιά το πήραμε το διπλό δηλαδή

vavas
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 57
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 16/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  peter23 Δευ Φεβ 08, 2010 9:55 pm

Το πήραμε.....αρκεί να έχει συνέχεια.....

peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Pans3rra1kos Δευ Φεβ 08, 2010 9:56 pm

ti VLKIES lei re pedia ftos 10 agonistikes? afou nikisame me tin karditsa 2 agonistikes prin Rolling Eyes Rolling Eyes
Pans3rra1kos
Pans3rra1kos
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Ηλικία : 31
Τόπος : Σερρες
Registration date : 03/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Φεβ 08, 2010 10:04 pm

Και δεν θελαμε να αλλαξουμε προπονητη. Υστερα γινεται να μην πιστευεις πως εφταιγε ο ογιος.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  peter23 Δευ Φεβ 08, 2010 10:12 pm

Έφταιγε δεν έφταιγε....εγώ γιατί νομίζω ότι πρέπει να μείνουν οι τόνοι χαμηλοί μέχρι αηδίας; Σε χάλια γήπεδο και με τον αστέρα απο ότι λένε να παίζει πιο πολύ απο μας...καλύτερα να κρατήσουμε στο μυαλό μας τους 3 βαθμούς. Η "διαφορετική" ομάδα θα φανεί σε βάθος χρόνου....

peter23
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 240
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ, ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  vavas Δευ Φεβ 08, 2010 10:20 pm

Από τότε που υπάρχει το ποδόσφαιρο το αποτέλεσμα μετράει.

vavas
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΣΑΨΑΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 57
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 16/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bakoth Δευ Φεβ 08, 2010 10:26 pm

εμενα παντως σημερα η ομαδα μου αρεσε....δεν επαιξε και μπαλαρα αλλα επαιξε συγουρα πολυ καλητερα απο οτι στην καρδιτσα..
πιστευω πως θα παμε καλητερα στο μελλον....φανικε οτι κατι δουλευτικε αυτη τη βδομαδα,κατι εγινε....σημερα η ομαδα στο γηπεδο εδειξε πως ηταν πολυ καλητερη ομαδα απο τον αστερα και γιαυτο και κερδισε....

ΥΓ.ομαδες που ειναι και τεταρτες στη βαθμολογια..?????..!!!!.χαχαχα.....

bakoth
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 13/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Φεβ 08, 2010 10:27 pm

Η νικη ειναι πολυ μεγαλη και για την ψυχολογια.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  limari Δευ Φεβ 08, 2010 11:07 pm

Το είδα το ματς. Ο Αστερας έκανε 1 φάση. Τίποτα άλλο. Ημασταν καλά στημένοι και δεν μας απείλησαν καθόλου. Δεν υπήρχαν τεράστια κενά στις γραμμές. Επιτέλους είχαμε αριστερό μπακ (Μιχαηλ) που μόλις τραυματίστηκε στο 89' και έγινε αναγκαστική αλλάγη, ο Γεωργίου που μπήκε στην επόμενη φάση έχασε τον παίκτη του Αστέρα απο τα αριστερά και κοντέψαμε να το φάμε. Επιτέλους είχαμε σεντερ φορ. Πριν πείτε οτιδήποτε για Μπαγκουρα απλά και μόνο κρατούσε 2 παίκτες συνεχώς πάνω του και ξεμαρκαρίζονταν οι εξτρεμ. Και στα 2 γκολ είχε απασχολημένους παίκτες και ήταν ελεύθεροι οι σκορερ. Το πάλεψε αρκετά σήμερα.
Καμία σχέση αν είπαν ότι ο Αστέρας έπαιζε πιο πολύ απο μας. Ηταν μια χάλια ομάδα που απορώ πως είναι 4ος.
limari
limari
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1611
Ηλικία : 41
Τόπος : Τσουμπλεκτερε
Registration date : 26/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Φεβ 08, 2010 11:56 pm

Σχόλιο: Ο Πανσερραϊκός, στο ντεμπούτο του Ντράγκαν Κοκότοβιτς, κατάφερε να περάσει νικηφόρα από την Καισαριανή κερδίζοντας με 2-1 τον Εθνικό Αστέρα. Τα "λιοντάρια" κέρδισαν έπειτα από δέκα αγωνιστικές και πήραν βαθμολογική... ανάσα. Ο Πανσερραϊκός, παρουσιάστηκε καλύτερος στο πρώτο ημίωρο και κατάφερε να πάρει το προβάδισμα στο σκορ όταν ο Γεωργιάδης στο 33' επιχείρησε σουτ και νίκησε τον Γκίτκο. Ωστόσο, λίγο πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου, οι γηπεδούχοι κέρδισαν πέναλτι σε ανατροπή του Κριπιντίρη από τον τερματοφύλακα, Κοτταρά. Ο Γκουέι ανέλαβε την εκτέλεσή, φέρνοντας το παιχνίδι στα ίσα. Με την έναρξη της επανάληψης, ο Εθνικός Αστέρας αναζήτησε το δεύτερο γκολ αλλά γρήγορα οι φιλοξενούμενοι ισορρόπησαν και στο 65' έφτασαν στο δεύτερο τέρμα τους με σουτ του κορυφαίου Τάντιτς αξιοπιοιώντας την πάσα του Μπανγκουρά.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Δευ Φεβ 08, 2010 11:57 pm

Δεν πανε καλα οι ανθρωποι
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Anapodos Τρι Φεβ 09, 2010 1:00 am

Oraia,mia niki loipon,, stin edra enos ek ton protoporon.Magiko.! ,,kai to mono pou allakse sto mesodiastima itan aytos o Koko-toBits,,pou to mono ex orismou "palaBo" pou eipe itan i frasi ,,pos o Panserraikos prepei na paizei kai na aisthanetai san na"nai o pao kai o osfp tis katigorias.Apla pragmata.
Anapodos
Anapodos
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 915
Ηλικία : 51
Registration date : 18/04/2008

http://www.teledesign.de

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Τα κουρέλια τραγουδούν ακόμα!!!

Δημοσίευση  saiko Τρι Φεβ 09, 2010 2:46 am

Ο τίτλος που έχω βάλει δεν αφορά μόνο την ομάδα , ως σύνολο, αλλά και τους σκόρερς Γεωργιάδη και Τάντιτς μεμωνομένα.Σούπερ γκολ ο πρώτος(που έτσι κι αλλιώς, όπως και σήμερα είναι ο καλύτερος παίκτης μας τις τελευταίες αγωνιστικές) αλλά και ο δέυτερος που σκόραρε με το δεξί και τα έδωσε όλα στο δύσκολο τερέν.
Για τους υπόλοιπους , έχουμε και λέμε.Κοτταράς.Ελπίζω εκτός από τις αγωνιστικές του δυνατότητες να καταθέσει και τα θετικά στοιχεία της ισχυρής προσωπικότητας που διαθέτει και που τόσο χρειάζεται η ομάδα.Ο Παπάζογλου για άλλη μια φορά μας δείχνει ότι έχει μεγάλες δυνατότητες.Δεν νομίζω ότι σε ατομικό επίπεδο έχει να φοβηθεί κάτι από οποιοδήποτε επιθετικό της κατηγορίας.Σήμερα ακόμα και ο Γαλανόπουλος ήταν ανεβασμένος.Που εφέτος είναι απαράδεκτος.Αν λοιπόν και σε αυτό η συμμετοχή του κατ' όνομα προπονητή ήταν τόσο καταλυτική τότε καταλαβαίνετε τι γινόταν όλο αυτό το διάστημα.Ο Σκάγκλια για άλλη μια φορά πασπαρτού.Ο Λεοζίνιο λίγα πράγματα.Ο Μπανγκουρά θέλει χρόνο για να κριθεί.Πάλευε πάντως , ενώ φάνηκε ότι τον φοβόντουσαν.Όχι ότι είχε ιδιαίτερη συμμετοχή σε φάσεις.Στο δεύτερο τέρμα από δική του ανικανότητα "βγήκε" ασίστ στον Τάντιτς.Ο Γεωργιάδης ξεχώριζε παραγωγικά, από όλους στο γήπεδο.Τέλος, ελπίζω το γκολ που πέτυχε ο Τάντιτς να του δώσει αυτοπεποίθηση για τη συνέχεια.Τη διάθεση την έχει.Αλλά ως τώρα δεν κατάφερνε να την μετουσιώσει στον αγωνιστικό χώρο.

Ο Κοκό θα κριθεί στην πορεία.Σίγουρα δεν είναι σημείο αναφοράς για την παραμικρή σύγκριση , ο προηγούμενος.
saiko
saiko
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 856
Ηλικία : 55
Τόπος : Σέρρας
Registration date : 17/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Τρι Φεβ 09, 2010 2:56 am

Kαλησπερα και απο εμενα που εστω και αργα θα πω καποια πραγματα για τον αγωνα.......

Κατ'αρχας επειδη μας ακουει ολοκληρο συγγενολοι, και επειδη δεν ειμαι κολλημενος και γραφικος οφειλω να παραδεχτω ενα πραγμα σημερα. Ο Γεωργιαδης εκανε παρα πολυ καλο παιχνιδι.Ειχε καιρο να παιξει τοσο καλα. Ετρεξε πολλα χιλιομετρα, μαρκαρισε, κερδισε μονομαχιες, εδινε πασες(επιτελους δλδ) και φυσικα σκοραρε..... Ο καλυτερος του παιχνιδιου!!!!Ας συνεχισει με τετοιες εμφανισεις και να ειναι σιγουρος οτι ολοι εμεις οι <<εχθροι του>> θα τον χειροκροτησουμε και θα του βγαλουμε το καπελο......

Μακαρι να μπορουσε να πει κανεις το ιδιο για τον Γαλανοπουλο(η τριτη μουσα μου, ο Κυριακιδης δεν επαιζει).....
Ποτε βρε πασακαμ' θα παιξεις εστω και για ενα ημιχρονο καλα???Ποτε θα βγαλεις μια σωστη σεντρα???Ποτε θα σταματησεις να εκθετεις τη πλευρα σου(το πεναλντυ εγινε επειδη ο παικτης εφυγε απο εσενα)?????Ποτε θα λερωσεις για μια φορα τη φανελα σου, ετσι για να δουμε οτι προσπαθησες??
Πότε????????????????????????????????????????????????????????
Ποτέ μαλλον!!!!!!

Κατα τα αλλα ο Ζαπροπουλος μου αρεσε παρα πολυ οπως και ο Μιχαηλ(ειδαμε τι εγινε οταν μπηκε ο Γεωργιου), οπως επισης πολυ καλο παιχνιδι απο τον Καστρο και τον <<Σκαλια>> Mad Mad Mad

Ο Εθνικος Αστερας ηταν ενα ματσο χαλια.Πως αυτη η ομαδα πηρε διπλο στον Βολο και ποσες νικες, πως και ειναι τεταρτη απορω.........
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  dimitris Τρι Φεβ 09, 2010 3:05 pm

Προπονητής δεν είμαι και έτσι αυτά που θα πω είναι καθαρά υποκειμενικές κρίσεις που κάνει το δικό μου μυαλό με τις δικές μου ποδοσφαιρικές γνώσεις. Πάμε λοιπόν...
-Πιστεύω πως το παιχνίδι το κέρδισε κυρίως ο Κοκότοβιτς. Αν δεν του βγήκε τυχαία, τότε σίγουρα η επιλογή του Μπαγκουράς ήταν το μυστικό για μένα. Ο Αφρικανός δεν έκανε τίποτα. Κατέστρεφε το χορτάρι μόνο με την παρουσία του. Αλλά για μένα ήταν ο παίκτης κλειδί. Σε όλες τις φάσεις ο Μπαγκουράς είχε δυο και τρεις παίκτες επάνω του. Μόνο τους απασχολούσε. Αμέσως το 4-4-2 του Μανίκα πήγαινε περίπατο. Ο Γιωργάκης και ο Τάντιτς έκαναν πάρτι στη λάσπη.
-Ο Κοκότοβιτς άλλαζε συνεχώς θέσεις τους παίκτες. Μπορεί να έψαχνε να βρει το ιδανικό σχήμα. Μπορεί όμως να έβλεπε πως οι Καισαριανιώτες δεν μπορούσαν να μας παρακολουθήσουν και το γήπεδο έδειχνε σαν να παίζαμε με παίκτη περισσότερο. Σημασία έχει πως εγώ Εθνικό Αστέρα δεν είδα.
-Μικρολεπτομέρειες...
Ο Κοτταράς είναι Κοτταράς και δεν είναι τροχονόμος. Σιγουριά πίσω.
Δεν φάγαμε κόκκινη ούτε και χαζές κίτρινες. Η παιδική χαρά...τέλος.
Πάθος από κάποιους παίκτες που είχαμε χρόνια να δούμε.
Μετά το 2-1 δεν παίξαμε καταστροφικό ποδόσφαιρο-κρατάμε το γκολ (στυλ Καρδίτσα). Η νίκη θα έρχεται και χωρίς καρδιοπάθειες.
Όσοι το βλέπαμε δεν νομίζω να πιστέψαμε έστω κάποια στιγμή πως θα χαθεί το διπλό. Η σιγουριά έβγαινε από τα πρόσωπα των παικτών.

Υ.Γ. Πολύ το φ'χαριστηθηκα!!!
dimitris
dimitris
ADMIN
ADMIN

Αριθμός μηνυμάτων : 8342
Ηλικία : 48
Τόπος : www.panserraikos.net
Registration date : 02/01/2008

http://www.panserraikos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Τρι Φεβ 09, 2010 4:07 pm

Ναι ομως και ο Αστερας ηταν απροσδοκητα κακος......

Ειναι αυτο που λεει ο Δημητρης.Δε φοβηθηκαμε οτι μπορουμε να χασουμε το ματς.....

Μηπως η αλλαγη Ογιος με Κοκοτοβιτς ειναι ιδια με Μαζινιο-Κουπερ?????????????????

Θα το δειξει η πορεια......
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Anapodos Τρι Φεβ 09, 2010 4:19 pm

Mazinio-kouper, nai moiazei na einai idia,,mono pou o Kontis den perimene na ftasei stin zoni ypovivasmou,opos perimene o Theodoridis.
Anapodos
Anapodos
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP
ΣΑΨΑΛΗΣ UEFA CUP

Αριθμός μηνυμάτων : 915
Ηλικία : 51
Registration date : 18/04/2008

http://www.teledesign.de

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  gtgreat Τρι Φεβ 09, 2010 4:48 pm

Μετα απο αλλαγη προπονητη 9 στις 10 υπαρχουν καλα αποτελεσματα λογω βελτιωσης ψυχωλογιας λογικα. Ειναι τελειως ανουσιο να πουμε μπραβο ή το αναποδο. Ακομα και τον ΟΦΗ να παρουμε δεν μου λεει τπτ.

Αποκει και περα αν γινουν 4-5 συνεχομενα καλα αποτελεσματα τοτε μπορουμε να αρχισουμε να κρινουμε τον προπονητη.

gtgreat
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Registration date : 12/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Τρι Φεβ 09, 2010 4:56 pm

gtgreat έγραψε:Μετα απο αλλαγη προπονητη 9 στις 10 υπαρχουν καλα αποτελεσματα λογω βελτιωσης ψυχωλογιας λογικα. Ειναι τελειως ανουσιο να πουμε μπραβο ή το αναποδο. Ακομα και τον ΟΦΗ να παρουμε δεν μου λεει τπτ.

Αποκει και περα αν γινουν 4-5 συνεχομενα καλα αποτελεσματα τοτε μπορουμε να αρχισουμε να κρινουμε τον προπονητη.
Νομιζω εισαι υπερβολικος. Εδω κηνυγουσαμε τη νικη με το δικανο και τωρα αν ερθουν δυο συνεχομενες δεν νθα σημαινει τιποτα; Πως δηλαδη πρεπει για να πουμε πως σημαινει; Και μονο που πηραμε καθαρα ενα παιχνιδι για μενα λεει πολλα. Δεν μπορω θα θυμηθω αλλο τοσο καθαρο μονο ισως στη ροδο αποτι ακουσα ηταν ευκολο.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  gtgreat Τρι Φεβ 09, 2010 5:03 pm

bonaserras έγραψε:
gtgreat έγραψε:Μετα απο αλλαγη προπονητη 9 στις 10 υπαρχουν καλα αποτελεσματα λογω βελτιωσης ψυχωλογιας λογικα. Ειναι τελειως ανουσιο να πουμε μπραβο ή το αναποδο. Ακομα και τον ΟΦΗ να παρουμε δεν μου λεει τπτ.

Αποκει και περα αν γινουν 4-5 συνεχομενα καλα αποτελεσματα τοτε μπορουμε να αρχισουμε να κρινουμε τον προπονητη.
Νομιζω εισαι υπερβολικος. Εδω κηνυγουσαμε τη νικη με το δικανο και τωρα αν ερθουν δυο συνεχομενες δεν νθα σημαινει τιποτα; Πως δηλαδη πρεπει για να πουμε πως σημαινει; Και μονο που πηραμε καθαρα ενα παιχνιδι για μενα λεει πολλα. Δεν μπορω θα θυμηθω αλλο τοσο καθαρο μονο ισως στη ροδο αποτι ακουσα ηταν ευκολο.

Ακομα και ο Πανθρακικος με το που ηρθε καινουριος προπονητης εκανε 2 σερι νικες. Τί παει να πει? Οτι εγινε καλη ομαδα?
Κανενας προπονητης δεν μπορει μεσα σε μια βδομαδα ή 20 μερες να δειξει εργο, ακομα και ο καλυτερος να ερχοταν του κοσμου, φανταζομαι συμφωνεις. Οποτε τα αποτελεσματα εαν ερθουν ειναι καθαρα ψυχωλογικα. Ετσι τουλαχιστον πιστευω εγω και αυτο μου δειχνουν ολα τα αντιστοιχα γεγονοτα με αλλαγες προπονητων. Κανουν 2-3 νικες ανελπιστες και μετα χανονται στην μετριοτητα απο οπου και ηρθαν.

Μακαρι φυσικα να μην ειναι ετσι και να βγουμε και Α' ολοι αυτο θελουμε φανταζομαι.

gtgreat
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Registration date : 12/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Τρι Φεβ 09, 2010 5:08 pm

gtgreat έγραψε:
bonaserras έγραψε:
gtgreat έγραψε:Μετα απο αλλαγη προπονητη 9 στις 10 υπαρχουν καλα αποτελεσματα λογω βελτιωσης ψυχωλογιας λογικα. Ειναι τελειως ανουσιο να πουμε μπραβο ή το αναποδο. Ακομα και τον ΟΦΗ να παρουμε δεν μου λεει τπτ.

Αποκει και περα αν γινουν 4-5 συνεχομενα καλα αποτελεσματα τοτε μπορουμε να αρχισουμε να κρινουμε τον προπονητη.
Νομιζω εισαι υπερβολικος. Εδω κηνυγουσαμε τη νικη με το δικανο και τωρα αν ερθουν δυο συνεχομενες δεν νθα σημαινει τιποτα; Πως δηλαδη πρεπει για να πουμε πως σημαινει; Και μονο που πηραμε καθαρα ενα παιχνιδι για μενα λεει πολλα. Δεν μπορω θα θυμηθω αλλο τοσο καθαρο μονο ισως στη ροδο αποτι ακουσα ηταν ευκολο.

Ακομα και ο Πανθρακικος με το που ηρθε καινουριος προπονητης εκανε 2 σερι νικες. Τί παει να πει? Οτι εγινε καλη ομαδα?
Κανενας προπονητης δεν μπορει μεσα σε μια βδομαδα ή 20 μερες να δειξει εργο, ακομα και ο καλυτερος να ερχοταν του κοσμου, φανταζομαι συμφωνεις. Οποτε τα αποτελεσματα εαν ερθουν ειναι καθαρα ψυχωλογικα. Ετσι τουλαχιστον πιστευω εγω και αυτο μου δειχνουν ολα τα αντιστοιχα γεγονοτα με αλλαγες προπονητων. Κανουν 2-3 νικες ανελπιστες και μετα χανονται στην μετριοτητα απο οπου και ηρθαν.

Μακαρι φυσικα να μην ειναι ετσι και να βγουμε και Α' ολοι αυτο θελουμε φανταζομαι.
Εμεις εχουμε καλουτσικο υλικο και μπορουμε να παμε ψηλα. Τα παραδειγματα σου ειναι ατυχα. ΝΑΙ μπορουμε να γινουμε πολυ καλη ομαδα αν ο προπονητης αξιζει και εχει δειξει οτι μπορει να τα καταφερει.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  gtgreat Τρι Φεβ 09, 2010 5:12 pm

bonaserras έγραψε:
gtgreat έγραψε:
bonaserras έγραψε:
gtgreat έγραψε:Μετα απο αλλαγη προπονητη 9 στις 10 υπαρχουν καλα αποτελεσματα λογω βελτιωσης ψυχωλογιας λογικα. Ειναι τελειως ανουσιο να πουμε μπραβο ή το αναποδο. Ακομα και τον ΟΦΗ να παρουμε δεν μου λεει τπτ.

Αποκει και περα αν γινουν 4-5 συνεχομενα καλα αποτελεσματα τοτε μπορουμε να αρχισουμε να κρινουμε τον προπονητη.
Νομιζω εισαι υπερβολικος. Εδω κηνυγουσαμε τη νικη με το δικανο και τωρα αν ερθουν δυο συνεχομενες δεν νθα σημαινει τιποτα; Πως δηλαδη πρεπει για να πουμε πως σημαινει; Και μονο που πηραμε καθαρα ενα παιχνιδι για μενα λεει πολλα. Δεν μπορω θα θυμηθω αλλο τοσο καθαρο μονο ισως στη ροδο αποτι ακουσα ηταν ευκολο.

Ακομα και ο Πανθρακικος με το που ηρθε καινουριος προπονητης εκανε 2 σερι νικες. Τί παει να πει? Οτι εγινε καλη ομαδα?
Κανενας προπονητης δεν μπορει μεσα σε μια βδομαδα ή 20 μερες να δειξει εργο, ακομα και ο καλυτερος να ερχοταν του κοσμου, φανταζομαι συμφωνεις. Οποτε τα αποτελεσματα εαν ερθουν ειναι καθαρα ψυχωλογικα. Ετσι τουλαχιστον πιστευω εγω και αυτο μου δειχνουν ολα τα αντιστοιχα γεγονοτα με αλλαγες προπονητων. Κανουν 2-3 νικες ανελπιστες και μετα χανονται στην μετριοτητα απο οπου και ηρθαν.

Μακαρι φυσικα να μην ειναι ετσι και να βγουμε και Α' ολοι αυτο θελουμε φανταζομαι.
Εμεις εχουμε καλουτσικο υλικο και μπορουμε να παμε ψηλα. Τα παραδειγματα σου ειναι ατυχα. ΝΑΙ μπορουμε να γινουμε πολυ καλη ομαδα αν ο προπονητης αξιζει και εχει δειξει οτι μπορει να τα καταφερει.

Μακαρι φιλε, μακαρι. Απλως εχω κουρστει να περιμενω σωτηρες... γιαλατζι.

gtgreat
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Registration date : 12/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Τρι Φεβ 09, 2010 5:17 pm

Θυμαστε προπερσι στην αρχη του πρωτου γυρου που καναμε εκεινο το σερι με τις εντεκα νικες; Κατι τετοιο αισθανομαι πως θα γινει και τωρα. Δεν λεω για τετοιο αηττητο σερι αλλα πιστευω πως θα κανουμε καιρο να χασουμε. Το νιωθω πως θα μπουμε ανετα στα πλειοφ και μετα ολα γινονται.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  Todis Τρι Φεβ 09, 2010 5:34 pm

*Κόπηκαν 312 εισιτήρια και εισπράχθηκαν 3630 ευρώ.
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Δημοσίευση  bonaserras Τρι Φεβ 09, 2010 5:38 pm

Todis έγραψε:*Κόπηκαν 312 εισιτήρια και εισπράχθηκαν 3630 ευρώ.
Πατης με πατος.
bonaserras
bonaserras
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3497
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο-Σέρρες
Registration date : 26/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης