www.panserraikos.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

H Superleague που θέλουμε

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

H Superleague που θέλουμε Empty H Superleague που θέλουμε

Δημοσίευση  athans1 Σαβ Οκτ 18, 2008 9:05 pm

15η αγωνιστική:
Μετά από αιφνίδια απόφαση της Σούπερ Λίγκας, το πρωτάθλημα θα ολοκληρωθεί με την συμπλήρωση του πρώτου γύρου ώστε να γίνει πιο συναρπαστικό. Ετσι, ο Πανσερραϊκός αναδεικνύεται για πρώτη φορά πρωταθλητής Ελλάδας μετά τη νίκη του με 2-1 επί του ΠΑΟΚ, έχοντας καταλάβει την πρώτη θέση της βαθμολογίας. Στη δεύτερη θέση τερματίζει ο Παναθηναϊκός με τον Νίκο Πατέρα να τονίζει πως αυτός είναι ο ηθικός πρωταθλητής. Ο Χενκ τεν Κάτε δηλώνει παραίτηση και ο Ντούσαν Μπάγεβιτς αναλαμβάνει την τεχνική ηγεσία. Στις δηλώσεις του δείχνει αισιόδοξος πως με μια καλή πορεία στον δεύτερο γύρο ο Παναθηναϊκός μπορεί να πάρει το πρωτάθλημα. Όταν πληροφορείται ότι το πρωτάθλημα τελείωσε, παραιτείται. Ο Ολυμπιακός τερματίζει στην τρίτη θέση και ο Σωκράτης Κόκκαλης αποφασίζει να αναλάβει τη θέση του προπονητή. Οι παίκτες αντιδρούν και αποχωρούν από την ομάδα, εκτός του Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς, ο οποίος μένει δηλώνοντας πως όντας νέος, έχει να μάθει πολλά από το νέο προπονητή για τα υπόλοιπα χρόνια της ποδοσφαιρικής του καριέρας. Η ΑΕΚ τερματίζει στην 16η –και τελευταία- θέση της βαθμολογίας και υποβιβάζεται στη Β’Εθνική. Οι φίλαθλοι όμως πανηγυρίζουν και διοργανώνουν φιέστα στο ΟΑΚΑ, αφού όπως τονίζουν, αν γυρίσουν τη βαθμολογία ανάποδα η ΑΕΚ είναι πρώτη. Ο Δημήτρης Μελισσανίδης αποχωρεί από την ομάδα και ο Ντέμης Νικολαΐδης επιστρέφει για να την βγάλει από τον δύσκολο δρόμο. Προσλαμβάνει προπονητή τον Φερνάντο Σάντος και μέσω του άρθρου 45, καταφέρνει και εξασφαλίζει την παραμονή της ΑΕΚ στη μεγάλη κατηγορία.

http://blogs.contra.gr/blogs/PaparazziBlog/210358

να τι έβλεπε.. ο πρόεδρος όταν μίλησε για ευρώπη και κάτι παραπάνω
athans1
athans1
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΨΑΛΗΣ Δ'ΕΘΝΙΚΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 92
Registration date : 19/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

H Superleague που θέλουμε Empty Απ: H Superleague που θέλουμε

Δημοσίευση  panthrax Σαβ Οκτ 18, 2008 10:07 pm

κΑλο ειναι να ονειρευομαστε cheers cheers
panthrax
panthrax
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1567
Ηλικία : 35
Τόπος : komotini-serres
Registration date : 11/04/2008

http://www.panthrax.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

H Superleague που θέλουμε Empty Απ: H Superleague που θέλουμε

Δημοσίευση  $ Bl@ckJ@ck $ Σαβ Οκτ 18, 2008 10:35 pm

ο πανθρακικος σωθηκε? για να κοιμηθει ησυχος ο πανθραξ ρωταω!! Very Happy

$ Bl@ckJ@ck $
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΑΛΕΝΤΟ

Αριθμός μηνυμάτων : 1988
Τόπος : ...back to Superleague...
Registration date : 03/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

H Superleague που θέλουμε Empty Απ: H Superleague που θέλουμε

Δημοσίευση  panthrax Κυρ Οκτ 19, 2008 12:17 am

Ψεματα να πω οτι θελω να παραμεινουμε δεν μπορω να πω ψεματα μακαρι να παραμεινουμε το καλο ειναι οτι και να μην παραμεινουμε θα εχουμε μαζεψει εμπειριες και θα εχει αναβαθμιστει ο τοπος μου απο αποψη εγκαταστασεων και υποδομης και μην ξεχνας οτι πρωτη φορα στην ιστορια μας ανεβηκαμε στην Α και ειναι κατι το σπουδαιο αυτο που καταφεραν τα παιδια εχουν ξεσηκωσει ολη την θρακη , και μεχρι που να τελειωσει το πρωταθλημα παλι ησυχος αλλα και ευτηχυσμενος θα ειμαι που ζω αυτες τις στιγμες με την ομαδα της πολης μου


ΠΑΝΘΡΑΞ ΟΛΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΑΡΑ ΟΛΕ Α ΕΘΝΙΚΗ ΕΧΩ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!!!
panthrax
panthrax
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 1567
Ηλικία : 35
Τόπος : komotini-serres
Registration date : 11/04/2008

http://www.panthrax.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

H Superleague που θέλουμε Empty Απ: H Superleague που θέλουμε

Δημοσίευση  socrates Κυρ Οκτ 19, 2008 1:40 am

ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΝΘΡΑΚΑΣ....


H Superleague που θέλουμε 110743 H Superleague που θέλουμε 635870 H Superleague που θέλουμε 25996
socrates
socrates
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 4564
Ηλικία : 65
Τόπος : ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΘΥΡΑ 5
Registration date : 06/01/2008

http://www.esoterica.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

H Superleague που θέλουμε Empty Απ: H Superleague που θέλουμε

Δημοσίευση  Todis Κυρ Οκτ 19, 2008 4:33 am

panthrax έγραψε:Ψεματα να πω οτι θελω να παραμεινουμε δεν μπορω να πω ψεματα μακαρι να παραμεινουμε το καλο ειναι οτι και να μην παραμεινουμε θα εχουμε μαζεψει εμπειριες και θα εχει αναβαθμιστει ο τοπος μου απο αποψη εγκαταστασεων και υποδομης και μην ξεχνας οτι πρωτη φορα στην ιστορια μας ανεβηκαμε στην Α και ειναι κατι το σπουδαιο αυτο που καταφεραν τα παιδια εχουν ξεσηκωσει ολη την θρακη , και μεχρι που να τελειωσει το πρωταθλημα παλι ησυχος αλλα και ευτηχυσμενος θα ειμαι που ζω αυτες τις στιγμες με την ομαδα της πολης μου


ΠΑΝΘΡΑΞ ΟΛΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΑΡΑ ΟΛΕ Α ΕΘΝΙΚΗ ΕΧΩ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!!!

Me sigkinise pali o keratas Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Todis
Todis
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE
ΣΑΨΑΛΗΣ CHAMPIONS LEAGUE

Αριθμός μηνυμάτων : 3943
Ηλικία : 35
Τόπος : Serres
Registration date : 25/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης